Skocz do zawartości

Promocje typu "otwarte okno" w Polsat Box


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam się wkurzać, że Cyfrowy Polsat nie informuje nas o otwartych oknach, zobaczcie co mi napisali:

"Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 18 listopada 2016 r. do dnia 30 listopada 2016 r. Cyfrowy Polsat w ramach promocji dla Abonentów posiadających Pakiet Familijny HD udostępnia bezpłatnie kanały w ramach Pakietu Max HD, Pakietu Film HD oraz Pakietu Sport HD".

Widzieliście o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz drążę temat związany z tym smsem jaki od CP otrzymałem:

 

Dostałem smsa o takiej treści:

 

"Weekend z superprodukcjami: Gladiator i Szybcy i Wściekli na AXN HD! W prezencie od Cyfrowego Polsatu do 12.12.2016 r. oglądaj aż 28 dodatkowych kanałów dostępnych z pakietem Familijnym HD (w tym 10 w jakości HD), między innymi: Discovery Channel, TLC, FOX HD, Disney Channel HD i wiele innych. Aby przedłużyć dostęp do dodatkowych kanałów zadzwoń 222 444 666".

 

Bo mam niby pakiet Mini HD ale na żadnym z nich nie "świeci" Familijny HD w ramach tej promocji.

 

To zażyczyli sobie screena z mojego telefonu z tym smsem, no jaja.... faktycznie droczą się  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 1, Eurospot 2 dostępne :D

Dostępne też kilkanaście inych kanałów, które mnie nie interesują,  pakiet  mini hd, wygląda to na promocję świąteczną dla posiadaczy tegoż pakietu.

Będzie można pooglądać kwalifikacje do skoków narciarskich i biegi panów, bo pań i tak transmituje tvp2. Dobre i to.

 

Szkoda, że nie można wykupić samych eurosportów - taka elastyczna oferta by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FMax HD, świeci dodatkowo:

- Eurosport 1 HD

- Eurosport 2 HD
- Extreme Sports HD
- AXN White

- AXN Black

- AXN Spin HD

- Fox Comedy HD

- CBS Europa HD

- Romance TV HD (choć to może jeszcze promocja listopadowa)

- Paramount Channel HD

I chyba tyle po szybkim sprawdzeniu listy. :)

Wygląda na to, że zaczyna się tradycyjne świąteczne okienko.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny HD, świeci: Eurosport 2 HD, Extreme Sport HD, Filmbox, AXN White, Black, Fox Comedy HD, CBS Europa HD, CBS Action, Discovery HD, AXN Spin HD, Romance TV HD, H2 HD, Paramount Channel, Nat Geo People HD.

Edytowane przez Barti
Poprawiono niechlujną pisownię w poście. Nazwy własne piszemy wielką literą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo mniej kanałów na razie jest niż w poprzednich latach.

W Rodzinnym HD tez te kanały świecą dodatkowo jeszcze Disney Junior, u mnie na razie bez uprawienien do Eurosportu 1.

Może dopiero wysyłają uprawnienia?

Edytowane przez Mikuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę w Rodzinnym HD mam uprawnienia  do kanałów Filmbox, AXN SPIN HD, KIno Polska Muzyka, TLC HD, Eorosport 1HD, H2 HD, AXN WHite, AXN Black,  Fox Comedy HD, Extreme Sports HD, CBS Europe HD, Disney Junior, Eurosport 2 HD

 

Edycja  Doszły kolejne kanały Discovery Turbo XTra, Paramount Channel HD, Nat Geo Wild HD

Edytowane przez Marko 345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini HD - lista kanałów na świątecznym otwartym oknie:

 

Eurosport1 HD *

Eurosport 2 HD *

Extreme Sports Channel HD *

Filmbox

AXN: White, Black, SPIN HD *, AXN (HD)

FOX COMEDY (HD)

CBS: Europa HD *, Action

Discovery (HD)

DTX

H2 HD *

Paramount Channel HD *

NAT GEO PEOPLE HD *

Disney: Channel (HD), Junior, XD

Kino Polska

Kino Polska Muzyka

TLC HD *

[* - tylko wersja HD, patrz: po setce na liście CP

(HD) - do wyboru: SD lub HD]

Edytowane przez matjot
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu tekstu. Usunięto zbędny w tym przypadku spojler.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz drążę temat związany z tym smsem jaki od CP otrzymałem:

 

Dostałem smsa o takiej treści:

 

"Weekend z superprodukcjami: Gladiator i Szybcy i Wściekli na AXN HD! W prezencie od Cyfrowego Polsatu do 12.12.2016 r. oglądaj aż 28 dodatkowych kanałów dostępnych z pakietem Familijnym HD (w tym 10 w jakości HD), między innymi: Discovery Channel, TLC, FOX HD, Disney Channel HD i wiele innych. Aby przedłużyć dostęp do dodatkowych kanałów zadzwoń 222 444 666".

 

Bo mam niby pakiet Mini HD ale na żadnym z nich nie "świeci" Familijny HD w ramach tej promocji.

 

To zażyczyli sobie screena z mojego telefonu z tym smsem, no jaja.... faktycznie droczą się  :crazy:

7541067400_1480627829_thumb.jpg

 

No i wyjaśniłem tego SMS-a i nie wierzę, taka odpowiedź:

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że dla wybranych grup Klientów, którzy otrzymali wiadomość SMS został do dnia 12 grudnia 2016 r. udostępniony bez dodatkowych opłat Pakiet Familijny HD. Wyjaśniamy, że w Pana przypadku pakiet ten jest dostępny na dekoderach o numerach kart XXXXXX"

 

Te podane numery moich kart to są z aktywnym pakietem Darmowy HD!

Więc w Darmowym HD mam udostępnione do 12.12.2016 r. pakiet Familijny HD.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...