Skocz do zawartości

Zdjęcie

Netflix

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1088 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pawop

Pawop

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7182 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 styczeń 2016 - 22:13

Jeśli nie będzie lektora do wyboru, to nie wróżę im sukcesu. Ci, którzy są zwolennikami napisów, to samo mają za darmo z innych źródeł i jakoś nie chce mi sie wierzyć, że teraz zdecydują sie za to płacić.

Horizon Max PVR | Canal+ Prestige | HBO | Cinemax | Eleven | Fiber 250 Mb/s

#22 dilf

dilf

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 770 postów
  • Od: 08 lut 2015

Napisano 06 styczeń 2016 - 22:31

Polcecam Sense8 rodzenstwa Wachowskich jak ktos nie widzial jeszcze :P

#23 Maq

Maq

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 927 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 22:39

Jeśli nie będzie lektora do wyboru, to nie wróżę im sukcesu. Ci, którzy są zwolennikami napisów, to samo mają za darmo z innych źródeł i jakoś nie chce mi sie wierzyć, że teraz zdecydują sie za to płacić.

Są produkcje z lektorem, sam w tej chwili oglądam 3 sezon Black Mirror przez Netflixa z polskim lektorem (nie ma polskich napisów).

Na tą chwilę z tego co czytam, to są problemy z naszym językiem, część osób nie ma dostępnego PL mimo że inni przy tym samym serialu/filmie mają go do wyboru i im działa. Pewnie w najbliższych dniach się to unormuje.

Skroc.pl - skracanie długich adresów na krótsze
Wklej.se - Wklej co chcesz! Hosting tekstu (beta)
---
only plasma, only Panasonic
Cyfra+ ;]

#24 Gość_dreamslon_*

Gość_dreamslon_*
  • Goście
  • Od: --

Napisano 06 styczeń 2016 - 22:41

Mam niemieckiego Netflixa wykupionego i działa abo normalnie bez żadnych kombinacji :)

#25 Maq

Maq

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 927 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 22:46

Jeśli ta cena się potwierdzi, to dla mnie za drogo. Tym bardziej, że nie wiadomo co za to zaoferują. Prawa filmowe są podzielone między Canal+ i HBO. Za same seriale Netfliksa- drogo. Poza tym nie wiadomo jak będzie z aplikacją na tv smart. Na razie więcej niewiadomych.

Mówisz o prawach emisji w telewizji, natomiast vod, szczególnie w internecie to już inna sprawa. Oczywiście, C+ czy HBO mogą zakupić prawa w pakiecie, jednak jest to dość drogie. Także to że C+ wyświetla dany film to nie wyklucza od razu że CP nie może go zaoferować w tym swoim PPV (pfu, VOD).

Właczyłem sobie netflixa na ps3, mogę stwierdzić że działa ona o wiele lepiej (menu, nawigacja), aniżeli aplikacja player (tvn), która strasznie muli.

To nie tak że Netflix wszedł do Polski, ale aktualnie dostępny jest wszędzie.

https://twitter.com/...793693551771648

Także to wyjaśnia angielsko języczną stronę i ceny abonamentów w euro.

Natomiast produkcje dostępne po polsku w netflixie pojawiły się tam już wcześniej.

Użytkownik Maq edytował ten post 06 styczeń 2016 - 23:06

Skroc.pl - skracanie długich adresów na krótsze
Wklej.se - Wklej co chcesz! Hosting tekstu (beta)
---
only plasma, only Panasonic
Cyfra+ ;]

#26 Intermario

Intermario

Przesiaduję 24/7

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1520 postów
  • Od: 18 mar 2013
  • LokalizacjaK-ce

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:02

No to pomału platformy cyfrowe będą u nas miały pozamiatane ;) Świetna sprawa :)

#27 rotalplus

rotalplus

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4118 postów
  • Od: 18 sie 2010

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:04

Chyba śnisz... Mają się dobrze i będą miec się dobrze...

#28 myster

myster

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 938 postów
  • Od: 09 maj 2015
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:09

Za 50 zlociszy to większość ludzi woli ściągnąć z warezow czy innych metod niż płacić. Więc platformy mogą spać spokojnie i to jeszcze długo. Co inego gdyby to było za jakieś 2 dychy. Ale tak to jest jak przyjdzie pan z Ameryki, Niemiec czy skadś tam i uwali ceny takie jak ma u siebie w kraju nie patrząc ile ludzie zarabiają.

#29 rotalplus

rotalplus

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 4118 postów
  • Od: 18 sie 2010

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:23

Kolega @Intermario wyobraża sobie przeciętnego abonenta CP oglądającego seriale z Netflixa? To chyba jakiś żart...

Nie ta grupa...

#30 Gość_dreamslon_*

Gość_dreamslon_*
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:25

Na Samsungu z Tizenem Netflix już działa,przy okazji na "Penny Dreadful" zamiast napisów pojawił się polski lektor :)

#31 Intermario

Intermario

Przesiaduję 24/7

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1520 postów
  • LokalizacjaK-ce

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:29

@rotalplus - nie, CP nie, ale nc+ już tak. Cieszy mnie, że Świat do nas zawitał i łamie się monopol - najpierw Eleven, teraz Netflix ;) Ja na pewno wykupię ;)

Cena 50 PLN to dobra cena, większość abonentów platform płaci więcej....

Użytkownik Intermario edytował ten post 06 styczeń 2016 - 23:30

#32 mad85

mad85

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • 4349 postów
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:36

Jaki monopol się lamie? Nie wiesz, że w Netflxie nie zobaczysz 3/4 filmów które są albo które będą na C+ i HBO ? 

Orange  IPTV Maksymalny z HBO + C+ Prestige + Multiroom

#33 Intermario

Intermario

Przesiaduję 24/7

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1520 postów
  • LokalizacjaK-ce

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:46

Wystarczy, że będzie legalny dostęp do dużej bazy filmowej - chociażby była to 1/4, to i tak moim zdaniem całkiem sporo ;)

#34 Gość_dreamslon_*

Gość_dreamslon_*
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:47

Powoli wskakują napisy i lektor na Daredevil sie pojawił w 5,1 chociaż wcześniej go nie było :)

#35 Sorek21

Sorek21

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 3501 postów
  • Od: 21 lip 2008

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:47

W Polsce ta usługa nie odniesie sukcesu.Młodzi ludzie ściągają wszystko za darmo a starzy w ogóle nie będą wiedzieć że takie coś istnieje.

Powiedzcie mi,co tam może być lepszego,czego nie mógłbym obejrzeć korzystając z nboxa z IPTV Playerem gdzie jest ok 20 seerwisów z filmami i serialami.

Użytkownik Sorek21 edytował ten post 06 styczeń 2016 - 23:51

Comfort+ 8CANAL+ +Eleven +Eurosport2

#36 myster

myster

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 938 postów
  • Od: 09 maj 2015
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:49

@Intermario jest widać specem od łamania monopolu i ekspertem od streamów. Owszem za normalną kwotę ludzi by mogli zebrać. Nawet teraz paczka w nc+ z c+, hbo, eleven wyjdzie taniej niż te netfliksy + ukochany stream z elevena.

#37 Intermario

Intermario

Przesiaduję 24/7

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1520 postów
  • LokalizacjaK-ce

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:53

@myster - 50 PLN (Netflix) + 11 PLN (Eleven) + reszta FTA i za 61 PLN mam pełną ofertę TV ;) Film + sport ;) Dla mnie bomba ;)

EDIT: Analizując to jak odpuścimy Ultra HD to nawet 40 PLN z groszem ;)

Użytkownik Intermario edytował ten post 07 styczeń 2016 - 00:05

#38 Mr.Chiquita

Mr.Chiquita

Ekspert

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7445 postów
  • Od: 02 wrz 2013
  • Lokalizacja토마슈프마조비에츠키

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:54

Tak jak kiedyś przewidywałem, nie ma szału ani cenowego, ani licencyjnego. Nie mają nawet wszystkich własnych praw (House of Cards), na terenie naszego kraju. :D Będzie im ciężko, szczególnie jeśli nie poprawią systemu płatności bardziej dostosowanego do Polskich realiów. Ludziska też raczej spodziewali się niższych cen.

Na pewno skorzystam, głównie ze względu na treści UHD i seriale typu "Sense8" i "Orange Is the New Black".

Co warto obejrzeć w Netflix?

Użytkownik Mr.Chiquita edytował ten post 07 styczeń 2016 - 00:02

| Multimedia Polska: PVR (ADB-3831CDX) - Multiroom (ADB-3830CD) - MaxBox - HD - HBO HD Max (GO + OD) - Canal+ Prestige - Cinemax HD - Sport Champions HD - Multimedia GO - Net 60 Mb/s |
| satelita: Astra 19.2°E - HD+; Bobbles.tv (paczka Koreańska) | Netflix: Premium | Amazon Prime Video | DVB-T MUX: 1, 2, 3, L3, 8 | DAB+ MUX: R3 Łódź |

| 오렌지캬라멜 - 퍼니허니 | www.wosp.org.pl | 킴치 사랑해요.| Panasonic DMP-UB900 wymiata!

#39 piotroaza2008

piotroaza2008

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 145 postów
  • Od: 27 maj 2008

Napisano 07 styczeń 2016 - 00:55

40 min. temu dostalem maila od Netflix Polska, ze otwieraja serwis. Szok niesamowity. Oferta filmow tak wielka, ze z nie da sie przejrzec. Wszystko za darmo przez miesiac. Pozniej ok. PLN 50 za oferte Premium (4-ech uzytkownikow, Ultra HD, wszystkie urzadzenia: mobile, xBox, PC, SmartTv, itp.). Nie wiem tylko czy jest cos dobrego po polsku, bo wlaczylem wersje angielska. Zawsze uzywalem NC+ wylacznie do nauki jezyka.

p.s. Moja rezygnacja z NC+, ktora ciagnela sie chyba przez 3 miesiace byla spowodowana tym, ze bez mojej wiedzy NC+ narzucila mi cene ok. PLN 330 bez szansy wycofania, podczas gdy moje rachunki byly na ok. PLN 170 na miesiac. Uznalem to za b. nie-etyczne. Tak oto, po 12-latach uzywania Cyfry+, zadowolony klient ucieka. A przeciez moglem jeszcze "przespac" nastepne 12 lat. Zalogowalem sie tutaj glownie abo pocieszyc wszystkich rozczarowanych. Nam nadzieje, ze Netflix nie robia sztuczek tak jak NC+. Np. nie rozumiem tej frazy z ich e-maila "You acknowledged that you lost your right of withdrawal, but this does not affect your free trial and you can still cancel any time". Czym sie rozni cancel od withdrawal?

W Polsce ta usługa nie odniesie sukcesu.Młodzi ludzie ściągają wszystko za darmo a starzy w ogóle nie będą wiedzieć że takie coś istnieje.

W moim przypadku to sie nie sprawdzi. Moj synek, lat 4, juz oglada SpongeBob I nie moze sie nacieszyc wyborem opcji. Proste guziki, swietna jakosc. W sam raz dla dzieciaka. nauka angielskiego. Za nim on nauczy sie sciagac nielegalnie to wiele czasu minie. A jak sie przyzwyczai do dobrego serwisu to mu sie nie bedzie chcialo nic zmieniac (tak jak ja z lenistwa siedzialem w Cyfra+/NC+ przez 12 lat - opis wyzej).

#40 Gość_filolog_*

Gość_filolog_*
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 01:01

Warunek podstawowy- przyzwoity internet. Niestety u mnie "na PROWINCJI" monopol neostrada- orange ma się niesamowicie dobrze. Chodzi toto do 10 MB, jak chce to chodzi, jak chce to się tnie i muli. Ciekawe kiedy to Orange dostanie za swoje, bo LTE z limitami to nie jest żaden konkurent.

Tak więc NETFLIX, nie jesteś dla mnie. Szkoda, że żyję na zacofanym technologicznie terenie - tj w małej miejscowości. Dlatego mnie platformy nadal interesują, bo satelita jeszcze odbiera, ale drzewo sąsiada niebezpiecznie szybko rośnie.............. :-|

Użytkownik filolog edytował ten post 07 styczeń 2016 - 01:02