Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czy mecze lub inne materiały w Eurosport Player trzeba oglądać na żywo? Czy są dostępne powtórki? Zależy mi głównie na pucharze Niemiec, ale na żywo w TV, jak i aplikacji oglądać nie mogę, a Eurosport, z tego co widzę, w EPG nie przewiduje powtórek. Jeśli to nie właściwy wątek to proszę o przeniesienie.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post i poniższą odpowiedź na niego do odpowiedniego działu forum i wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak, w Playerze możesz odtworzyć wszystko do 7 dni wstecz (również mecze, których w TV nie będzie), o powtórki w TV ciężko, bo to transmisje w ramach polskiego okna.

Edytowane przez bart18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale te mecze które są u nas w TV są do odtworzenia z polskim komentarzem? Są jakieś promocje co do aktywacji, jakiś miesiąc gratis? Bo za rok z góry widzę, że jest 89 zł. Czyli niecałe 7,4 za miesiąc. To prawie nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka ciekawostka. Dziś pierwszy raz od jakiegoś czasu musiałem ponowić logowanie. I co ciekawe, mam w tym momencie dostęp do kanałów Eurosportu, ale norweskich. Oczywiście dodam, że jestem cały czas w Polsce. Dostałem też maila o zmianie warunków korzystania, która pozwoli na korzystanie z playera na terenie UE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy płatność za abonament można dokonać tyko kartą kredytową? Mam konto w PayPal i wolałbym je zasilić kwotą 89zł. I za ich pośrednictwem to zrobić, niż dodawać kartę do metod płatności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zasiliłem konto Paypal, a mimo to muszę dodać kartę jako źródło płatności. Co za ździercy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z Was również ma problem z Eurosport Playerem na Apple TV 4? U mnie po włączeniu aplikacji pokazuje się czerwone kółko tak jakby apka szukała lokalizacji, natomiast kółko kręci się w zasadzie cały czas. Czasami zadziała, ale w przeważającej mierze apka po prostu dalej się nie odpala. Problem ten występuje od kilku dobrych miesięcy. Dodam że problem nie występuje na Xiaomi Mi BOX działającym na tym samym wifi. Pisałem do supportu eurosportu, ale nawet nie raczyli mi pomóc. Może ktoś coś wie w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi