Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marzec w Netflixie: https://www.nflix.pl/oferta-netflix-polska-na-marzec-2018-planowane-premiery-lista-materialy-wideo/

 

Z filmów dobrze zapowiada się oczywiście premierowa "Anihilacja" A. Garlanda (występuje między innymi Natalie Portman), ale też "First Match" - dobrze przyjęty na tegorocznym Sundance i "The Titan" czy "Les Affamés". Wśród premier są też "Sąsiedzi 2" (spadek po Canal+). No i oczywiście rapowy dokument "Defiant Ones" (w Stanach emitowało go HBO).

 

Oprócz tego nowe sezony seriali takich jak między innymi "Jessica Jones", "Seria niefortunnych zdarzeń", "Santa Clarita diet", "Love", "Riverdale" czy "Grimm". Jest też premierowe "Collateral" od BBC, ale serial podobno nie powala (6.9/10 IMDB). Dla tych, który chcieliby spróbować czegoś innego np. koreańskie fantasy "Hwayugi" ("A Korean Oddysey") - na IMDB ma 8.9/10 ;).

 

Ze swojej strony polecam nowy sezon Jessiki Jones i "Love" - poprzednie były naprawdę dobre i pewnie tak samo będzie z kontynuacjami :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Aktualizacja apki na androida przynisła nowy wygląd zakładki [ ustawienia aplikacji ]

edit:

Pojawił się serial "Flint Town" :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach przedoscarowego wieczoru obejrzałem "Mudbound" (4 nominacje).
Film powinnien spokojnie być nominowany do głównej nagrody (bo zdecydowanie brakuje tego typu poważnego filmu w gronie nominowanych, natomiast zdecydowanie za dużo tam nastolatków z problemami ;)), no ale musimy jeszcze chwilę poczekać aż Akademia przetrawi, że zasługuje na to film z platformy streamingowej.
W każdym razie szczerze polecam, świetne role męskie (Rob Morgan, Garret Hedlund Jonathan Banks), świetna Carrey Mulingan i Mary J. Blige. Historia porusza i "wciska w fotel". Świetne zdjęcia.

 

edit: Bardzo ładną reklamę Netflixowi zrobili w studiu Oscarowym C+ :-).


Mudbound niestety nie załapał się na żadną statuetkę, nagrodzono natomiast dokument Netflixa o aferze dopingowej w Rosji - "Icarus" (http://www.imdb.com/title/tt6333060/).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mudbound" zasługiwał przynajmniej na nominację w głównej kategorii. Z reguły nie jestem wielkim fanem tak politycznie poprawnych filmów, ale ten jest po prostu bardzo dobry i oprócz tego trudno mu cokolwiek zarzucić.

 

Znamy już tytuł pierwszego polskiego serialu Netflixa.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/1983-pierwszy-polski-serial-oryginalny-netflixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"Zagubieni w kosmosie" oficjalny trailer. Premiera serialu 13 kwietnia. :cool:

 

 

Netflix kręci pierwszy polski serial "1983". Premiera jeszcze w tym roku. :D

https://media2.pl/media/149077-Netflix-kreci-pierwszy-polski-serial-1983.-Wieckiewicz-Chyra-Olszowka-Musial.html
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które mają podłączone dźwięk po przez  Amplituner, czy jak jest serial ,film puszczany z Netflix w 4k czy pokazuje  dźwięk w takim  jakim jest nagranym np: jak jest w Dolby Atmos , Dolby Vision ??

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał obejrzeć na Netflixie film w ten weekend to odradzam "Outsidera". To kolejna (po "Mute") nieudana produkcja platformy. Myślałem, że kiepskie oceny są na wyrost i wczoraj zacząłem oglądać, ale nie udało mi się go skończyć. Film ma słaby scenariusz i raczej nic go nie ratuje.

Z przyjemniejszych rzeczy - wrócił "Love" z finałowym sezonem i z tego co już widziałem jest naprawdę dobrze. Ktoś wpadł na świetny pomysł, aby zakończyć ten serial w odpowiednim momencie i nie przeciągać. Wróciła też "Jessica Jones" i mimo, że lubiłem pierwszy sezon to w tym roku odpuszczam. Wszystkiego oglądać się nie da, a na samym Netflixie jest masa innych, ciekawszych tytułów. "Daredevil" i "Punisher" z komiksowych z seriali w zupełności mi wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Netflix wprowadził możliwość sprawdzenia aktywności na koncie. Można teraz zobaczyć na jakich urządzenich jesteśmy zalogowani (data, godzina, IP)

Bardzo przydatna funkcja. :)

 

2018-03-11_082622.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

30 marca premiera 1 sezonu serialu dokumentalnego "Rapture". 

Coś dla fanów hip-hopu. :cool:

 

 

image.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...