Jump to content
Sign in to follow this  
Mr. Orbita

SAT Krak 2007

Recommended Posts

Co do TVP Sport na CP to facet się tylko uśmiechnął i potwierdził że są prowadzone rozmowy.

Uśmiechnął? Dobre i to :lol:

Szkoda, że do Krakowa mam jakieś... 450 kilometrów :? Może jednak za rok się wybiorę po drodze do rodzinki :D

BTW: Panie Konradzie, co z relacją na TV Biznes, wiadomo coś?

Będę miał informację w tym tygodniu, co do emisji w TV Biznes. Dam znać na forum jak będę miał 100% pewności co i jak.

Spoko, za rok to może i ja odwiedze SATKrak, bo przenosze sie na studia prawdopodobnie do Krakowa:>

Właśnie teraz na TV Biznes leciał program e-biznes i była mowa o telewizji HD, były wstawki z wystawy Sat Krak i wypowiedzi na temat telewizji HD. Wywiadu udzielał również pan Janusz Sulisz. Na końcu programu mówili że za tydzień będzie relacja z wystawy Sat Krak.

Chyba w tym tygodniu (jeśli mam dobre informacje) relację z wystawy emitować będzie TV Biznes - rozkład jazdy ;)

sobota (tj. dziś) 22:10

poniedziałek 18:10

wtorek 18:40

środa 19:10

czwartek 22:10

W programie E-Biznes. Jakby ktoś przypadkiem oglądał - proszę zerknąć, czy faktyczie leci relacja w tym wydaniu, bo nie mam 100% pewności, a sam dziś nie będę mógł podejrzeć ;)

Przy czym AFAIK E-Biznes ma premiery w piątki, więc w czwartek była ostatnia emisja programu z piątku z zeszłego tygodnia i teoretycznie od piątku powinni nadawać już nowe wydanie - dlatego pisałem, że nie mam 100% pewności - proszę o info jak ktoś sprawdzi ;)

Niech ktoś to zgra i gdzieś wrzuci. TV Biznes nie zdarzyło mi sie oglądać dłużej niż 3 min. i raczej nie trafię na ten materiał.

włączyłem 4 minuty za późno i już chyba minęło co nie co związnego z wystawą :( było coś w ogóle, bo w ciągu tych 4 minut mogło się wiele wydarzyć.

Ogólnie beznadziejna relacja, nawet nie powiedzieli że to SatKrak...

A cała relacja dotyczyła w sumie wyjaśnienia co to DVBS, DVBT, DVBC i DVBH

Oraznic po zatem

ja oglądałem w necie więc zbyt wiele nie widziałem, bo jakość tego kanału jest beznadziejna a na TV mi się nie chciało iść i co chwile sie zacinalo. Ogląałem ostatnie 8 minut i gadali tak jak piszesz, DVB-S, DVB-, DVB-C i DVB-T. Ehh mogliby coś więcej powiedzieć.

Zbyt wiele nie pokazywali więc i dobrze że nie widziałes... No może po za jedna panią na pewnym stoisku... mrrrr

Za tydzień maja więcej powiedzieć o kanałach telewizyjnych...

Z tego co widziałem to wywiadu udzielił koles z media2.pl Łukasz Roguski

Z SatKurier nie było nikogo

masz więcej :?: Nie dali Admina tego forum :twisted: ehh a może się nie pokazał :D

Niestety nie mam więcej, ale postaram się skombinować. A co do pana Orbity, to prędzej czy później i tak się nam ukaże :D Podobno ma być prezenterem na SAT Kurier TV :lol:

Co to za szmatława telewizja? Przecież na pierwszym zdjęciu to nie jest Janusz Sulisz! Boże, jaka profesjonalność... aż żal du*ę ściska.

Ale wpadka :lol:

Osoba podpisana jako Janusz Sulisz na tym zrzucie to z tego co pamiętam przedstawiciel firmy Toshiba - prezentowali swoje produkty na wystawie (bardzo ładne stoisko - rzucało się w oczy, zwłaszcza za sprawą dużej ilości TV LCD) ;)

Panowie najlepszym się zdarza. Dzięki temu może sobie spokojnie istniejć Łapu-Capu. Kiedyś myślałem, czy by nie założyć u nas na forum działu Łapu-Capu i zamieszczać tam najlepsze teskty naszych userów. Może @Mr. Orbita to podchwyci. Myślę, że byłoby się czasem z czego pośmiać! :P