Skocz do zawartości

Eurosport Player


Be89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mecze lub inne materiały w Eurosport Player trzeba oglądać na żywo? Czy są dostępne powtórki? Zależy mi głównie na pucharze Niemiec, ale na żywo w TV, jak i aplikacji oglądać nie mogę, a Eurosport, z tego co widzę, w EPG nie przewiduje powtórek. Jeśli to nie właściwy wątek to proszę o przeniesienie.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post i poniższą odpowiedź na niego do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Dziś pierwszy raz od jakiegoś czasu musiałem ponowić logowanie. I co ciekawe, mam w tym momencie dostęp do kanałów Eurosportu, ale norweskich. Oczywiście dodam, że jestem cały czas w Polsce. Dostałem też maila o zmianie warunków korzystania, która pozwoli na korzystanie z playera na terenie UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś z Was również ma problem z Eurosport Playerem na Apple TV 4? U mnie po włączeniu aplikacji pokazuje się czerwone kółko tak jakby apka szukała lokalizacji, natomiast kółko kręci się w zasadzie cały czas. Czasami zadziała, ale w przeważającej mierze apka po prostu dalej się nie odpala. Problem ten występuje od kilku dobrych miesięcy. Dodam że problem nie występuje na Xiaomi Mi BOX działającym na tym samym wifi. Pisałem do supportu eurosportu, ale nawet nie raczyli mi pomóc. Może ktoś coś wie w temacie?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.11.2018 o 00:04, kingofsouth napisał:

Czarny Piątek w Eurosport Player. 50% zniżki na cały rok. Opłata 44,50 PLN :D 

Oferta do 26 listopada.

 

https://promo-pl.eurosportplayer.com/promo/all-sports/black-friday-2018?ns_campaign=player-poland 

 Aż żałuję, że już mam, ale jak mi się skończy to poczekam na następny czarny piątek i wykupię, bo po takiej cenie naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Jeśli przez Eurosport Player oglądasz kanał Eurosport 1 to tak. Jeśli jednak oglądasz jedynie oryginalny sygnał z zawodów, który Eurosport Player udostępnia to nie ma tam reklam. 

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wykupiłem abonament w Eurosport Player. Niestety w aplikacji na Tizenie w TV Samsung  jakość transmisji jest niezadowalająca. Ewidentnie brakuje rozdzielczości 1080. Łącze mam stabilne i szybkie. Mam też porównanie z Player też na tym samym Tizenie i w tym przypadku obraz jest jak żyleta w porównaniu do apki Eurosportu. Także nie polecam. Chyba że ktoś ma jakąś radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...