Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też na "TVP HD" obecnie nie ma głosu, a wcześniej w ogóle nie było żadnego kanału z transponderów "Cyfry" ( tzn. sygnał transpondera był, ale komunikat "brak sygnału audio/video"). Teraz np. "TVP1", "TVP2" jest, a "TVP HD" bez głosu, no i zniknęło kodowanie :D ...

 

Ciekawe co im się tak nagle popsuło, że cały "uplink" padł (prąd???)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie spowodowane burzami w u Was w PL??? Bo zastanawiam sie, co jest przyczyna? Tu MS a tu ogladac nie daja!? Dobrze, ze mam jeszcze CP. U mnie bylo takie zjawisko na Phillym HD-PVR od C+ - obraz byl a na Technisacie HD S2 PVR nie bylo zadnego odbioru i pomyslalem, ze sie dekoder zepsul. Sie holender strachu najadlem! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie spowodowane burzami w u Was w PL??? Bo zastanawiam sie, co jest przyczyna? Tu MS a tu ogladac nie daja!? Dobrze, ze mam jeszcze CP. U mnie bylo takie zjawisko na Phillym HD-PVR od C+ - obraz byl a na Technisacie HD S2 PVR nie bylo zadnego odbioru i pomyslalem, ze sie dekoder zepsul. Sie holender strachu najadlem! :mrgreen:

 

Wpadka na pewno nie z powodu burz;). Zapewne poważne problemy techniczne. Większość kanałów już działa, część nie ma pidów audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Polsat@ Oby jak najdluzej, by bylo mozna sobie poogladac TVP HD. :mrgreen: Ale watpie ze to dlugo bedzie trwac, mysle ze do wieczora bedzie wszystko zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: tuner (Technisat) pokazuje, że kanał 4 Fun TV jest kodowany w: "SECA 100 (Mediaquard)". Pozostałe kanały niekodowane (oprócz tych nadawanych z innych transponderów niż C+).

Poza tym nazwa sieci to teraz "Site -1" a do nazwy kanałów dopisuje się nr np. TVP HD to teraz "TVP_HD_13026".

Poza tym brak czegokolwiek na Canal + (głównym) oraz brak dźwięku na DOMO.

Uprawnienia karty też zwariowały, jest data 00.00.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ciekawostka: tuner (Technisat) pokazuje, że kanał 4 Fun TV jest kodowany w: "SECA 100 (Mediaquard)"

 

U mnie na Familijnym D2 CP też pokazuje kodowanie na 4fun.tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...