Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@Solderowy123, "Stranger Things" , "Dark"   pozycje obowiązkowe. :cool:

Jak lubisz Sci-fi to  polecam "The Expanse".  :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzje ma na razie dobre i bardzo dobre, u mnie dodany na liste do obejrzenia ;).


edit: No i po dwóch dniach "The Rain" na Rotten 94%, na IMDB tylko 6.4/10. Duży rozstrzał :D.

Ja zacząłem oglądać "Lost in space". Pierwszy odcinek na początku trochę mnie nudził, ale z każdą kolejną minutą coraz lepiej się to ogląda i serial wciąga. CGI, porównując do filmów raczej w stylu uniwersum DC, niż Marvela (choć roboty bardzo fajnie zrobione), no ale w końcu to serial a nie kinowy blockbuster, i jak tak go oceniać to jest naprawdę dobrze. Swoją drogą, "Lost in space" był przez długi czas najpopularniejszym serialem na liście IMDB. Teraz wyprzedziło go "Westworld".

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Również trzy odcinki obejrzane. Odczucia po serialu identyczne jak twoje. Myślę, że dotrwam do końca pierwszego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają jaja, byłby to niezły trolling ;). Choć patrząc na teksty w zagranicznych serwisach to jeszcze nic nie zostało oficjalnie zaklepane.

Z innej beczki, bardzo polecam mini serię dokumentalną BBC "World's Most Extraordinary Homes" dostępna na Netflixie, świetne na wieczorny relaks.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mamy powiedzieć? Zwyczajna marketingowa akcja, ale dość pozytywna, bo np. telewizorów z ekranem mniejszym niż Full HD wciąż jeszcze trochę jest. Co jest dziwne. A takie przyciski z logo Netflix na pilotach można już od bardzo dawna znaleźć u wybranych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli kupi prawa to nie na wyłączność i nie na całym świecie. Film ma już polski tytuł i kinowego dystrybutora, a w innych krajach jest zapewne podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutora, tzn. Gutka ma trochę z "przydziału", ale daty premiery nie ma. Może skończyć się na pokazach festiwalowych i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby kupili coś z głównego konkursu. Kina festiwalowego nigdy za wiele w przeciwieństwie do przeciętnego science-fiction.

 

Nowości Netflixa ostatnio mnie zawodzą, ale ma to też swój plus, bo dzięki temu wracam do starszych tytułów, których wcześniej nie udało mi się zobaczyć albo nawet nie wiedziałem o ich obecności na platformie. Na przykład obejrzałem bardzo dobry duński dramat "Nadejdzie dzień" z 2016 roku, który nie wiem dlaczego, został udostępniony w formie 3-odcinkowego serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyFy anulowało "The Expanse". Podobno producenci rozmawiają z serwisami streamingowymi i może ktoś (największa szansa jest pewnie na Netflixa) przejmie produkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyFy anulowało "The Expanse". Podobno producenci rozmawiają z serwisami streamingowymi i może ktoś (największa szansa jest pewnie na Netflixa) przejmie produkcję.

Może być z tym problem, bo po pierwsze serial ma duży budżet, a po drugie serwis streamingowy chciałby mieć u siebie cały serial. Obecnie prawa do streamingu w USA ma Amazon, a w pozostałych krajach Netflix. Mam nadzieję, że jednak serial przetrwa, bo ze świecą szukać drugiego takiego serialu s-f we współczesnej telewizji. Nowy "Star Trek" może się schować.

 

Jestem po obejrzeniu "Safe" z  Michaelem C. Hallem (8 odcinków, zamknięta historia) i jeśli ktoś spodziewa się mocnego, realistycznego kryminału to na pewno się zawiedzie. Myślę jednak, że jako czysta rozrywka nastawiona bardziej na efekciarskie twisty serial spełnia swe zadanie. Dużo w nim oklepanych motywów (zaginięcie córki, morderstwo, wszyscy mają swoje sekrety etc.) i naciąganych sytuacji, ale jednocześnie szybko się go ogląda i wciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że kilka osób tutaj korzysta z aplikacji Netflixa w PS4 więc spytam, czy da się jakoś wymusić, żeby bitrate było jak najwyższe. Oglądam jakiś serial i jeden odcinek leci z bitrate 2,8 Mb/s a kolejny ma ponad 7 Mb/s. Jakość jest zauważalnie inna i zaczyna mnie to już irytować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...