Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Właśnie skończyłem "Dark", 10 odcinków w 3 dni. :D Ciekawe, czy będzie drugi sezon?

Również i ja skończyłem. Dzisiaj obejrzałem 3 ostatnie odcinki. Serial rewelacja. Kto by się tego spodziewał po niemieckiej produkcji. ;)

Daję mu 10. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zastanawiam się nad kupienie Netflixa na próbę. Polecacie ofertę jaką u nas dysponują? Jest co oglądać z filmów i seriali? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Oczywiście, tutaj niema co się zastanawiać. Miesiąc na próbę, nic nie płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile znasz wartych uwagi filmów i seriali z Niemiec? Bo ja maks. kilkanaście.

Może to jest kwestia podejścia nadawców do tematu. Praktycznie każda telewizja katuje nas amerykańskimi produkcjami, a dla odmiany coś z Francji, Wielkiej Brytanii czy Skandynawii. Sąsiadujemy z Niemcami czy Czechami, a w naszej telewizji nie można obejrzeć właściwie nic z tych krajów. Czy to oznacza, że nie mają nic warte uwagi? Na pewno mają. Tylko podejście jest takie, a nie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują się, na C+ masz sportu kina europejskiego  problem polega na tym, że ludzie są tam wyprani tym Hollywood, że coś z poza to szrot. Nawet Netflix się o tym przekonuje, gdzie jego produkcje filmowe są trochę słabiej oceniane niż te z Hollywood. Na C+ można teraz obejrzeć 2 filmy reżyserów o których pisał @Arkon Nauczycielka -Hrebejka i Zagubieni-Zelenki. Też takie kino znajdzie się na Cinamaxach czy Ale Kino + jednak ludzie narzekają a jest naprawdę sporu dobrych filmów które jedynie nie mają dobrego PR bo nie wpompowano w nie mln dolarów na reklamę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy również, że to właśnie Niemcy są prekursorami w dziedzinie tworzenia filmowych horrorów. To właśnie w tym kraju powstały takie filmy jak "Nosferatu. Symfonia grozy", czy "Gabinet doktora Caligari". Jeśli chodzi o seriale, ostatnie dwie niemieckie produkcje "Babylon Berlin" i "Dark" są na tym samym poziomie, co amerykańskie hity. Świetne są również włoskie komedie, jak "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", "Jak Bóg da", i wiele innych starszych dzieł, np. włoski horror "Głęboka czerwień" z lat 70.-tych. Moim zdaniem, wiele europejskich produkcji bije na głowę produkcje amerykańskie. Dobrze, że mamy jakąś dobrą alternatywę z kina europejskiego, podczas gdy Hollywood serwuje same remake czy jakieś nędzne komedie.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wracając do niemieckiego "Dark" myślę , że jest spora szansa na drugi sezon. :D

Edit:

Pojawił się serial "Kroniki Frankensteina" dwa sezony.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Poza tym w styczniu widziałem świetne  "The End of the F***ing World". Serial dość specyficzny, ale jeśli ktoś lubi brytyjski czarny humor na pewno się nie zawiedzie.

Przymierzam się do tego serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji mobilnej pojawiła się zakładka "Wkrótce", gdzie podawane są premiery filmów i seriali na najbliższe dni. Można się z niej dowiedzieć, że na początku marca zostaną udostępnione m.in kolejne sezony takich seriali jak "Lucyfer", "Piraci" czy "Bates Motel".

 

W marcu będzie sporo produkcji oryginalnych. Polskiej rozpiski jeszcze nie ma, ale jest już chociażby brytyjska. Nie licząc nowości wracają "Jessica Jones", "Love", "Santa Clarita Diet" czy "Seria niefortunnych zdarzeń". Ja chyba najbardziej czekam na brazylijskie "O Mecanismo". Zdecydowanie moje klimaty.

https://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/what-watch-netflix-march-2018-12062951

 

Z filmów oprócz głośnej "Anihilacji" na pewno warto zwrócić uwagę na francusko-kanadyjski horror "Les Affames", który został uznany na ostatnim festiwalu w Toronto za najlepszy kanadyjski film.

 

W kwietniu coś dla fanów sci-fi. Tym razem w kosmosie.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...