Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EL Chapo jest zwyczajnie słabym serialem. Do Narcos nie ma startu. Bardem wyprany z charyzmy. Nie umywa się do Moury. Co dziwne  - tu już zdanie mojej znajomej, która jest z pochodzenia Wenezualką - Bardem mówi z jakimś idiotycznym akcentem, zupełnie nie kolumbijskim. Moura ma znacznie lepszy akcent, wykapany chłop z Kolumbii, choć pochodzi z Brazylii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darius010: Czy ja wiem - jeśli chodzi o własne produkcje to i tak pewnie 10 razy więcej niż dostaniesz w HBO i Canal+ w wakacje, wliczając "Nową Tonację" w przypadku tego drugiego ;).

Inna sprawa, że te zapowiedzi z newslettera to zazwyczaj obejmują 1/3 tego co się potem pokazuje w danym miesiącu.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Ty byłbyś chory jakbyś napisał na tym forum coś wartościowego. Nawiązałem do innych pakietów posiadanych przez @darius010 wypisanych w jego sygnaturce i tyle.


Co do praw sportowych to rzeczywiście, w Canal+ Sport jest bardzo ekscytująco przez najbliższe tygodnie.. ;). Filmy? Liczę na więcej niespodzianek jak świetny "Breadwinner" w czerwcu w Netflixie, który trafił tam z pominięciem innej dystrybucji. Po co mam oglądać to co już widziałem w kinie albo z VOD na kanale tv w gorszej jakości :).

 

@darius010 mnie akurat "Westworld" ani ziębi ani parzy. Patrząc na opinie na wspomnianych "serwisach branżowych", też ma oceny w okolicach 8.


@PrzemekS Chyba pomyliłeś "El Chapo" z filmem kinowym "Loving Pablo" :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mam nadzieje, ze też wzbogaci się przy tym oferta o większą ilość treści  HDR. Brakuje mi koncertów. :)

Plan Ultra przy delikatnej podwyżce jest do zaakceptowania większość z nas konto ma współdzielne. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni tak testują te ceny co jakiś czas dla małej grupy użytkowników, ale na razie podwyżki są dokonywane na rynkach w których są od wielu lat i mają nasycenie, jakiś czas temu już podwyższyli ceny dla niektórych krajów, a w Polsce wciąż te same są i zapewne pozostaną do póki nie osiągną większej liczby abonentów.

 

Pojawił się też teaser nowej animacji "Rozczarowani", jego twórcą jest Matt Groening (ten od Simpsonów i Futuramy).

 

Serial tylko dla dorosłych trafi do biblioteki serwisu Netflix już 17 sierpnia 2018 roku. Za Polski Dubbing ma odpowiadać Studio PDK ze współpracy z VSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak jest obecnie, ale testują kolejny pakiet w którym to będzie HDR.
Czy i kiedy to będzie u nas nie wiadomo.

Ten co obecnie mamy będzie 4K, ale bez HDR.


2018-07-04_172149.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem w tym artykule to obecny Premium jest na 4 urządzenia a nowy pakiet ultra będzie okrojony do 2 urządzeń i jeszcze w cenie 65-75 zł, także jak dla mnie temat się zamyka, bo 52zl to już jest kwota duza a co dopiero 65zl albo 75zl

 

https://android.com.pl/news/135807-netflix-pakiet-ultra/

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nowy pakiet Ultra będzie na 4 urządzeniach , jeśli to wogóle wejdzie w życie.

Ten co teraz mam/y  będzie nie na 4 urządzeniach a prawdopodobnie na 2.

https://s22.postimg.cc/fnjdjod5t/2018-07-04_190424.jpg

Nie ma co panikować. Nic oficjalnie nie wiadomo.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie podają 2 urządzenia a nie 4 jak było a co podwyżki może jedni to nie odczują ale jak dla mnie to jest 52zl jest dużo dla jednej osoby a co dopiero 65-75zl. Ja na pewno zrezygnuje jeśli dojedzie do tego a na pewno tak się stanie. W USA jak dobrze słyszałem już mają drożej, także Polskę czy Europę to nie ominie.

 

 

Netflix szykuje nowy, droższy abonament Ultra

 

Pakiet Ultra, który ma zapewniać dostęp do Netfliksa na poziomie dotychczasowej subskrypcji Premium, wyceniany jest na 16-99–19,99 euro. Z raportów wynika, że ceny trzech dotychczasowych progów pozostają niezmienione, przy czym z oferty Premium znika część opcji – na przykład obsługa HDR lub 4 użytkowników jednocześnie.

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ultra 4 jednocześnie.
Premium 2 jednocześnie.

2018-07-04_191205.jpg

Ja mam konto na dwie rodziny / dwa telewizory 4K więc jestem o to spokojny. ;)

Ten pakiet Ultra to będzie zmodyfikowany Premium o HDR.

Dobrze napisałeś obecny Premium nie będzie wchodził w grę tu zostają 2 urządzenia nie tak jak do tej pory 4 urządzenia. I ja o nim jak to nastąpi..... zapominam. :P

Tylko i wyłącznie Ultra.

Myślę ,że to  następi, ale w 2019 roku.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale za 52zl będzie można mieć 2 urządzenia do jaki jest sens dopłacać za 2 urządzenia ponad 20zl??? Rozumiem że chcą wykorzystać okazję że ludzie mają coraz więcej TV 4K i za HDR trzeba dopłacać ekstra. To powiem Ci że szczerze że wolę pójść sobie do kina albo kupić film na ULTRA HD 4K raz na kiedyś i jakość bez porównania:) Mniejsza z tym każdy zrobi jak uważa nie mnie to oceniać:)

 

https://imagazine.pl/2018/07/04/netflix-testuje-nowy-plan-taryfowy-a-wlasciwie-podwyzke-cen/

 

 

Plan Ultra pojawił się u niektórych użytkowników w europejskich krajach i kosztuje 16,99 euro, czyli 75 zł. Obecnie plan Premium to koszt 52 zł, a osoby, które wcześniej przesiadły się na płatności przez App Store nadal płacą 44,99 zł. W ramach planu Ultra testowane są obecnie dwa warianty. W pierwszym plan Premium zostaje ograniczony do 2 użytkowników/ekranów jednocześnie, a w planie ultra mamy tak jak obecnie 4 użytkowników/ekrany jednocześnie. Drugi wariant zakłada, że plan Premium daje dostęp do treści w 4K, natomiast dopiero plan Ultra daje treści z HDR.

 

Najbardziej dziwi mnie próba rozerwania 4K i HDR. To właśnie HDR jest esencją ultrawysokiej rozdzielczości. Dopiero 4K, poszerzona paleta barw i HDR dają prawdziwą, nową jakość, względem HD. 4K bez HDR jest jak Flip bez Flapa, jak Shrek bez Osła.

 

Netflix ma olbrzymie inwestycje w planach, liczne własne produkcje, olbrzymie działania marketingowe, ale też bardzo przyzwoite wyniki finansowe. Próby podwyższania abonamentu wydają się być strzałem w stopę, zwłaszcza, że firma niemal co roku stosuje pewne podwyżki

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Taki sens , że włącze Netflixa na PS4 lub tablecie, bo będzie córka oglądała bajkę ja na Smart TV jakiś serial a ojciec u siebie w domu na swoim Smart TV coś co mu się zachce.

Dla dwóch rodzin ma to wielki sens jeśli się sprzętem odpowiednim dysponuje.

Mnie to wcale nie dzwi. Mogą w tym momencie robić na co mają ochotę , bo Amazon Prime Video nie chce być dla nich konkurencją. Każdy kto ma APV wie o czym piszę. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma sens ja się ma dwa telewizory to tak ale jak jest jeden bo nie ma takich warunków. Ja z tabletu już nie korzystam bo jak dla mnie wyrzucanie pieniędzy w błoto

 

 

Najbardziej dziwi mnie próba rozerwania 4K i HDR. To właśnie HDR jest esencją ultrawysokiej rozdzielczości. Dopiero 4K, poszerzona paleta barw i HDR dają prawdziwą, nową jakość, względem HD. 4K bez HDR jest jak Flip bez Flapa, jak Shrek bez Osła

 

tps://imagazine.pl/2018/07/04/netflix-testuje-nowy-plan-taryfowy-a-wlasciwie-podwyzke-cen/

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To ma sens ja się ma dwa telewizory to tak .....

O tym właśnie ci napsiałem na poprzedniej stronie. ;)

Mnie ta podwyżka nie dziwi. A dla niektórych będzie przestrogą , ze Netflix to nie jest lek na całe zło.

I to ten najlepszy Netflix podniesie ceny i zacznie się "lament" bo jak to tak można. Miało być tak pięknie. ;)

Z tym 4K bez HDR pozwól że się niezgodzę. ;)

Netflix w swojej ofercie ma sporą bazę filmów/seriali 4K a HDR przy tym mało treści jest. Liczę , ze się to zmieni jakby ten plan Ultra wprowadzili. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam dwóch i tu koło się zamyka :)

 

Tu dobrze jest napisane cytat:

 

W ramach planu Ultra testowane są obecnie dwa warianty. W pierwszym plan Premium zostaje ograniczony do 2 użytkowników/ekranów jednocześnie, a w planie ultra mamy tak jak obecnie 4 użytkowników/ekrany jednocześnie. Drugi wariant zakłada, że plan Premium daje dostęp do treści w 4K, natomiast dopiero plan Ultra daje treści z HDR.

 

Oba warianty uważam za niezbyt fair wobec użytkowników i zdecydowanie bardziej rozumiałbym po prostu oficjalną podwyżkę ceny obecnego planu, niż kastrowanie usługi w trakcie. Choć w zasadzie tak właśnie będzie to wyglądać. Obecni użytkownicy planu Premium zostaną zmuszeni do przejścia na plan Ultra, a plan Premium stanie się pozycją dla tych, którzy nie potrzebują konta dla 4 użytkowników.

 

Najbardziej dziwi mnie próba rozerwania 4K i HDR. To właśnie HDR jest esencją ultrawysokiej rozdzielczości. Dopiero 4K, poszerzona paleta barw i HDR dają prawdziwą, nową jakość, względem HD. 4K bez HDR jest jak Flip bez Flapa, jak Shrek bez Osła.

 

Jak dla mnie to jest wyciąga kasy za HDR ekstra kasę, gdzie 4k + HDR dają dopiero jakość a tu będzie 4K podstawa a jak chcesz HDR to zapłać 20zl więcej i gdzie tu jest logika???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak dla mnie to jest wyciąga kasy za HDR ekstra kasę, gdzie 4k + HDR dają dopiero jakość a tu będzie 4K podstawa a jak chcesz HDR to zapłać 20zl więcej i gdzie tu jest logika???

Tak masz rację, ale nic na to nie poradzisz/poradzimy.

Będzie Premium w Premium.

Chcesz wypasiony telewizor QLED z bajerami a nie będziesz miał Netflixa z HDR? :P

Tak to kolego działa. Portale internetowe nakręcają ludzi na bajery w telewizorach a Netflix to wykorzysta. :D

Ja się temu nie dziwię.

Jest jeszcze APV z 4K HDR za 2.99 Euro miesięcznie, ale prędzej czy póżniej to się zmieni.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym właśnie ci napsiałem na poprzedniej stronie. ;)Mnie ta podwyżka nie dziwi. A dla niektórych będzie przestrogą , ze Netflix to nie jest lek na całe zło.I to ten najlepszy Netflix podniesie ceny i zacznie się "lament" bo jak to tak można. Miało być tak pięknie. ;)Z tym 4K bez HDR pozwól że się niezgodzę. ;)Netflix w swojej ofercie ma sporą bazę filmów/seriali 4K a HDR przy tym mało treści jest. Liczę , ze się to zmieni jakby ten plan Ultra wprowadzili. :D

TO są twoje pieniądze i co zrobisz twoja sprawa ale rozdzielanie 4K HDR na dwie części to jest nie fair, skoro teraz jak mówisz jest mało treści z HDR to myślisz że nagle będzie ich więcej wątpie. Jak dla mnie to jest wyciąganie kasy za coś ci jest standardem. Wejdź na dział Media Markt z filmami UHD 4K i pokaż mi filmy który nie mają HDR??? Wszystkie mają ten standard a NETFLIX chce je rozdzielić jako opcja ekstra. Gratuluję pomysłu NETFLIX:)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...