Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wieczorem jak zacząłem oglądać Nat Geo Wild HD to dźwięk był po rosyjsku, a jak ustawiłem wersje językową rosyjską to dźwięk pojawił się polski :lol2:

 

też ostatnio mam z tym problemy :/, a co do epg to zamiast ulepszać to co raz gorzej to wygląda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wydaje mi sie ,czy jakas gruba awaria wystapila bo nie mam wiekszosci programow ! Mam pace pvr hd i po wlaczeniu dekodera jakies 10 minut temu nie wyswietla TVP1 (bo na tym kanale mialem wylaczony) i nawet godzina sie nie zgadza , bylo wyswietlone 00:00 !!! Dziala tylko tvn i tvn24

Kolega ma starego mediasata i tez ma problemy. Nie pomaga nawet przeszukanie na nowo listy kanalow ( komunikat ze nie znaleziono zadnego kanalu...) :( Moze jakas burza nad warszawa szaleje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1.06 brak telegazety na programach TVP Polonia i TVP Kultura. Prawdopodobnie wynika to ze zmian wprowadzonych 1.06 przez TVP na swoim transponderze na Astrze.

Czy tylko sygnał TVP 1, TVP 2 i TVP Info Cyfra+ pobiera światłowodami (txt jest obecny), a pozostałe kopiuje z Astry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś ciut przed 18 nie działały TVP 1 i TVP 2. Teraz nie działa TVP 1, TVP 2, TVP INFO, Tele 5, TVN Warszawa itd. Właściwie większość kanałów nie działa - działa np. Ale kino, paczka TVN, Universl i czasami: TV Puls, TV 4.

 

Poziom sygnału jest na 1, więc już sam nie wiem. Dodam, że mam dekoder Pace SD. Macie jakiś pomysł co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...