Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem dziwny problem z BBC Prime. Nie ma obrazu i dźwięku, ale są polskie napisy na ekranie. :shock: Antena jest dobrze ustawiona, sygnał 99%, wygląda na to, że nie ma problemów z dekodowaniem, bo inaczej napisy do filmu by się nie pojawiły. Czy u kogoś również występuje ten problem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz ja sprawdziłem i widzę, że działa, może mieli problemy w nocy. A tak ogólnie to Cyfra mogłaby wywalić ten kanał a oferty, kto to ogląda :?: chyba nikt, nudne to i ciągnie się jak flaki z olejem, zamiast tego mogliby dać jakiś porządny kanal, albo paczke MTV 8).

 

Jeja, na 8 do kościoła i początek szkoły :cry::?:(:evil::roll::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Czy działa wam C+ Film HD, bo u mnie serwis niedostępny, podobnie jak cała reszta kanałów z transpondera 11470V,27500, 5/6. Już myslałem, że znów Ferdek mi padł, ale reszta kanałów OK :?

 

Już wszystko działa, znaczy czasem mają jakieś zaniki wizji i fonii ale to na wszystkich kanałach z tego transpondera więc pewnie to jakaś awaria całej częstotliwości :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzięki @pitter za szybką odp, nie zaglądałem do działy CP, bo przecież to TP Cyfry więc pomyślałem, że napisze tutaj. Powinni mieć kilka miejsc nadawczych w kraju i nie byłoby problemu, ale to jednak głupi pomysł, bo do wydania full kasy, ale zapewe byłoby mniej takich awarii. Te burze mnie wkurzają i to porządnie u mnie też była burza więc zapewne te warunki takze nie sprzyjały odbiorowi, raz "niedostarczenie" do satelity, bądź nie pełne a dwa nie dostarczenie przez grubą warstwę chmur do satelity, mieszkam w okolicach Łodzi a na mapie jest widać jaka jest pogoda. Dzięki jeszcze raz. A tak z innej beczki to nie zauważyłem jak dotąd aby kanały zagraniczne, z innych TP miały taki problem, ok są słabsze TP jak np. z NRJ12 na HB, bo u mnie nie było ostatnio jakości powyżej 90%, no dziwne, że to u nas takie przerwy muszą być, oni (inne platformy-zagraniczene) muszą mieć jakieś "zabezbieczenia" przed takimi wpadkami, albo poprostu nie trawiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie mają takie same problemy jak u nas :( Tylko, że oczywiście dzieje się to w innych momentach niż u nas. Żaden nadawca nie jest w stanie zapewnić odbioru przez 100% całego roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

widzieliście co jest na kilku kanałach :?: tzn na EPG na kilku kanałach z Cyfry :?: Np na Jetix'sie, ZigZap'ie, MiniMini, BBC Prime, Cinemax, Hallmark, Planete, Discovery Science itd. Jest napisane np. "WKRÓTCE Europa wzdółż" na Plenete i np. na CNBC "WKROTCE Capital Connect" coś im się zapsuło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...