Skocz do zawartości

Dwa splitery GreenEight system i obydwa totalnie zablokowane


bartek158
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem otóż po około 2 latach użytkowania zupełnie zablokował mi się spliterGreenEightSystem WireLink. Próbowałem ponownie wgrać soft  ( do wersji 5.2.00) i nic to nie pomogło. Na spliterze po podłączeniu do zasilania ( wyjęta karta i wszystkie wtyczki ) pali się ciągle zielona dioda nr 2. Udało mi się kupić drugi używany spliter ( nowych już chyba nie ma gdzie kupić) , z tego co sprzedający mówił to nieaktualizował nigdy softu więc jest pewnie ten fabryczny z 2009 roku. Chciałem wgrać na niego ten który mam na karcie do aktualizacji. Niestety coś chyba poszło , powtórzyłem aktualizacje i rejestracje wszystkich  5 kart. Finał jest taki że w tym drugim spliterze po podłączeniu do zasilania pali się światłem ciągłym dioda 3,4,5,6. Zaden ze spliterów nie działa , nawet na jednej karcie. Nie wiem czy można zresetować jakoś spliter do ustawień fabrycznych , teoretycznie wg instrukcj aby to zrobić wystarczy podłączyć do sieci goły spliter ( bez kart i wtyczek) i poczekać 15 min. W tym przypadku nic to nie dało. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale przed aktualizacją próbowałem wgrać na tą kartę do wgrywania softu najnowsze oprogramowanie. Program poinformował o jakimś błędzie ( chyba brak połączenia z serwerem). Do dzisiaj karta miała wgrany soft z około 2014 roku. Nie wiem czy uruchamiając ten program do pobierania softu nie skasowałem tego istniejącego na karcie . Czy ktoś może mi poradzić co można z tym zrobić ?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...