Skocz do zawartości

Eurosport Player


Be89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Odkąd Eurosport został przejęty przez grupę Discovery ITI, zaczynam mieć nadzieję, że i ja w czerwcu załapię się na jakąś promocję :D 

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Oglądam na komputerze i Smart TV przez internet.

Dzisiaj mi się TV zbuntował i ze strony głównej sam przechodzi na stronę aplikacji i nic się nie da z tym zrobić. Pomożecie?

Dla ścisłości: strona startowa automatycznie przechodzi jakby w reklamę aplikacji na telefon.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum i połączono z istniejącym już wątkiem o tej tematyce. Nie dublujemy wątków na forum. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem polskiej pisowni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jak widać niestety dla Eurosportu wszystko jest ważniejsze czy to ogółem czy na Uniwersjadzie od meczów Polaków w siatkówce na tym turnieju. Niestety to taka dyscyplina gdzie jak nie ma do jakiegoś turnieju praw Polsat to zaczyna się duży problem z dostępem do transmisji. Szkoda gadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2019 o 19:56, sportowy specjalista napisał:

Jak widać niestety dla Eurosportu wszystko jest ważniejsze czy to ogółem czy na Uniwersjadzie od meczów Polaków w siatkówce na tym turnieju. Niestety to taka dyscyplina gdzie jak nie ma do jakiegoś turnieju praw Polsat to zaczyna się duży problem z dostępem do transmisji. Szkoda gadać. 

Półfinały Uniwersjady w piątek o 11.50 i 14.20 w Eurosport Player . Mecz o 3 miejsce w sobotę o 17.20 w Eurosport Player. Finał o 19.55 w Eurosporcie 2. @sportowy specjalista takiego problemu z dostępem do transmisji jak podczas MŚ w 2014 r. dzięki Polsatowi nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2019 o 09:50, _Artek_ napisał:

ma ktoś jakieś info odnośnie promocji na roczny abo eurosport player czy będę musiał czekać do czarnego piątku żeby xychacxzyć za pół ceny?:D

Promocja 9 zł za miesiąc przy kupnie na rok aktualnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

dlatego kupiłem już teraz żeby mieć szanse za rok znowu się załapać na 50%:D...... może będą igrzyska w 4k:P

Update

Cena Oferta specjalna na Black Friday jest dostępna do godz. 23:59 dnia 02/12/2019. Dostęp do materiałów sportowych przez rok za opłatę z góry w wysokości 44.50 zl. Pełna cena standardowa w wysokości 89 zl. Ulega automatycznemu przedłużeniu co roku za obowiązującą wówczas standardową cenę roczną, chyba że zostanie wcześniej anulowany. Minimalny okres 12 miesięcy ma zastosowanie w ciągu pierwszego roku od daty płatności i w każdym roku przedłużenia. Wszystkie ceny zawierają VAT. Dostęp do wszystkich treści na Eurosport Player.

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, _Artek_ napisał:

..... może będą igrzyska w 4k:P

Gdzie? W tej słabej jakościowo aplikacji? Chyba sobie żartujesz .

Wolę oglądać w usłudze Vectra Online w jakości 1080p z bitrate 8000 kbps lub z satelity niż w Eurosport Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają jeszcze trochę czasu..... już był jeden turniej tenisowy w eurosport 4k ale to przez sat..... jeśli chodzi o sport to może szału nie ma ale i tak jest to obecnie najlepsza jakościowo sportowa usługa streamingowa :D . 

7 minut temu, wislok napisał:

Czy mając wykupiony pakiet także można skorzystać z tej oferty? 


Na 99% nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...