Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

stare odcinki Toma i Jerrego widzialem kiedys na włoskim italia 1 .Brawo dla tv Puls ze puscili Jetsonów przydały by sie takie bajki jak dragonball z lub woddy wodpecer ( Były kiedys w rtl 7 teraz nikt ich nie emituje :-( lub pies Hucelberry albo Miś Yogi ) z Druzyna A to był by znakomity pomysł MacGyver był wczesniej w pulsie ok 2006 lub 2007 odcinki były emitowane rano ok 10 i w nocy ok 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura! Za czasów Polonii 1 Studio Eurocom słynęło właśnie z przepięknych (czyt. przesterowanych) wersji lektorskich, najczęściej z udziałem Tomasza Knapika, Jacka Brzostyńskiego i Janusza Kozioła - niestety często nie podawali oni swoich nazwisk, mówiąc jedynie: "wersja polska: Studio Eurocom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja drogą to TV PULS robi się coraz ciekawszy

Ja bym powiedział, że jest alternatywą dla POLSATU i TVN. Ale jeśli ktoś ma paczkę kanałów Discovery i kanały z kreskówkami, to TV PULS już taka ciekawa nie jest.

Jednak mimo wszystko zgodzę się, że jak na stację FTA robi się coraz ciekawiej. Jest WWE, Jerry Springer, "Dyżur", "JRG w akcji". To się ceni. Coś działają, nie jak w TELE5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli TV Puls będzie dalej konsekwentnie budować ramówkę to na prawdę przekona do siebie coraz to więcej widzów.

 

Dziś przeniosłem TV Puls na liście kanałów w moim dekoderze z numerka 28 na numerek 5 ;)

 

Dajmy im szanse bo robi się ciekawie. Szkoda tylko że jutro nie obejrzę WWE bo jestem w pracy ale ustawie dekoderek niech nagrywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pulstv.eu/niesmiertelny-ponownie-w-tv-puls/ - dziś na antenę TV PULS powraca na życzenie widzów serial "Nieśmiertelny".

Fajnie, ale jak będą emitować jeden odcinek tygodniowo to ze dwa lata potrwa zanim wyemitują do końca. Kiedyś emitowali od pon-pt o 23:30 i szło to jednak o wiele sprawniej :D.

Brawo dla tv Puls ze puscili Jetsonów, przydały by sie

[...]

z Druzyna A to był by znakomity pomysł, MacGyver był wczesniej w pulsie ok 2006 lub 2007 odcinki były emitowane rano ok 10 i w nocy ok 2

 

Bardziej preferuję gdy emitowany jest 1 lub 2 odcinki serialu w tygodniu. W tamtym roku (2009) TV Puls emitował MacGyvera po 10 odcinków tygodniowo. Taka ilość jest nie do przełknięcia dla przeciętnego widza, który oprócz oglądania telewizji ma jeszcze inne obowiązki.

Z wielką nostalgią obejrzałem "Był sobie kosmos", ostatni raz oglądałem ten serial gdy emitowała go Telewizja Polska w latach 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie oglądania serialu, sprzed dobrych kilku lat, który ma sporą ilość sezonów, po jednym czy dwa odcinki tygodniowo. Zdecydowanie w takim wypadku preferuję formułę, kiedy serial jest emitowany np. od poniedziałku do piątku po jednym odcinku dziennie.

 

Co innego nowe seriale, emitowane mniej wiecej na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądając program tv w internecie natknąłem się na program "Hi hi TV" . Jak pisze w opisie jest to polski program rozrywkowy i to całkiem nowy. Coś w stylu "Śmiechu warte". Mają tam być pokazywane jakieś śmieszne wpadki, itp. nagrane amatorską kamerą. No to kolejny polski, całkiem nowy program w TV Puls :).

Co do tego lektora w Tomie i Jerrym, to po pierwsze - jeżeliby mieli zrobić taki sam dziwny dubbing, jak w Simpsonach, to cieszę się, że to jednak lektor. Po drugie - i tak mało tam dialogów, więc co to za różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądając program tv w internecie natknąłem się na program "Hi hi TV"

Też to przypadkiem zauważyłem przeglądając ich oficjalną stronę.

Ciekawi mnie jedna sprawa: Skąd oni wezmą te filmiki? Będzie tak, jak w "Śmiechu Warte", czyli cały program filmiki z USA, a na koniec polskie? Czy może cały czas będą polskie? Bo jak ta druga opcja, to nasuwa się następne pytanie: Skąd wzięli te polskie, skoro program dopiero wystartuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie i tak ta ich ramówka nie przekonuje... Nic ciekawego no ale cóż wkońcu to kanał FTA
Który kanał w Polsce FTA jest ciekawszy?? Tylko nie pisz mi że VIVA Polska bo to kanał muzyczny. Pytam o kanał ogólny (różnotematyczny jak kto woli).

 

Życzę TV PULS jak najlepiej bo przeszli już nie jeden kryzys finansowy i jakoś sobie radzą. Sam co raz to częściej jestem ich widzem mimo że mam sporo płatnych kanałów do wyboru to stawiam na PULS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu.

Bardzo dobra jest TVP Kultura. TV Puls też jest bardzo dobra, chociaż ostatnio coraz więcej w niej programów "reality tv", które mi osobiście się nie podobają.

Mogliby dawać więcej programów takich jak "Naked Science" - swego czasu był w Pulsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls na pewno kiedyś będzie kanałem płatnym, nic wiecznie nie trwa, FTA to tylko przyciągają klientów i budują markę, potem jak już będzie bardzo znana to wtedy będzie płatnym kanałem to i będzie więcej ramówki z licencją tym razem a może i sportem? Filmami itd... i tak zresztą pewnie będzie w trzech platformach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zakodują, gdy wejdzie telewizja cyfrowa (tzn. naziemna, bo satelitarnie już jest), bo wtedy będą mieli duży zasięg i FTA będzie im tylko przysparzać dodatkowych kosztów.

Co do polskich filmików w HI Hi TV, to myślę, że jeżeli takie będą, to na pewno od pierwszego odcinka. Przecież mogli gdzieś dać ogłoszenie czy coś, że można przysyłać do nich takie filmiki, bo tworzą taki program. Ale jak będzie, to zobaczymy dopiero w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...