Jump to content
dot

IPTV za granica

Recommended Posts

Czesc

Mieszkam juz bardzo dlugo za granica i chcialbym ogladac od czasu do czasu polska tv - jak sie da to rowniez inne zagraniczne tv bo mieszkam w takim miejscu ze nawet dvbt bardzo zle odbiera. Tam gdzie mieszkam nie mam niestety mozliwosci umieszczenia talerza sat. Mam za to wzorowo dzialajacy internet 100 Mbit/s wiec powinno wystarczyc.

Cos kiedys slyszalem o iptv ale nie wiem jak to dziala z czym to sie je. Czy ktos moglby mi w skrocie napisac co jest do tego potrzebne i jak to zrobic ?

Czy sa moze jakies programy ktore mozna zainstalowac w telewizorze (Samsung ze smarttv) czy potrzebny jest do tego dekoder jesli tak to jaki najlepiej kupic ? Co do tv to planuje zakupic w ciagu kilku nastepnych miesiecy nowy - czym najlepiej sie kierowac przy wyborze jesli chodzi o IPTV ?

Gdyby ktos znalazl troche czasu i moglby mi napisac co i jak ewentualnie naprowadzic na jakies faq´s czy inne porady zwiazane z tematem byloby super.

Odpowiedź dla dot'a będzie taka: Polskiego IPTV nie obejrzysz za granicą, jeśli natomiast jesteś w innym kraju a posiadasz zagraniczne IPTV to tam znajdziesz kilka polskich stacji TV.