Jump to content
Przemek87

Dawne audycje w polskiej TV

Recommended Posts

Czy ktoś może pamięta nazwy programów od 2000 roku w których emitowali klipy lub była lista przebojów, chodzi mi głównie o kanały tvp, polsat, tvn. Ja kojarzę najbardziej program 30 ton, ale były też inne programy muzyczne...

"VIVA Polska" w TVN, "Piosenka na życzenie", "Aquaz music zone", "BoomBox", "Disco Polo Live", "Disco Relax", "Mop Man", "Muzykogranie", "Hitmania", "Music Spot", "Poplista" i " Reebok Hip-Hop" w Polsacie.

Pamiętacie taki program "Zamieńmy się żonami" albo "Hell's Kitchen. Od kuchni"? Ich emisja była w Polsacie.

Guest Anonymous

Pamiętam. Jeszcze była polska wersja o nazwie Zamiana żon chyba w TV4, ale ta oryginalna lepsza.

W telewizji najbardziej pamiętam jeden z pierwszych programów erotycznych w prywatnej telewizji "Różową Landrynkę"

Byl to jeden z nielicznych programów jakiego mialem okazję obejrzeć.

Czy ktoś może pamięta nazwy programów od 2000 roku w których emitowali klipy lub była lista przebojów, chodzi mi głównie o kanały tvp, polsat, tvn. Ja kojarzę najbardziej program 30 ton, ale były też inne programy muzyczne...

Aż dziwne, że taki format jak lista przebojów nie jest obecny na żadnej głównej antenie TV, przecież można by z tego zrobić o wiele lepsze show niż tańcząco-śpiewające gwiazdki. Stacje muzyczne najczęściej puszczają [beep] dla młodzieży, a przecież można by stworzyć program oparty na utworach, które podbijają listy przebojów za granicą (i w Polsce oczywiście też)

programów erotycznych w prywatnej telewizji "Różową Landrynkę"

.

Ja pamietam Sexplozja na RTL 7 :lol: na niemieckim VOX tez coś podobnego w weekendy leciało w nocy

Wczoraj w programie ''Świat się kręci'', w cyklu ''Z archiwum TVP'' pokazano program ''Poligon''. Był to wojskowy program informacyjny, który był emitowany w latach 80-tych w sobotnie południa. Prowadzącym programu był kpt. Karol Nowakowski (który w Stanie Wojennym prowadził główne wydania ''Dziennika Telewizyjnego''), a we fragmentach pokazano m.in Marka Sierockiego (który wówczas odbywał służbę wojskową).

W telewizji był jeszcze program motoryzacyjny Auto Moto Klub który był prezentowany w TV Polonia.

Natomiast TVP Historia w okresie październik-listopad-grudzień 2013 chciała przypomnieć ten program.

Niedzielne popołudnie już zawsze będzie mi się kojarzyło z programem "Śmiechu Warte" :smile: prowadzonym przez Tadeusza Drozdę natomiast w tygodniu po powrocie ze szkoły podniecałem się :oops: programem "Laboratorium". :]

Ja tam z Drozdą kojarze jeszcze program "Dyżurny Satyryk Kraju" który to prowadził razem z kabaretem Klika i jakąś panią od konkursu w którym to sponsorem była firma Motyl. DSK z tego co pamiętam miał piosenkę czołówkową śpiewanego przez postać tytułową czyli Tadeusza Drozdę.