Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal jednak można cieszyć się TV Puls, który nadaje z tp Cyfry na Hot Birdzie 13'E. Szkoda tylko, że CP nadal nie chce przesunąć TV Puls na dużo wyższą pozycję w EPG dekoderów (jakiś czas temu ponóc prowadzono rozmowy w tej sprawie, ale jak widać nic się nie wyjaśniło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja w ukryte kamery opłaciła się :lol:

 

Choć sam w TV Puls niczego nie oglądam (co najwyżej patrzę), taktyka stacji jest dobra. Stara się celować w widza niezbyt "inteligentnego" (przepraszam za określenie), który po ciężkim dniu pracy szuka rozluźnienia przy wrestlingu czy wspomnianej ukrytej kamerze. Można powiedzieć, że chce zapełnić lukę po Polsacie sprzed dziesięciu lat.

 

Doświadczenie stacji Solorza pokazało, że nie da się ciągnąć dużych zysków w nieskończoność wypełniając ramówkę takimi programami. Oby Dąbski znał umiar, inaczej pulsu w Pulsie nie wyczujemy - ponownie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

 

 

Dziękuję za nadesłany film. W dniu 27 maja 2010 roku rozpoczynamy konkurs sms, w którym możecie Państwo wygrać nagrodę w postaci telewizora LCD. Najlepszy film miesiąca wybierają widzowie.

 

 

 

Dodatkowo co tydzień losowane są nagrody wśród osób głosujących. Wszelkie informacje odnośnie konkursu na stronie http://www.pulstv.pl/hihitv oraz sms.pulstv.pl.

 

Będziecie głosować na mój filmik?;) Fajnie, że Puls przegonił TV4. Należało im się :D. Niestety nie miałem czasu nagrać żadnych nowych filmików. Mam nadzieję, że w weekend to zrobię, to za jakieś dwa tygodnie trafią do tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli komuś zabraknie pomysłu na Prima Aprilis to:

 

Najlepsze żarty primaaprilisowe już w najbliższy czwartek 1 kwietnia 2010 r. tylko na antenie Telewizji Puls. Ci widzowie, którym brakuje pomysłów na primaaprilisowe żarty i psikusy, będą mogli zaczerpnąć pomysły z zabawnych programów rozrywkowych przygotowanych przez Telewizję Puls z okazji Prima Aprilis.

Więcej: :arrow:https://satkurier.pl/news/53878/prima-ap ... -puls.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ukrytą kamerę to Puls puszczał (nie wiem, jak obecnie, ale kiedyś tak było), jako taki "bufor" pomiędzy np. filmem, a następnym programem. Kiedyś każdy film w Pulsie ZAWSZE trwał 120 minut, jednak kończył się po 100 minutach i potem przez ok. 15 minut leciały żarty z ukrytej kamery. Na pewno to pamiętacie.

Zresztą na tym kanale ukryta kamera jest eksploatowana każdego dnia, więc co to za rewelacja na 1 kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@logi, to muszę Cię zmartwić, bo "Goło i wesoło" jest w całości reżyserowane. Można to poznać m.in. po tym, że ci "przypadkowi przechodnie" powtarzają się co jakiś czas i występują w wielu niby-wkrętach.

też to gdzieś słyszałem nawet raz widziałem jak dwa razy w tym samym odcinku występował ten sam gościu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem z dużym zainteresowaniem. Ponieważ źródłem jest niby komunikat prasowy popatrzyłem więc do serwisu prasowego TV Puls... i nie znalazłem takiego. Jest natomiast inny z 1. kwietnia (fragm.):

priorytetem jest dalsze wzmacnianie konkurencyjności stacji oraz przygotowanie drugiego kanału, który wspólnie z TV Puls wystartuje na multipleksie cyfrowej telewizji naziemnej

Fajnie by było gdyby Puls Kids wystartował już teraz satelitarnie FTA, ale to chyba jednak jest żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...