Jump to content
Burito

Promocje typu "otwarte okno" w platformie Cyfrowy Polsat

Recommended Posts

Znacznie lepiej by wyglądało odkodowanie na czas czwartek (mecze LE) - do 5 listopada. Albo środa- do 5 listopada (czyli środowe mecze LM, czwartkowe LE) i powtórki do poniedziałku 5.11 włącznie.

I lepiej by wyglądało gdyby było przed, a nie w trakcie niby promocji.

U mnie kanały świeciły już dzień przed oficjalnym terminem, a maila o tej promocji dostałem wczoraj po południu.

Ja na e-mail dostałem, że jutro będą odkodowane kanały Polsat Sport Premium w Cyfrowym Polsacie.

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego działu forum i wątku.

Ja ostatnio, jak było "otwarte okno", nie dostałem żadnej informacji, a było odkodowane. A zresztą, teraz mnie to nie rusza, bo i tak interesujący mnie mecz będę oglądał na TVP.

W dniu 27.11.2018 o 08:57, Jakub471 napisał:

Ja na e-mail dostałem, że jutro będą odkodowane kanały Polsat Sport Premium w Cyfrowym Polsacie.

4 godziny temu, On0818 napisał:

Kto jeszcze otrzymał taką wiadomość? I czy ta informacja jest potwierdzona? 

Ja, co prawda, dostałem wczoraj maila od Cyfrowego Polsatu, ale nie ma w nim nic o tym, że kanały Polsat Sport Premium będą czasowo dostępne dla wszystkich abonentów. :roll:

W mailu, który dostałem, jest tylko taki oto obrazek:

PS-Premium.png

Z tego, co widzę, jest to po prostu zwyczajna reklama kanałów Polsat Sport Premium i zachęta do zakupu abonamentu Cyfrowego Polsatu. Nie ma tam nic na temat "otwartego okna" z tymi kanałami.

W pakiecie zwykłym Familijnym HD również "świeci":brawo:

Sprawdziłem i działają jeszcze kanały Sci Fi  HD, 13 Ulica oraz E! Entertainment.

Od dziś jest otwarte okno dla kanałów:

Nick Jr, Paramount Channel HD, Comedy Central Family HD, Da Vinci, Epic Drama HD, wPolsce.pl, AMC HD, 13 Ulica HD, Scifi Universal HD, E!Entertainment.

• Sad 1
  • Upvote 2

Poszaleli na święta, nie ma co :) Same chodliwe kanały!

Edited by markar
  • Haha 5

Rewelacji nie ma.Ale dobre i to.Teść ma Rodzinny HD,więc radocha w jego intencji będzie. A planował co dopiero na Święta aktywować jakiś wyższy pakiet, a tu taka niespodzianka :-)

• Upvote 1

Co roku to słabiej, za rok może z 5 odkodują :D najlepiej było kiedyś jak po prostu włączali wyższe pakiety a nie wybrane kanały...

Edited by Mikuu
  • Upvote 1

A orientuje się może ktoś, czy to ,,okienko" działa na pakiecie Familijny HD w formie prepaid?

W "Rodzinnym HD" od dawna są odkodowane takie kanały jak AMC, wPolsce czy Epic. Natomiast fajnie że odblokowali Da Vinci i Paramount, plotkarski E! też okey. 

• Upvote 1

Dostałem SMS od Cyfrowego Polsatu:

Magiczny prezent od Cyfrowego Polsatu! Aż 9 kanałów bez dodatkowych opłat dla całej rodziny! Między innymi Nick Jr. 13Ulica, SCI FI i Paramount Channelingu HD aż do  7.01.2018! Oglądaj na swoim dekoderze lub mobilnie z aktywną opcja On The Go. Szczegóły na cyfrowypolsat.pl/dla ciebie.

Edited by Barti
Na forum nie piszemy skrótami. Poprawiono post.
  • Upvote 1