Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeanalizowali sobie, że to nie wpłynie na liczbę abonentów, a kasy bedzie troche wiecej. Z naszej perspektywy, to czy wyjdzie ok 13 czy 18 PLN (w przypadku jakby Ultra byl za 74) to nie ma znaczenia, bo i tak sie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowali sobie, że to nie wpłynie na liczbę abonentów, a kasy bedzie troche wiecej. Z naszej perspektywy, to czy wyjdzie ok 13 czy 18 PLN (w przypadku jakby Ultra byl za 74) to nie ma znaczenia, bo i tak sie opłaca.

 

Masz racje, jak się ma z kim współdzielić to jest fajna sprawa ale jak się pytam  ludzi czy nie chcą współdzielić konto , to słyszą a po co mi płacić , jak mogę mieć za darmo z neta :) Tak  znajomi odpowiadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to słyszą a po co mi płacić , jak mogę mieć za darmo z neta :) Tak  znajomi odpowiadają

JAk chcą przez pół minuty przed każdym odcinkiem zamykać okienka z reklamami i ganiać za uciekającymi krzyżykami to ich sprawa. Ja nie miałem problemu ze znalezieniem chętnych, napisałem na fb, zgłosiło się z 6 osób :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te osoby muszą Ci płacić bo jak nie jesteś w plecy ten miesiąc. Wszystko zależy z kim się ma te dzielenie, bo u mnie sami cwaniaczki co tylko  by chcieli wszystko za darmo. Obecnie płacę z bratem na pół, bo od żony nie będę wołał kasy, było by trochę dziwne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam właśnie oglądam b. dobry serial (produkcja NBC, u nas Netflix Original) "Good Girls" (z Christina Hendricks znaną z "Mad Men" - IMDB 7.8/10) i nadrabiam świetną serię dokumentalną "Abstract: The Art of Design" (IMDB 8.5/10). W zeszłym miesiącu np. nominowany do Oscara premierowy "Breadwinner" (IMDB 7.7/10). Ale wiadomo, są gusta i guściki :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy nie ma nowości na pewno wielu z Was ma większe czy mniejsze zaległości. Ja dzięki poszperaniu w zasobach odkryłem rewelacyjny serial kryminalny Line of Duty. U nas mało znany ale w Wlk Brytanii uchodzi za jeden z najlepszych seriali brytyjskich. Właśnie oglądam najnowszy 4 sezon, mistrzostwo. Ocena IMDb 8.5. A potem muszę sprawdzić Good Girls ☺

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja obejrzałem serial Jestem zombi , sama treść jest spoko i każdy odc inny :) , The 100 też fajny serial, fajny klimat  i ten nowy Kiss me first jak ktoś lubi filmy wirtualne to fajny temat  :)

To rzeczywiście może mam specyficzny gust. Przy "The 100" byłem w stanie wytrzymać kilka minut pierwszego odcinka. Wyłączyłem w trakcie lądowania/spadania kapsuły i podziękowałem. Wyglądało mi na sztampowy gniot z powtarzającymi się po raz setny banałami i edukacją na temat feminizmu i rasizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozostaje chyba "Korona Królów", tam wszystko jest jak być powinno..

Jesteś z tych ludzi, którzy mają problem z "Black panther", albo "Wonder woman"? ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozostaje chyba "Korona Królów", tam wszystko jest jak być powinno..

Jesteś z tych ludzi, którzy mają problem z "Black panther", albo "Wonder woman"? ;).

Nie oglądałem żadnej z wyżej wspomnianych produkcji. Propagandy nie znoszę ani tej z prawej, ani z lewej strony. Ty widzę jesteś z tych, którzy zakrywają znaczek TVP oglądając MŚ.  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakrywanie loga to mi się kojarzy wlaśnie z takim oburzeniem jak Twoje - bo ktoś myśli inaczej. Nawiązanie do "Korony królów" nie dotyczyło kanału, który go nadaje, tylko czasów kiedy się toczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo – jest to temat z największą aktywnością tego działu, w którym też mieszają się ze sobą dwie kwestie, czyli oferta programowa oraz problemy techniczne, pytania i komentarze. Pomyślałem, że warto to rozdzielić, żeby był pewien porządek i nie robić większego bałaganu. Oczywiście za zgodą Góry.

Linki do tematów dla dalszej dyskusji znajdziecie poniżej.

 

 

 

Netflix – oferta programowa → klik

 

Netflix – pytania, problemy, komentarze klik

Edytowane przez Mr. Orbita
Niniejszym tak robimy na próbę. Netflix cieszy się największą popularnością i ilość postów sprawia, że dyskusje się mieszają, może podział poprawi wygodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...