Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze takiego ZONK'a Cyfra nie miała chyba żeby w VOD dać co innego niż wskazuje nazwa nagrania...

Dobrze, że profilaktycznie nagrałem kolejny odcinek Kabul Kitchen, bo dziś o dziwo w "Canal + Na Życzenie",

 

pod pozycją "Kabul Kitchen odc.09":

kabul1_zpsd28884ee.jpg

 

"Zwykła Przeciętność"

kabul2_zpsf5ed42ad.jpg

W dodatku wycinek z tego dokumentu 27min... paranoja.

 

Czyżby zemsta technika zwolnionego w ramach fuzji? Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The 13th Street Channel chyba naprawdę jest na wylocie, bo od wczoraj nie mam EPG. Jako informacje o programie jest tylko nazwa kanału. :shock:

Z tego co miał zniknąć ale szybko przesunęli bo ma być lub miał być The 13th Street Channel HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilku dni mam problemy z TVN HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD, w ogóle nie odbierają mi czasami te kanały (Sprawdź Instalację Antenową), albo [beep]nie ścina, i muszę czasami migrować na SD. Ktoś z Was wie czym to jest spowodowane ? Czyżby to przez tą fuzję ?.

Siła sygnału 76%

Jakość Sygnału 75%

Sagemcom DSI87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takiego ZONK'a Cyfra nie miała chyba żeby w VOD dać co innego niż wskazuje nazwa nagrania...

Dobrze, że profilaktycznie nagrałem kolejny odcinek Kabul Kitchen, bo dziś o dziwo w "Canal + Na Życzenie",

 

pod pozycją "Kabul Kitchen odc.09":

http://i1214.photobucket.com/albums/cc4 ... 8884ee.jpg

 

"Zwykła Przeciętność"

http://i1214.photobucket.com/albums/cc4 ... ed42ad.jpg

W dodatku wycinek z tego dokumentu 27min... paranoja.

 

Czyżby zemsta technika zwolnionego w ramach fuzji? Też tak macie?

Już jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inna sprawa, ale wydaje mi się jednak że są pozcinane początki. W HBO Seriale to bez znaczenia bo każde nagranie poprzedzone jest planszą, ale w Canal+ Na Życzenie już jest problem bo niektóre produkcje są bez żadnego wstępu, oby to poprawili już z softem nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilku dni mam problemy z TVN HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD, w ogóle nie odbierają mi czasami te kanały (Sprawdź Instalację Antenową), albo [beep] ścina, i muszę czasami migrować na SD. Ktoś z Was wie czym to jest spowodowane ? Czyżby to przez tą fuzję ?.

Siła sygnału 76%

Jakość Sygnału 75%

Sagemcom DSI87

 

Ja niestety mam to samo.

Dodatkowo problemy BBC HD i Stars TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Mam cyfrę, splitter 2 dekodery Pace PVR HD, 1 pace SD od wczoraj na dekoderach Pace PVR HD nie mam sygnału, wyskakuje "Brak sygnału z satelity" odbiera tylko tvp2 i superstację, dekoder SD odbiera kanały.

 

Jeśli sprawdzam poziom sygnału satelity w menu, jest na zielono czyli dobry.

 

 

U sąsiada jest ten sam problem, nie wiem tylko czy ma splittery i jaki ma dekoder.

 

Czy wiecie co może być przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam splitter. Na jednym dekoderze zaktualizowałem liste programów na tą: 1.TVN HD | 2.TVN7 HD itd... i na tym dekoderze [philips 6201] nie działa TVN HD, DZIAŁA TVN7HD, nie działa TVN TURBO HD, TVN STYLE HD, TVN24 HD. Inne programy HD typu tvp hd, c+ hd, domo hd, mini mini hd działają bez problemu. Na innym dekoderze philips ze stara lista 1. TVP 1 HD | 2.TVP 2 HD itd... wszystko działa bez problemu - tak jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...