Skocz do zawartości

Sky Deutschland i Sky Österreich


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale z tego co czytałem to po zakończeniu wyłączania   Nagry i zostanie samo Cisco   to ma potem dojśc do połaczenia platform i pojawi sie Sky Europe.  Pytanie tylko jedno w każdej platformie czegoś  nie ma. Na SKy De  nie ma np Ligi Hiszpańskiej . We Włoszech nie ma Ligi mistrzów.  Itd.  Nie bardzo rozumiem funkcjonowania tego. Poza tym skoro to ma być Europe to niektórzy myślą tym tokiem iz  powinien się pojawić dostęp do BBC HD tego co jest fta  . Inni znowu mówią że będzie Sky Europe po staremu.   A skoro miałby być dostep do wszystkiego to kanały na wiązke  UK musiałby by być zakodowane. A tylko Freesat z kart białych jest dostepny tylko w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  dekodery te same  ?

Szczególnie to sprawi, że będzie to atrakcja dla wszelkiej maści kombinatorów. Nie sądzę aby to się udało, za duży będzie sprzeciw i strach studiów filmowych [ już się burzą ] właścicieli praw sportowych [ angole z BPL będą tu przodować ]

Zanim taki projekt by wszedł w życie to najpierw po sądach się będą ciągać jedni i drudzy kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Tyle że SPORT 1 SD ma inna zawartość programową.  Na razie wiem że SPORT 1 HD jest nie parowany  . Ciekawe czy w HD+ się pojawi kiedyś. Trzymam stronę tych co chcą oglądać SKY jak i HD+ na oscamie. Nie interesują mnie szrotboxy  dedykowane. Czytałem kilka opinii że  w ostateczności  CI .Nie wiem czy to jest CI+  i do VU  czy Dreama . Jednak jeśli i camy będą wycofane to ci co mają SKY  rezygnują z umowy o abo z miejsca.  SPORT 1 HD US na razie w SKY . W HD+ samo SPORT 1 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. W ofercie Sky Deutschland widziałem tylko odbiornik, czy oferują także kartę lub moduł z kartą?

Edytowane przez Barti
Na forum nie piszemy skrótami. Pomiędzy wyrazami dajemy tylko jeden odstęp (spację), a nie dwa lub więcej. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sky Sport Bundesliga UHD wystartuje 14 października :-) Pierwszą transmisją na żywo będzie mecz Borussia Dortmund - Hertha BSC. Następnymi transmisjami będą Hamburger SV - Eintracht Frankfurt (21 października) oraz Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt (28 października).

 

BuPFf90.jpg

 

Natomiast Sky Sport UHD wystartuje 18 października ;-) Pierwszą transmisją na żywo będzie mecz UEFA Champions League: Bayer 04 Leverkusen - Tottenham Hotspur F.C.

 

Przynajmniej Sky, jako chyba jedyny, stosuje UHD i Ultra HD w nazewnictwie, a nie jakieś bezsensowne 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że kanał działa. Teraz pytanie, czy dla wszystkich tych, co jeszcze mają działające kartki V13 9c4 na Oscamie, te kartki są OK? Czy dostęp będzie tylko dla tych, co mają już tylko CI+?

 

Sky Włoski ma kanał Super HD. 1 kanał z bitratem około 18 Mbit/s. Nie wiem, co oni chcą tym pokazać.

Edytowane przez Barti
Poprawiono bardzo niechlujną pisownię w poście. Te ciągłe i nieustanne poprawianie Twoich postów jednak się skończy, bo ileż można? Twoje posty pisane tak niechlujnie zaczną w końcu wylatywać do Kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogóle wygląda ten odbiornik niemiecki Sky Box  4K teraz?  Bo Anglicy mają ten Sky Q  już gotowy na 4K, tyle że więcej materiałów w 4K to oni mają  via online, ale można już korzystać ze Sky Sports Ultra HD. Nie wiem, czy mają już kanał filmowy.

 

W sumie to Anglicy, widzę, kombinują. Był kanał Sky Tom Cruise, teraz będzie Tom Hanks. Wcześniej był Sky Jurrasic Park. Do czego oni zmierzają...

Edytowane przez Barti
Po raz kolejny poprawiono bardzo niechlujną pisownię w poście. Twoje posty pisane byle jak zaczną w końcu wylatywać do Kosza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

21th Century Fox  przejmie SKY

http://news.sky.com/story/sky-agrees-to-takeover-by-21st-century-fox-10696997

 

Tak   jest o tym art już na Satkurierze   jednak jak to się ma do Sky w Uk   do kart Sky freesat  i do Sky  DE? Każde Sky ma inne prawa sportowe. W SKy DE jest tylko bundesliga i Liga Mistrzów.  W Sky It  nie mają LM.  W Sky Uk  jest na  Bt SPorts za to meczy Ligi Angielskiej tyle co nic poza weekendami.

 

To ma być projekt SKy Europe ? Czy Rupuert jedynie chce przejąć pełną kontrole nad pozostałymi Sky .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Po dość długim okresie posuchy oraz kilku wyłączeniach kanałów tematycznych zewnętrznych partnerów, Sky Deutschland od 1 lipca 2018 r. zaoferuje dostęp do kanału dokumentalnego SPIEGEL TV Wissen.

 

ee33e14310d46.png

 

SPIEGEL TV Wissen dołączy do drugiego kanału oferowanego przez Sky na wyłączność od 2009 r., czyli SPIEGEL Geschichte.

 

Kanał będzie dostępny niestety w SD, w pakiecie Sky Entertainment oraz usłudze na żądanie.

 

źródło: Sky Deutschland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...