Skocz do zawartości

Promocje typu "otwarte okno" w Polsat Box


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Akurat "nędzne" to jest HBO na satelicie, "HD" w 3 Mbps, no ale co kto lubi...

Zwracam po prostu uwage, że tego typu "promocja" i to znacznie atrakcyjniejsza jeśli chodzi o ofertę i jakość to jest dostępna od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bardzo atrakcyjna.?Jeszcze na miesiac wiec PSP które było a może nawet i jest(nie odwiedzam tego serwisu)Od długich miesięcy w NC+go dla wszystkich to nędza?A nawet o tym nie wspominałem bo wątek mówi o oknie otwartym a to to wiadomo odkodowane kanały na dekoderze.Cinemaxy mam w CP powiem same rarytasy? A o AXN to nawet nie wspominam bo tego to nawet 5minut nie oglądałem w tym roku.Fakty są takie że w CP ostatnio to jedna wielka nędza.Kiedyś były fajne promocje np dla nowych a teraz nawet teraz nie zmienili tych 3 miesięcy za free.Z tego co pamiętam rok temu też było słabiutko  więc w tym zapewne będzie podobnie.Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Darmowego" PSP w NC+ GO nie ma od pół roku i to nie była żadna promocja, a błąd (zresztą taki sam przez cały wrzesień i październik był w CP GO ;)).

A Cinemaxy mają często ciekawsze premiery niz HBO ...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bugmenot napisał:

"Darmowego" PSP w NC+ GO nie ma od pół roku i to nie była żadna promocja, a błąd (zresztą taki sam przez cały wrzesień i październik był w CP GO ;)).

A Cinemaxy mają często ciekawsze premiery niz HBO ...

Jak zwał tak zwał ale działało.Nie korzystam ani z NC+go ani CP Go tego drugiego to nawet nigdy nie sprawdzałem i nie wiem czy mam w abonamencie.Zawsze gdy mi chcą dać te szmiry internetowe nawet za darmio mówię nie interesuje mnie to.Edit To trzeba sobie doś dokupić do tego Rodzinnego z opcji i będzie co oglądać.Trudmo oczekiwać za 5 zeta mega oferty do oglądania.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ilość reklam, to za 5 pln powinien być co najmniej Familijny HD.

Dlatego nie dopłacę ani jednego grosza więcej, i cierpliwie czekam na badziewne OtwOkn - i żyję nadzieją, że w tym roku Pan Zygmunt będzie bardziej szczodry ...

?

 

 

Edytowane przez Max Taadjen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Max Taadjen napisał:

Poza tym, też czekam na OtwOkno, bo nagle zima nadeszła a w pakiecie R_HD za 4,99 nie ma co oglądać.

?

 

Wiesz jak jest zima to trzeba okna zamknąć :D. AXN chyba kończy promocję teraz,także się chyba nie pojawi ponownie. Paramount jest chyba do stycznia w promocji. Czyli może się pojawić E , AMC lub TNT ,może FOX Comedy, coś dla dzieci ,coś z MTV.Poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie promocja świąteczna to już tradycja jak Kevin na święta,także pozostaje czekać i ewentualnie porównać z poprzednimi promocjami ,czy jest lepiej czy gorzej.

1 godzinę temu, xut2zs napisał:

HBO może odkodują 6,12 na start  1 odcinek 3 sezonu Watahy, na zachętę

Przy drugim sezonie była taka promocja ale nie pamiętam czy właśnie w Polsacie. Zobaczymy za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...