Skocz do zawartości

SAT Krak 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat, będziemy tu informować o planach związanych ze zbliżąjącą się wystawą SAT Krak 2007.

 

Została ustalona wstępna data - będą to trzy dni: 18 - 20 października 2007 (czwartek, piątek i sobota)

 

Tym razem (przynajmniej na chwilę obecną) termin nie koliduje z żadną inną wystawą w Europie, dzięki czemu liczymy, że pojawi się większa ilość wystawców zarówno z kraju, jak i z zagranicy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wystawa coraz bliżej - mamy już niemal kompletny wykaz wystawców (choć nadal czekamy na zgłoszenia od zainteresowanych)

 

Zapraszam: http://satkrak.com/spis-wystawcow.html

 

W dokumencie "Rezerwacje" jest wstępny układ stoisk w Centrum Targowym Chemobudowa.

 

Oj się będzie działo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Raporty będę starać się przygotowywać, nie wiem jak ze zdjęciami (tzn. czy będą w tych raportach). Na 100% w SAT Kurierze 11/2007 będzie obszerna relacja :)

 

Co do aparatów - można spokojnie wnosić i fotografować, jednak jeśli jakiś wystawca zażyczy sobie zakazu fotografowania, wtedy z danego stoiska zdjęć nie będzie można zrobić (ale rzadko się to zdarza).

 

Jeszcze jedna ważna sprawa - jak wiadomo jest losowanie nagród dla odwiedzających - tu ważna uwaga - trzeba być obecnym podczas losowania. Odbędzie się ono zapewne tak jak ostatnio w okolicach bufetu dla prasy, bo jest tam nieco więcej placu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że termin jest taki troche nieprzyjemny dla osób które pracują(czwartek,piątek).W sobote myślę że będzie najwięcej ludzi,bo wtedy dzień wolny.Gdybym mieszkał bliżej krakowa napewno bym przyjszedł lub przyjechał a tak zostaną mi tylko foto i psemne relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport z dnia zerowego ;)

 

Trwa budowa stoisk - w pocie czoła uwijają się poszczególni wystawcy, niektórzy spędzą jeszcze całą noc na przygotowaniach, aby wszystko było dopięte na jutro na ostatni guzik. Oczywiście są pewne przecieki - wystarczy kilka minut, aby dowiedzieć się kilku ciekawostek, jak m.in.: planów Fergusona (odbiornik HD z USB), Globo (anteny toroidalne i nowy odbiornik cyfrowy), oraz m.in.: cenę odbiornika HD Cyfrowego Polsatu (ale o tym sza ;) zapraszam jutro od 10 do Chemobudowy przy ul. Klimeckiego 14).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały filmowe są przygotowywane, jedak jeszcze nie wiadomo jak zostaną upublicznione - czy gościnnie na jakimś kanale TV, czy na youtube, czy zostaną w archiwach - pomyślimy.

 

Dziś raporty są na stronie satkurier.pl - nagtody rozdane, Cyfrowy Polsat uchyla nieco rąbka tajemnicy co do swoich planów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie.

 

Dzień drugi ;)

 

Z ważniejszych wydarzeń:

- będzie SexView HD

- poznaliśmy liczbę abonentów Canal+ HD

- poznaliśmy wstępne plany co do wejścia do Polski HBO HD

 

No i nieco biznesików się ukręciło :) Zaowocuje to pojawieniem się nieco nowości w ofercie Hollexu za niedługo ;)

 

Ogólnie niech żałuje każdy, kto dziś nie zajrzał do nas, bo po 17:00 Ferguson zorganizował imprezę - był zespół grający nutką rockową na żywo, było darmowe piwko, darmowe wino białe i czerwone, stoły uginające się od żarełka 8) I niech mi ktoś powie, że nie opłaca się na SAT Krak zajrzeć - nawet jak się nie pasjonuje sprzętem, to chociaż browar za free :lol: Ale jutro nie ma w planach bankietów (chyba :wink: )

 

BTW: Wiem, że parę osób z forum od nas było, ale mało kto odważył się przyznać, że jest z forum na stoisku Hollexu/SAT Kuriera - ja przecież nie gryzę ;) Jeśli ktoś zaglądał na stoisko do nas i rozmawiał z takim młodym fajnym gostkiem (dla dziewczyn podpowiedź: przystojniak), to byłem ja :lol:

 

Jak ktoś szykuje się na jutro - od 10 do 14, o 13 losowanie ostatnich nagród, w tym odbiornika HD na stoisku firmy ProFan. Ja także będę przez cały czas (o ile nie zaśpię ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja wczoraj tzn. 19 października też byłem na Sat Krak 2007 ale niestety nie mogłem zostać do 17-tej - trzeba wracać bo w sobotę do pracy.

Z takich ciekawszych rzeczy dowiedziałem się że Ferguson HD z możliwością podłączenia dysku po usb ma się pojawić prawdopodobnie jeszcze przed gwiazdką i jego koszt ma wynosić coś ponad 1200zł.

Pan z Cyfrowego Polsatu potwierdził że na obecnym module nie będzie możliwości oglądania HD a w przyszłym roku pojawi się nowsza wersja modułu na której HD będzie dostępne.

Co do TVP Sport na CP to facet się tylko uśmiechnął i potwierdził że są prowadzone rozmowy.

Widziałem też Topfielda z wbudowanym dyskiem oczywiście w wersji HD i mniejszą wersję TF7700 oznaczoną jako TF7720 ale bez dysku.

Z kolei na stoisku Technisata był ich model HD z głowicątwin i wbudowanym dyskiem a miła pani powiedziała że koszt takiej zabawki to ok. 2100zł.

To tyle z takich ważniejszych rzeczy co mi się udało dowiedzieć i naprawdę nie żałuję że tam byłem a w przyszłym roku też się wybiorę.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...