Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 Poza tym podobno cena jest za wysoka - dla mnie to śmieszne pieniądze za pełen dostęp do takiej biblioteki, ale jak mniemam dla piratów nawet złotówka to byłoby za dużo :) Z kolei ci co chcą oglądać dobre produkcje już dawno z tego serwisu korzystają i koło się zamyka.

 

W Europie Zachodniej to jest 1 godzina minimalnej u nas 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz fakty: która platforma straciła po wejściu Netflixa?

I to jest sukces?

Czy sukcesem jest baza klientow ? Nie mi to oceniac. Jednak widac ze kilkukrotnie iloscia osob stale placacych przebijaja serwisy muzyczne swiadczace w podobnym modelu usluge. Tak duza baza i brak konkurencji jest byc moze czynnikiem powodujacym stalosc cen w kazdym z krajow. 

Edytowane przez FazaFm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie radziłbym niektórym powstrzymać entuzjazm. Patrząc na zawartość, to zdecydowanie(na tę chwilę) nie powala. Nowych filmów brak, wiele seriali było już emitowanych w polskiej tv. Wychodzi na to, że nadal najlepsze filmy i seriale będziemy oglądali gdzie indziej(Gra o tron, Fargo i wiele innych). Naprawdę warto dla kilku seriali i staroci filmowych? Poza tym nadal nie wiadomo jak wygląda sprawa z aplikacją na smart tv. Pewnie za jakiś czas zaloguję się na miesiąc, żeby sprawdzić jak toto działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że podniecanie się tym serwisem, jakby to było nie wiadomo co jest bez sensu, bo przecież tak naprawdę, to nie jest nic innego, jak polskie serwisy "vod", tylko dla amerykanów :grin:  .

 

Ja w każdym razie cały czas uważam, że najlepsza pod tym względem jest "Ipla" i mam nadzieję, że to ona będzie się dalej rozwijać, a tak w ogóle znów mamy przy "Netflix" syndrom platformy "Steam", czyli ceny w euro, a nie w złotówkach...

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie wygłupiałeś, to przepraszam. To wygląda jakbyś na tamtym urządzeniu logował się z zagranicznego IP, bo w polskiej ofercie nie może być dopisku "new episodes" przy serialach, skoro wszystkie są nowe. No i te restrykcje nie są do przeskoczenia na poszczególnych typach urządzeń. Jak sprzedali HoC, to sprzedali i muszą poczekać na wygaśnięcie umowy.

Edytowane przez Lukop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitrate materiałów 4K (2160p HEVC 24/30fps) w Netflixie wynosi ok. 15 Mb/s i to jest chyba maksymalna dostępna wartość. Rekomendowane jest do nich łącze 25 Mb/s. Po odpaleniu wygląda to nieźle. Dużo lepiej niż typowa płyta Blu-ray (pomimo 2x mniejszego bitrate - zasługa wydajniejszego kodeka). Większości ludzi taka jakość na razie wystarczy.

 

Audio najlepsze widziałem DD 5.1. Ale to chyba nie zawsze dobrze działa, bo mam wrażenie że niektóre pozycje wykorzystują tylko 2 kanały. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem paradoks używania VPN sprzed ery Netflixa w Polsce i ewentualnego zmniejszenia cen dla rynków mniej zamożnych. Wcześniej korzystali ludzie z VPN aby obejrzeć cokolwiek za cenę europejską, a jakby tak ceny np. u nas spadły z 7,99E na 4,99E to byłoby duże prawdopodobieństwo wykupienia VPN na nasz(czy inny) kraj przez tych mieszkańców, którzy płacą 7,99E :D

 

Ogólnie Netflix nie widział raczej problemów z wykorzystaniem VPN na tą usługę przez mieszkańców PL(np. przyjmował polskie karty kredytowe do opłacenia usługi) od momentu swojego startu, bo jednak kasa dla nich szła, a często mogliśmy obserwować artykuły, że to nielegalne. Znaczy się w czym to było nielegalne? Netflix wchodząc na polski rynek zdjął tylko blokadę regionalną(napisy, lektor były już także wcześniej). W dodatku VPN nigdy nie był zakazany.

 

@Pr0bermastah - PayPal jest dostępny. Można go doładować np. przelewem z banku. W późniejszym czasie pewnie pojawią się w sklepach także Gift Cardy jak np. dla Google Play, czy Spotify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie będę mógł obejrzeć "Narcos" "Unbreakable Kimmy Schmidt" i Jessicę Jones bez szukania na warezach. Kto lubi produkcje Netflixa ten kupi abo tylko dla nich więc nie rozumiem waszego płaczu "to się w Polsce nie uda" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa (co lepsze w Polsce) są już porozdzielane.

Może i można wykupić to na miesiąc, żeby zobaczyć daredevila i marco polo ale nic więcej. O ile aplikacja będzie dostępna na smart tv (u mnie np. jej nie ma). Bo oglądanie i płacenie za coś co ogląda się na kompie nie ma sensu.Ludzie piratują i piratowanie ogra netflix.

 

Co więcej prawdziwą bombą może być fakt że prawa w Polsce do ich czołowego serialu House of cards ma po prostu na wyłączność nc+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać na kolejne sezony jak prawa wygasną i tyle. Na pewno jest to świetna opcja, u mnie na fb informacja nr 1 ;) Wielu dziś TV używa tylko do oglądania przez laptopa, dlatego moim zdaniem Netflix zrobi sporą karierę ;) 

Wielu pisze o piratach, ale przecież Netflix ma odpowiednią jakość, a nie jakaś pikseloza z nielegalnego źródła...

 

 

@Canal+ - komu zabrali klientów? No od wczoraj to raczej jeszcze nikomu :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pewne info na 100%. 
HoC to nie jest tasiemiec nie jest pewne czy ten sezon nie będzie ostatnim i netlix nie będzie miał szansy w Polsce się nim chwalić.
Owszem wiele osób ogląda ale nie TV tylko filmy i seriale przez pirackie serwisy.Dostępne za darmo na niektórych stronach w doskonałej jakości. 
Nie będę ich promował i wypisywał nazw ale są i mówinie że to pikseloza to głupota. 
Satkurier mógłby zrobić ciekawą ankietę. Można zapytać osoby które oglądają audycje przez kompa czy zdecydują się stale płacić za netlixa i czy abonenci tv płatnej zrezygnują z niej dla netfilxa.
Bardzo mnie ciekawi wynik takiej ankiety

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...