Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... Myślę, że kanał dla dzieci odniósł by sukces w DVB-T. Nie ma tam, jak na razie żadnych kanałów dziecięcych, więc Puls nie miał by konkurencji, a oglądalność by rosła. Jedyny minus, to uboga oferta, ale na pewno zakupili by więcej kreskówek i bajek dla dzieci.

Chciałbym zeby wrócili Simpsonowie i puscili kreskówki które były w RTL 7 Dragonball czy Woddy Woodpecer i np Tom i Jerry który był w canal + w Diabelskim Młynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simpsonowie prędko nie wrócą, bo nie mają obecnie tyle pieniędzy. Dragonbal itp. bardziej pasują mi do Polonii 1, bo ona emituje seriale animowane tego typu. Choć nie wiem, czy emituje to za dużo powiedziane, zważając na jakość i to, że większość programu Polonii 1 to Top Shop :lol: . A Tom i Jerry wg mnie byłby strzałem w dziesiątkę, zważywszy na to, że już w TV Puls były emitowane filmy animowane z Tomem, Jerrym i całą resztą. Teraz mógłby być serial. Jednak nie wiem, czy ich na to stać :? . Czasem lubię sobie przypomnieć stare dobre czasy, bez zmartwień i dlatego czasem bym na Toma i Jerrego zerknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simpsonowie prędko nie wrócą, bo nie mają obecnie tyle pieniędzy. Dragonbal itp. bardziej pasują mi do Polonii 1, bo ona emituje seriale animowane tego typu. Choć nie wiem, czy emituje to za dużo powiedziane, zważając na jakość i to, że większość programu Polonii 1 to Top Shop :lol: . A Tom i Jerry wg mnie byłby strzałem w dziesiątkę, zważywszy na to, że już w TV Puls były emitowane filmy animowane z Tomem, Jerrym i całą resztą. Teraz mógłby być serial. Jednak nie wiem, czy ich na to stać :? . Czasem lubię sobie przypomnieć stare dobre czasy, bez zmartwień i dlatego czasem bym na Toma i Jerrego zerknął.

Lepiej jakby emitowali jerry springer show !! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to Dąbski stara się zwiększyć renomę stacji i cenę, jaką ewentualny nabywca może mu zapłacić, bowiem odmawiając kolejnym inwestorom oraz dyktując dość poważne warunki, stara się udowodnić na ile TV Puls jest ważna dla polskiego rynku... Generalnie ma rację. To jedyna stacja z takim zasięgiem, która jest jeszcze do opchnięcia komuś innemu niż Polsat czy TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest takie złe założenie. Zwiększając renomę zachęcają reklamodawców, stopniowo uzupełniają ramówkę i się rozwijają. Jeśli przekroczyli właśnie próg rentowności to nic nie stoi na przeszkodzie aby działać samodzielnie. Od początku istnienia im się to nie udało, bo zawsze trzeba było dokładać do interesu i to od czasów Telewizji Familijnej. Jedynie po przejęciu przez Ster i stworzeniu nowej firmy nadawali tani program, ledwo - ale opłacalny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żauważyłem że od wtorku na antenie TV Puls zniknie bajka Flinstonowie bo do Poniedziałku na EPG N-ki pisze że o 19:00 lecą Flinstonowie a od wtorku o 19:00 będą lecieć bajki animowane.

 

Ciekawe czy tak będzie na stałe. Czy ktoś może ma jakieś informacje o tym?.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Goło & Wesoło" o 23:00 były zakrywane kobiece sutki przez żółte uśmieszki i dlatego był dozwolony od 16 lat. Na powtórce późno w nocy można było już podziwiać kobiece piersi bez cenzury i program był już z czerwonym kółkiem. Teraz zarówno wcześniejsza jak i późniejsza emisja jest bez cenzury i dlatego jest czerwone kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 11:00 w trakcie "Byli sobie wynalazcy" parę razy znikało logo razem z zielonym znaczkiem. Po zniknięciu ok. 11:08 znaczek zielony zamienił się na trójkąt z "7". Potem emisja filmu animowanego była przerywana kilka razy: pokazywał się na przemian czerwony i zielony ekran, znikał dźwięk. Jednak pod koniec wszystko ustało i potem było już wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 11:00 w trakcie "Byli sobie wynalazcy" parę razy znikało logo razem z zielonym znaczkiem. Po zniknięciu ok. 11:08 znaczek zielony zamienił się na trójkąt z "7". Potem emisja filmu animowanego była przerywana kilka razy: pokazywał się na przemian czerwony i zielony ekran, znikał dźwięk. Jednak pod koniec wszystko ustało i potem było już wszystko w porządku.

Przeważnie jak mają jakieś problemy techniczne to na przemian pojawia się czerwone i zielone tło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...