Skocz do zawartości

Thomson TS-4


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie na temat dekodera Thomson TS-4 ??? Czy są dobre? Czy one współpracują ze Splitterem CYFRY+?

Jeśli tak to bym wziął w wynajem w zamian za Mediasata. Oczywiście jest taka możliwość, prawda???

Jeśli pójdę do dystrybutora C+ i oddam Mediasata a w zamian będę chciał tego Thomsona TS-4 bo jest w opcji na wynajem to będę mógł prawda??

Współpracuje ze Splitterem C+?

proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja mam wlasnie tego Thompsona. Jest on niezawodny, choc czasem uwielbia sie zawiesic EPG i przy ogladaniu VIVA Polska po kilkunastu godzinach pojawia sie taki smieszny pasek na dole ekranu (roznokolorowy) i nie da sie tego usunac inaczej jak przez wylaczenie wtyczki z pradu. Wiecej wad nie pamietam i nie zauwazylem. Ogolnie tuner godny polecania! Jego zalety to malusie rozmiary.

 

Szkoda, ze nie ma wersji w srebrnej obudowie.

 

Bez problemu dzialaja tez serwisy multtimedialne. Niestety jak to juz w C+ bywa tuner nie widzi wszystkich sciezek dzwiekowych kanalu Europe by Satelitte (takze POLSKIEJ).

 

1804292_1_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana u dystrybutora jest bezproblemowa wystarczy powiedziec ze dekoder jest uszkodzony (dotyczy opcji wymiany ze starego mediasata na nowego czyli tego wlasnie thomsona) Nie trzeba jakiejs tam zgody z BOA. A co do spliterow to wez skoncz z tym tematem bo juz widze chyba 4-te takie pytanie. Zadaj pytanie sprzedawcy od ktorego kupiles spliter bo jedne splitery z tym thomsone wspopracuja inne nie wiec takie pytanie nie na miejscu troche. Pytaj SPRZEDAWCE SPLITERA!!!

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Osobiście bym polecił Philipsa DSR 3201, na większych TV (plasma, lcd) jest przy porównaniu z TS-4 jest ostrzjszy i bardziej szczegółowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wogole rozni sie sprzetem w srodku jakos odczuwalnie to oprogramowanie ma praktycznie takie same wiec jesli faktycznie jest lekko lepszy obraz to tylko taka roznica bedzie a po uaktualnieu softwaru (w 3200) mialo dzialac bezproblemowo juz AC3 ale to w teori

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Radze poczekac do wakacji. Pojawia sie nowe odbiorniki (tunery) do HDTV i wtedy ceny spadna i mozna bedzie kupic dobry sprzet (a juz na bank lepszy od Fila C+) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jak pojawi sie Ferguson, ktorego cena ma byc ponizej 4 cyfr to mysle, ze ceny spadna. Ile kosztowal Humax HDCI 2000 a ile teraz kosztuje :?: Ok. 800zl roznicy przez kilka miesiecy jest w porownaniu do poczatkowych cen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mam pytanie odnosnie softu do TS 4 czy w ogole jest jakis nieoryginalny, na ktorym mozna tylko i wylacznie samemu sortowac listy kanalow i ukladac kanaly wedle wlasnego uznania. Nie chce zeby mial on dodatkowe bajery umozliwiajace pirackie ogladanie czegokolwiek bo mi to nie potrzebne, chodzi tylko o uklad kanalow i zmiany w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

Jako ze jest to moj pierwszy post na forum na wstępie chcialbym wszystkich serdecznie przywitac...

 

Mam pytanie- moze głupie ale wole sie upewnic..

Kupiłem wczoraj amplituner i chcialbym go podlaczyc pod w/w tuner...

 

I teraz nie wiem czy podlaczyc go pod zwykle wejscie audio czy pod SPDIF?

 

Do czego służy wogole te wejscie SPDIF?

 

Prosiłbym bardzo o odpowiedz...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam!!

Ostatnio kupiłem sobie właśnie tę satke, i mam pewne komplikacje.

Więc, wcześniej miałem fergusona i pokazuje on 99% sygnału oraz 99% jakości, lecz Thomson TS-4 nie odbiera sygnalu. Gdy podłącze Thomsona pod fergusona wtedy działa. Lecz nie odbiera wszystkich kanałów ;[ (np: cinemax-odbiera cinemax2-nie odbiera, TVN-nie odbiera)

PROSZE O POMOC Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie prawdopodobne możliwości.

1. Źle skonfigurowany tuner - wyłączone zasilanie konwertera albo źle wpisane parametry konwertera

2. Uwalony tuner (głowica ma jakieś problemy z zasilaniem).

 

Oczywiście jeśli jest podłączony przez przelotkę, to podczas pracy Fergusona, Thomson dostaje tylko część pasma. Włącz na Fergusonie jakiś kanał TVN, na Thomsonie tez powinien zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...