Skocz do zawartości

Thomson TS-4


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem .Od 3 dni taki objaw: na standby zegar wszystko ok.,w momencie włączenia pilotem zanikał wyświetlacz i nic.Po odłączeniu kabla zasilającego i odczekaniu odpalał.Niestety dziś nic.Po włączeniu z pilota zegar zaniknął.Próbowałem wyjmować kartę,odłączać kabel sat i zasilający,odczekałem sporo czasu na włączonym do sieci i odłączonym i nic.Czekam z nim wprawdzie na wymianę na pvr ale póki co dobrze jakby działał.Poza tym nie wiem czy nie będzie w tym wypadku problemu ze zdawaniem i wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zakupiłem wczoraj to cudo, miałem do wyboru jeszcze Pace SD, ale to to samo w innej obudowie... Chodzi wspaniale ,chociaż np. w PROGRAMIE po włączeniu szukania po kanałach wywala mnie na stronę główną , w tym programie nie ma wszystkich kanałów ,a PILOTA nie da się włączyć np. na "Czwórce". Mimo to bardzo podoba mi się ten dekoder (za nboxem niezbyt przepadałem).

 

PS: Reset nie pomaga. Może wtyczka pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie da ten model tak ma funkcja PILOT po prawnie na TV4 działa tylko w Pace HD PVR EPG tzw.: Program trzeba klikać kilka razy żeby wejść

 

PS.: Jeśli dekoder ci się zawiesi przytrzymaj kilka sekund klawisz na dekoderze Stand-by a dekoder się zrestartuje

 

Ogólnie

 

Gratuluje dobrego wyboru sprzętu SD jak i platformy :brawo: witam w pace abonenckiej Cyfry+ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Od kilku miesięcy mam ten tuner. Odbiornik świetny, ale... No właśnie, jest pewne ale. Często przes stosunkowo długi okres czasu po włączeniu nie mogę skorzystać z EPG. Wciskam PRORG i nic. Żadnej reakcji. Dopiero po powiedzmy 10 minutach od uruchomienia się udaje. Oprogramowanie numer 45. Czy jest to zjawisko normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj mojemu Thomsonowi kompletnie odbiło. Włączyłem sobie EPG i wybrałem opcję Wszystkie programy. Pojawiła się tabela bez danych o audycjach. Myślałem, że ładuje dane. A on nagle dokonał samodzielnego resetu. Czyli zachował się tak, jakbym go dopiero do prądu włączył. Wersja softu nie zmieniła się.

Jest jeszcze jedna wada. Nie działa wyłączanie przyciskiem na panelu przednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od kilku dni jestem posiadaczem tego tunerka, po tym jak go wymieniłem z PACE DSR 2221 bo padło wyjście Euro.

Niestety Thompson już od samego początku przejawia dziwne objawy.

Co jakiś czas zanika na około 1 minutę obraz, tak jakby się sam resetował. Czasami same zmieniaja się kanały.

 

Znów czeka mnie wymiana, ale może ktoś miał podobne objawy? Reset już robiłem i nic nie pomógł.

Na jaki tuner moge go ewentualnie wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie proste, bo ja go kupilem na allegro uzywany. Czy to oznacza uszkodzenie dekodera, czy o co kaman ? Dodam, ze dekoder dziala na spliterze PIC z allegro, jednak Philips 6010 nie robi absolutnie żadnych problemow. Na zakodowanym po prostu pisze, ze zakodowany i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witajcie. Mam thomsona ts4p i sprawa wygląda następująco , cały czas miałem go podłączonego do wzmacniacza analogowo , zmieniłem wzmacniacz i mam go teraz podłączonego przez gniazdo cyfrowe spdif . I pojawił się problem tego typu , że teraz dzwięk leci w opóźnieniu co do wyświetlanego obrazu , nie duzo bo może 1-2 s , ale to jest wkurzające , jak się ogląda i głos leci później. co zrobić z tym problemem

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...