Jump to content
Burito

Promocje typu "otwarte okno" w platformie Cyfrowy Polsat

Recommended Posts

W dniu 18.01.2019 o 22:19, Burito napisał:

Otwarte okno także dla paczki BBC.

No i koniec dobrego :(

Paczkę BBC wyłączyli zgodnie z obietnicą, czyli już 26 lutego. Tak było w moim przypadku, mam Rodzinny HD. 

😠

I przyznam, że po wyłączeniu paczki BBC, AMC, Paramount`u - pakiet Rodzinny jest warty dokładnie 5 pln miesięcznie. Kto płaci 20 ten mocno przepłaca.

😁

• Haha 1

Żeby móc płacić 5 zł za Rodzinny trzeba najpierw opłacać 20 zł ;)

W Familijny Max HD, zostały odkodowane kanały AXN ( Axn HD , Axn Black, AXN White, Axn Spin HD ).

Posted (edited)

No to się postarali z tą promocją. 

Edited by ARTIPAPK

Z tego co pamiętam w Familijnym Maxie HD odkodowany był tylko AXN Black od jakiegoś czasu. Axn Spin HD i Axn White są w pakiecie Film i miałem zakodowane.

Faktycznie.. Sugerowałem się swoim pakietem, ale zapomniałem, że posiadam też pakiet film. 🤦‍♂️ Mój błąd.

Ciekawe czy będzie otwarte okno na kanały Eleven w Cyfrowym Polsacie w związku z powrotem Roberta Kubicy. W niektórych kablówkach są kanały Eleven odkodowane.

• Haha 2

Posted (edited)

A co to ma wspólnego że Kubica powraca do F1?.To w związku z tym ma być odkodowane Eleven?Frankowski rusza w MLS  dzisiaj na które Polsat Sport nabył prawa i jest zakodowane  dla posiadaczy pakietu Darmowego.

Edited by ARTIPAPK
  • Like 1

2 godziny temu, pilkarz1 napisał:

Ciekawe czy będzie otwarte okno na kanały Eleven w Cyfrowym Polsacie w związku z powrotem Roberta Kubicy. W niektórych kablówkach są kanały Eleven odkodowane.

15zl. Ci szkoda na miesiąc?  

No niestety niektórzy żałują nawet 15 zł i tylko narzekać potrafią, to nie jest wielka cena.

A ja nie będę miał otwartego okna,gdyż posiadam pakiet większy od tego co będzie dostępne dla wszystkich abonentów. A szkoda, bo mogliby dla abonentów pakietu Familijny Max HD+Film+Sport+Cinemax+Eleven dać na przykład Polsat Sport Premium. Ale po co?

Za to już 1 czerwca będzie kolejne otwarte okno z okazji Dnia Dziecka na kanały dziecięce tak jak co roku od wielu,wielu lat.

Myślałem o zmianie w ramach elastyczności Rodzinny HD na Familijny HD dla kanału "FOX HD" aby dokończyć serial i już nie muszę tego robić 😁😗

Mam pytanie odnosnie kanału tvp sport. Otóż u mojego teścia w pakiecie familijnym świeci on mimo że jest w pakiecie sportowym. Ja sam zamierzam też przy przeprowadzce wziąć te umowę na rodzinny + eleven za 30zl. 

Czy TVP sport jest też w rodzinnym? Czy to jakaś promocja typu otwarte okno? Na stronie CP widnieje tvp sport jak cześć pakietu sportowego z Eurosportami etc. 

TVP Sport jest promocyjnie chyba w każdym pakiecie od czasu jak jest naziemnie.

Dokładnie, TVP Sport HD świeci na Darmowym HD, więc pewnie też w każdym innym.

Dzięki koledzy na odp :) czyli raczej zagości ten kanał u wszystkich abonentów 

W dniu 6.03.2019 o 01:13, disinter napisał:

W Familijny Max HD, zostały odkodowane kanały AXN ( Axn HD , Axn Black, AXN White, Axn Spin HD ).

Na tą chwilę AXN Spin HD i AXN White są zakodowane,  AXN Black odkodowany.

Mam pytanie co do wiosennego otwartego okna. Ma on być do 5 maja, ale od kiedy? Nadal nie świecą mi Paramount Channel oraz AMC...

Posted (edited)

Moja rada: wtyczka z prądu ,poczekaj 30 sekund włącz i zobacz czy świeci.Gdy to nie pomoże zaloguj się do icok i ponów uprawnienia.Otwarte okno już jest otwarte

Edited by rafalowski