Skocz do zawartości

Promocje typu "otwarte okno" w Polsat Box


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za zgodą Administracji forum SatKurier.pl pozwoliłem sobie na stworzenie wątku związanego z aktualnymi promocjami Cyfrowego Polsatu tzw. "otwartymi oknami", czyli kanałami udostępnianymi bezpłatnie abonentom którzy nie mają na co dzień do nich dostępu w posiadanych abonamentach. W powyższym wątku będziemy dyskutować o problemach związanych z ich odbiorem, ewentualnie innymi problemami z nimi związanymi.

W wątku możemy również zamieszczać informację o pojedynczych kanałach działających "promocyjnie" np. jak obecnie Sundance Channel HD, który miał być dostępny od dnia 31.10.2015 r. w pakiecie Film HD, a działa nadal w pakiecie Mini HD.

 

Temat na dziś "Otwarte okno stacji BBC Worldwide w Cyfrowym Polsacie", informacje tutaj.

 

"Abonenci Cyfrowego Polsatu w ramach tzw. "otwartego okna" mogą oglądać kanały BBC Worldwide bez dodatkowych opłat do końca stycznia 2016 r. Przez ok. pół miesiąca w ramach otwartego okna dostępne będą następujące kanały: BBC BRIT HD, BBC Earth HD, BBC Lifestyle, BBC Cbeebies oraz BBC HD".

Edytowane przez Burito
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja mogę. U mnie działa. I chyba skrambler im się zaciął, bo idzie od paru minut na tym samym słowie deszyfrującym (const CW dla wtajemniczonych, można wyjąć kartę jak się pojawi obraz i będzie świecić bez karty dla niewtajemniczonych).

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...