Skocz do zawartości

Stare ulotki Cyfrowego Polsatu


Bartek.Szczepanski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ulotkę z 2006r.gdy podpisywałem pierwszą umowę na tv.Jak pamiętam to dekoder sd Echostar 616 na własność za 199 PLN,umowa na 12 miesięcy w tym pierwszy miesiąc gratis.Umowa na pakiet Familijny. Antena w cenie 1 pln.Skromna ilość kanałów w ofercie jak na tamte czasy.Jutro postaram się wrzucić jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ulotkę z 2006r.gdy podpisywałem pierwszą umowę na tv.Jak pamiętam to dekoder sd Echostar 616 na własność za 199 PLN,umowa na 12 miesięcy w tym pierwszy miesiąc gratis.Umowa na pakiet Familijny. Antena w cenie 1 pln.Skromna ilość kanałów w ofercie jak na tamte czasy.Jutro postaram się wrzucić jakieś fotki.

Także posiadam uloteki z tego okresu.

DSB 616 oraz pakiet Relax MIX Film full z Cinemax 1 i 2 za dodatkowe 15 zł bez HBO ponieważ jeszcze nie było wtedy tych kanałów w CP.

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie 2000/2001 była taka 12-stronicowa broszura z opisem kanałów tematycznych Polsatu.

Tam było wszystko o kanałach tj. Ona, On, Junior czy Polsat Sport.

Niestety miałem ją przez bardzo krótki czas i co się okazało zniknęła.

Czy ktoś ma taką broszurę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja nie mam, ale też by mnie takie coś zainteresowało. Kiedyś, tak w 2011 czy 2012 podczas sprzątania znalazłem ulotkę CP z 2008 roku. Niestety, miesiąc czy dwa później ta ulotka przepadła. Ma ktoś taką ulotkę z tego roku i mógłby mi przesłać skany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

W dzieciństwie bardzo lubiłem brać ulotki Cyfrowego Polsatu. W wakacje 2013 roku chodziłem z rodzicami do APS-u w mojej miejscowości po to właśnie. Po rezygnacji z Cyfrowego Polsatu na rzecz naziemnej nadal brałem ulotki tej platformy. Jeździłem z rodzicami do jednego z centrów handlowych w Toruniu gdzie przy Carrefourze stoi stoisko Cyfrowego Polsatu. Ostatnią ulotkę wziąłem na krótko przed pandemią, było to na przełomie stycznia i lutego 2020 roku.

 

Podeślę wybrane zdjęcia ulotki z października 2015 roku.

Oferta programowa (Ja + Telewizja):

smartdom_katalog_6.jpg?1444127869

Cennik TV oraz oferta PlusBank (Ja + PlusBank):

smartdom_katalog_7.jpg?1444127868

Oferta prądu (Ja + Prąd):

smartdom_katalog_8.jpg?1444127874

Edytowane przez Adam.kaslewicz
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 1.11.2021 o 00:26, szczepaniu napisał:

Mam wszystkie w 99% od 2015 roku do teraz. Brakuje mi chyba jednej z nc+ze świąt z 2015 roku podajże. Mam całą szufladę od 2015 roku do teraz praktycznie wszystkie jak cp i jak nc+

To dasz zdjęcia starszych ulotek, oraz tych, z przelomu 2018/19? Z CP, nie C+

W dniu 6.02.2021 o 18:00, Adam.kaslewicz napisał:

W dzieciństwie bardzo lubiłem brać ulotki Cyfrowego Polsatu. W wakacje 2013 roku chodziłem z rodzicami do APS-u w mojej miejscowości po to właśnie. Po rezygnacji z Cyfrowego Polsatu na rzecz naziemnej nadal brałem ulotki tej platformy. Jeździłem z rodzicami do jednego z centrów handlowych w Toruniu gdzie przy Carrefourze stoi stoisko Cyfrowego Polsatu. Ostatnią ulotkę wziąłem na krótko przed pandemią, było to na przełomie stycznia i lutego 2020 roku.

 

Podeślę wybrane zdjęcia ulotki z października 2015 roku.

Oferta programowa (Ja + Telewizja):

smartdom_katalog_6.jpg?1444127869

Cennik TV oraz oferta PlusBank (Ja + PlusBank):

smartdom_katalog_7.jpg?1444127868

Oferta prądu (Ja + Prąd):

smartdom_katalog_8.jpg?1444127874

Ta jest w Internecie. Zrób skany jakiejs innej.

 

Edytowane przez Bingo TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.11.2021 o 19:11, szczepaniu napisał:

Tylko powiedz daty gdzie piszą Bo chronologicznie nigdzie to zapisane nie jest chyba

W każdej ulotce pod ofertą pisze ,,*Kanały niegwarantowane-stan na DD.MM.RRRR..."

W dniu 7.11.2021 o 19:11, szczepaniu napisał:

Tylko powiedz daty gdzie piszą Bo chronologicznie nigdzie to zapisane nie jest chyba

Najbardziej bym prosił okres czerwiec 2018-styczeń 2019

Edytowane przez Bingo TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...