Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Korzystam już z planu 4K na dwie rodziny. :cool:

Chciałem mieć wiedzę jak lepiej tutaj zakładać czy w DE. Siostrę interesuje dostęp do oferty takiej jaką my tutaj mamy.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Brytyjskim Netflix super dwa sensacyjne filmy Unlocked z kapitalną obsadą Orlando Bloom i Noomi Rapace a także The Hitman's Bodyguard z Samuelem Jacksonem,Gary Oldmanem,Ryanem Reynoldsem.Świetne HD,polacam gdyby ktoś miał możliwość.

A także w UHD dokument o poszukiwaniu życia poza ziemią.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak z Netflixem, że po IP z IE nie ma w nim The Black List [ a lubię :wink: ] a po VPN z polskim IP jest ten serial.

Konto to samo.

Dla mnie jedyny problem to taki, że na LG B7V nie da rady   ustawić polskiego IP i muszę korzystać przez lapka co jest trudne kiedy tenże jest non stop używany przez familię. :/

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy film fabularny od Netflixa to chyba ten "Mudbound". Według mnie nawet trochę niedoceniony. 

 

Reszta była większym lub mniejszym, ale jednak rozczarowaniem. Spory potencjał mógł mieć "The Cloverfield Paradox" i choć klimatem dorównywał swoim poprzednikom tak niestety samo wykonanie słabe. Ilość absurdów zdeklasowało ten film. Szkoda, bo lubię tę serię i z utęsknieniem czekałem na premierę. Szkoda tym bardziej, bo jak pisałem potencjał na zrobienie czegoś wartościowego na pewno był.  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie content is king, a tutaj wybór jest prosty.

"Zaraziłem" Netflixem (i ogólnie SVOD) kilka znajomych osób i właśnie tak dziś gadaliśmy przy okazji światecznego spotkania, jak nagle pakiety telewizyjne z zawalonymi ciągłymi powtórkami AXNami, FOXami i Comedy Central stały się totalnie pozbawione sensu, jeden ze znajomych zjechał już do poziomu DVB-T, a rozrywkę na poziomie zapewnia mu Netflix + HBO GO ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie są słabe. :cool:

@umek , "Mudbound", "Anihilacja" do słabych nie należą.

Jeżeli tobie się podobał film "Anihilacja" to nie mam więcej pytań. Nie dziwię się, że to nie trafiło do kin bo jest festiwalem żenady.

Edytowane przez Mr. Orbita
Słownictwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the cable guy: ja jeszcze nie ogladałem, ale większości ludzi raczej się podobał - 7.1 na IMDB ze 100 tys. głosów,  87% na Rotten.

O ile dla mnie przy takiej ilości dobrych produkcji na Netflixie, ocena na IMDB jest co najwyżej średnia, to wg standardów oglądaczy telewizji premium to jest "perełka" ;).

A Mudbound jest genialne.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...