Jump to content
Burito

Promocje typu "otwarte okno" w platformie Cyfrowy Polsat

Recommended Posts

Za zgodą Administracji forum SatKurier.pl pozwoliłem sobie na stworzenie wątku związanego z aktualnymi promocjami Cyfrowego Polsatu tzw. "otwartymi oknami", czyli kanałami udostępnianymi bezpłatnie abonentom którzy nie mają na co dzień do nich dostępu w posiadanych abonamentach. W powyższym wątku będziemy dyskutować o problemach związanych z ich odbiorem, ewentualnie innymi problemami z nimi związanymi.

W wątku możemy również zamieszczać informację o pojedynczych kanałach działających "promocyjnie" np. jak obecnie Sundance Channel HD, który miał być dostępny od dnia 31.10.2015 r. w pakiecie Film HD, a działa nadal w pakiecie Mini HD.

Temat na dziś "Otwarte okno stacji BBC Worldwide w Cyfrowym Polsacie", informacje tutaj.

"Abonenci Cyfrowego Polsatu w ramach tzw. "otwartego okna" mogą oglądać kanały BBC Worldwide bez dodatkowych opłat do końca stycznia 2016 r. Przez ok. pół miesiąca w ramach otwartego okna dostępne będą następujące kanały: BBC BRIT HD, BBC Earth HD, BBC Lifestyle, BBC Cbeebies oraz BBC HD".

Edited by Burito
  • Upvote 2

Bardzo dobry pomysł. W końcu w jednym miejscu będzie można doczytać jakie promocje są dostępne. A w końcu jest ich ostatnio niemało!

• Upvote 2

Tak w ostatnim okresie Cyfrowy Polsat zapodał nam wiele niespodzianek (miłych i niemiłych)....

Szkoda ze nie mam dekodera HD od Polsatu, czy one odbierają na Zasadzie jak dekoder FTA czy tylko od darmowego te bbc? Mam dekoder hd fta tylko.

Kanały BBC Worldwide zostały udostępnione abonentom Cyfrowego Polsatu, więc musisz mieć sprzęt od nich dedykowany dekoder lub moduł CAM. Na sprzęcie FTA ich póki co nie ujrzysz.

Pytałem czy odbiera na zasadzie odblokowanego dekodera polsatu czy minimum darmowy hd?

Edited by funaj8

Przypominam o tym, iż jutro tj. 31.01.2015 r. koniec otwartego okna kanałów BBC Worldwide w Cyfrowym Polsacie. Szkoda, bo miło się ogląda te kanały. Może zapomną....

Edited by Burito

Ja nie zapomniałem, bo kanały BBC są bardzo ciekawe. Jeszcze działają, dziś ostatni dzień promocji chyba, że CP zapomni :wink:

Jestem poza domem i nie mam jak sprawdzić czy wyłączyli już promocję kanałów BBC Worlwide w Cyfrowym Polsacie?

Może ktoś potwierdzić czy działa otwarte okno

13 ulicy Hd

w Darmowym HD, ja sprawdzę po południu.

Ja mogę. U mnie działa. I chyba skrambler im się zaciął, bo idzie od paru minut na tym samym słowie deszyfrującym (const CW dla wtajemniczonych, można wyjąć kartę jak się pojawi obraz i będzie świecić bez karty dla niewtajemniczonych).

Edited by tomkep

U mnie w Darmowym HD działąa 13ulica HD, podlączyłem dekoder i od razu były uprawnienia po aktualizacji listy.

U mnie również 13 Ulica HD "świeci" na module CAM CI+ z aktywnym pakietem Darmowy HD.

Skoro 13 ulica jest w otwartym oknie w Darmowym HD może i HBO 3 też będzie.

Okienka HBO jak dobrze pamiętam to kiedyś i na dekoderach po skończonej umowie śmigały :)

Dokładnie. Ostatnie otwarte okno w HBO, chyba w okolicy Mikołajek, świeciło na nieopłaconych prepaidach.

Działa HBO3 w Darmowym HD lub po umowie ?

Oczywiście myślę o otwartym oknie na święta.