Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj TVPuls bez WWE Superstars. Mam nadzieję że za tydzień albo pokażą dwa odcinki pod rząd, albo w ogóle pominą epizod z tego tygodnia. Inaczej opóźnienie względem premier w USA wzrośnie, a osobiście tego nie chcę. I tak obecne zdaje się dwa tygodnie to trochę sporo (np. zapowiedzi na Wrestlemanie już po tym jak ona się odbyła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał z Wrestlemanii w TV Puls

 

nagrany przez nas w Phoenix materiał zostanie wkrótce wyemitowany w TV Puls.

 

Znajdzie się w nim m.in.:

- przystanek w drodze do WrestleManii - Nowy Jork

- wywiady z gwiazdami: HBK Shawn Michaels, (mistrzyni div) Maryse, Shaemus, mistrz Interkontynentalny Drew McIntyre, Hall of Famer WWE 2010 Million Dollar Man Ted DiBiase, Melina, Ted DiBiase Jr, była menadżer ECW Tiffany, Melina

- konferencja prasowa z udziałem: Bret Hitman Hart, John Cena, (mistrz wagi ciężkiej) Chris Jericho, Triple H

- wizyta na WrestleMania Axxess

- wizyta na ceremonii Hall of Fame 2010

- wizyta na Monday Night RAW - Phoenix, US Airways Center

- Phoenix ogarnięte gorączką WrestleManii

 

Termin zostanie podany wkrótce.

 

-------------

 

W związku z żałobą narodową TV Puls zrezygnowała z emisji WWE Superstars w dniach wyciszenia. Od jutra (środa) wszystko wraca do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wygrałem DVD firmy Manta w konkursie TV Puls :D. Zagłosowałem na swój filmik w Hi Hi TV, a wczoraj rano przyszło mi pytanie i tak od niechcenia wysłałem, bo pomyślałem, że warto spróbować, od czasu do czasu. Wieczorem zadzwoniła do mnie jakaś pani z TV Puls oznajmiając, że wygrałem i że za ok.14 dni mi przyślą. Zachęcam do głosowania na mój filmik w kolejnych etapach (zostało jeszcze dziewięć i w każdym do wygrania jeszcze po jednym DVD, dla tych, którzy jak najszybciej odpowiedzą na pytanie, które jest zazwyczaj łatwe). To moja pierwsza tak duża wygrana, dawno temu wygrałem, też w TV Puls, płytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Już niedługo drugi etap, to i ty możesz spróbować. Jak zakwalifikujesz się do finału etapu, to już jest prosto. Najlepiej wcześniej przeczytać regulamin na sms.pulstv.pl, bo tam jest wszystko napisane. Ogólnie, to moim zdaniem w TV Puls łatwo wygrać, bo nie ma się aż tak dużo konkurentów. Trzeba było jak najszybciej wysłać SMS-a, a ja wysłałem po jakiś 10 minutach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyższą, czyli np. na 160 pozycję listy :> Spokojnie, dołączą jeszcze kilka kanałów, zrobią reorganizację listy i TV Puls będzie na 160 pozycji albo i wyżej :mrgreen: A tak na serio, to narazie już nie mają miejsca na początku żeby tam upchać TV Puls - wszystko zajęte przez TVN-y, tematyczne Polsaty itp., a najbliższe wolne miejsce jest chyba dopiero za kanałami HBO, a to znowu nie miejsce na tego typu kanał :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem na antenie Pulsu ciekawy zabieg promocyjny. Otóż podczas zapowiedzi bajki "Jetsonowie" pokazywane są komentarze INTERNAUTÓW na temat programu. Wczoraj także został przeniesiony w dekoderach nboxa z dotychczasowej pozycji 15 na 10 (pulstv.eu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy w tej sprawie podobno trwają (efektów nie widać), ale jak dla mnie to lista EPG Cyfrowego Polsatu powinna ulec gruntownej modyfikacji, począwszy od przeniesienia kanałów PPV za wszystkie kanały polskojęzyczne, a skończywszy na wspomnianym przesunięciu TV Puls na pozycję w pierwszej dziesiątce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Platforma N przesunęła TV Puls na liście EPG z pozycji 15 na 11. Teraz został tylko CP, który aktualnie ma w swoim układzie EPG TV Puls na pozycji bardzo odległej 138. Miejmy nadzieje, że już niebawem i ten operator pójdzie po rozum do głowy i przesunie TV Puls na początek swojej listy EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem TV PULS wprowadza kolejne programy własne do ramówki.

Szczegóły:

http://pulstv.eu/ryzykanci-i-scanlife-w-pulsie/

http://pulstv.eu/weekendowa-tuba-muzyki/

 

Wszystko na to wskazuje iż, programy zostały zrealizowane w 16:9 - miejmy nadzieję, że zostaną też tak emitowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie rozumiem, jaki to dla nich problem. Materiały dostają w formacie anamorficznym. Wystarczy tak je wyemitować - czyżby do WSS potrzebne było jakieś specjalistyczne urządzenie? Wystarczy tylko opracować logo do wersji 16/9, czyli po prostu ścisnąć je trochę w poziomie i zmniejszyć. Dla mnie emisja w 16/9 jest mniej skomplikowana niż kombinowanie z letterboxem, obniżaniem loga, itd. Oczywiście, pewnie zaraz odezwie się teoria o nadajnikach naziemnych... Tylko na litość, ile z nich nadaje TV Puls? Nawet jeśli potrzebna byłaby jakaś inwestycja na każdym z nich, to chyba nie jest to wielki problem jak w przypadku Polsatu czy TVN, tym bardziej że TV Puls nadaje FTA z satelity, więc nie będzie trzeba kupować droższych urządzeń z kieszeniami na karty dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...