Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TV Puls trzykrotnie przerywa emisję "Szok Wideo": 2 razy na reklamę i raz po ty by wyemitować materiał autopromocyjny. Czy jest to zgodne z ustawą? Wydaje mi się, że nie bo program bez reklam trwa ok. 45 minut i według ustawy można przerwać go 2 razy.

Jeśli się nie mylę to materiał autopromocyjny nie jest traktowany jako blok reklamowy, więc wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No co ty. Standardowo emituje się sezon + powtórki.

Generalnie uważam, że Puls obiera dobrą taktykę wciskając premiery w martwy czas telewizyjny.

 

Medium miało pojawić się już dawno, ale coś nie tak okazało się z prawami do serialu.

Okazało się, że produkcję przeniesiono o ile mnie pamięc nie myli z NBC do CBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty. Standardowo emituje się sezon + powtórki.

Generalnie uważam, że Puls obiera dobrą taktykę wciskając premiery w martwy czas telewizyjny.

Na szczęście nie we wszystkich przypadkach, ale w przypadku Medium mają takie opóźnienie że podjęli jedyną słuszną decyzję o emitowaniu od razu kolejnego sezonu. Przy okazji emisji następnych sezonów tak samo powinni zrobić.

 

Medium miało pojawić się już dawno, ale coś nie tak okazało się z prawami do serialu.

Okazało się, że produkcję przeniesiono o ile mnie pamięc nie myli z NBC do CBS.

Tyle że Medium od początku produkowane było przez CBS Television Studios (oraz Grammnet Productions i Picturemaker Productions, ale to akurat mniej istotne), dzięki czemu po anulowaniu serialu przez NBC, CBS zdecydowało się na jego kontynuację. W każdym razie na emisję w AXN czy na platformie N nie miało to żadnego wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program „Goło i wesoło” jest zakupiony z Ukrainy.

Wydało mi się to dziwne i zadałem sobie trud obejrzenia napisów końcowych. Było tam jak byk napisane "USA", więc nie wiem skąd te plotki, że program jest produkowany na Ukrainie. To, że jest tam emitowany z ukraińską grafiką ekranową jeszcze nie mówi o tym, że program jest ukraiński. Pewnie w każdym kraju, gdzie emitowane jest "Goło & Wesoło" grafika jest przetłumaczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TV Puls staje się coraz lepszą stacją telewizyjną i zasługuje, aby umieścić ją w EPG wśród kanałów ogólnopolskich. Podczas, gdy Cyfra+ nie miała z tym nigdy problemu (kanał od dawna dostępny jest w EPG operatora na pozycji 10), to CP co jakiś czas coraz dalej przesuwa tę stację. Uważam, iż TV Puls powinna znaleźć się w EPG CP zaraz za TVN-ami (pozycja 9 lub 10). W moim odczuciu TV Puls jest lepszą stacją, aniżeli Tele 5, które poza tym, co oferuje, nadaje w słabej jakości dźwięku i obrazu. Czasem odnoszę wrażenie, iż część materiałów Tele 5 puszcza z kaset VHS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając artykuł o TV Puls w Wikipedii natknąłem się na taki kontrast w dziale "Kontrowersje": w pierwszym wydarzeniu krytykowano TV Puls za wycięcie scen erotycznych z kilku filmów, a w drugim za... m.in. nagość w emitowanym programie (Goło i wesoło). To pokazuje jak zmieniał się Puls na TV Puls - z telewizji religijno-familijnej na telewizję ogólną o charakterze familijnym. :( Teraz scen erotycznych już by nie wycięto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, ale skoro była to dawniej telewizja religijno-familijna po co puszczała filmy ze scenami erotycznymi? Skoro ''familijna'' była to także są filmy z gatunku dla całej rodziny.

 

Jest szansa, że polski rynek w najbliższym czasie powiększy się o nowy kanał telewizyjny z ofertą dla dzieci. Taką stację chce utworzyć TV Puls. Jest jeden warunek - szybka cyfryzacja Polski.

Telewizja Puls od dawna zapowiada aktywny udział w rozwoju naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) w Polsce. Kilka tygodni temu stacja zaapelowała o szybką

cyfryzację, bo polskie społeczeństwo pozostanie w sferze analogowego nadawania telewizyjnego z prymatem odpłatnych satelitarnych platform cyfrowych, co jednocześnie doprowadza do wykluczenia cyfrowego najuboższych.

 

Przy okazji cyfryzacji nadawca liczy także na zwiększenie zasięgu

nadawania swojego głównego kanału TV Puls, a także na realizację nowych projektów

. Przypomnijmy, że TV Puls od dawna zapowiada uruchomienie nowych kanałów telewizyjnych. Dziś już wiadomo, że jednym z nich będzie kanał dziecięcy, co zdradził kilka dni temu w wywiadzie dla ISB Dariusz Dąbski, szef Telewizji Puls. Kanał dla całej rodziny na potrzeby DVB-T zapowiada także Canal+ Cyfrowy, który w swoim port folio posiada MiniMini oraz ZigZap.

 

Wcześniej Dębski w medialnych wypowiedziach zapowiadał, że jego stacja ma w planach uruchomienie dwóch kanałów tematycznych na potrzeby telewizji cyfrowej. Zapewniał, że TV Puls ma możliwości techniczne i realizacyjne na stworzenie nowych kanałów od zaraz, które mogą być nadawane także w wysokiej rozdzielczości (dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz studiu HD). Wciąż trwają rozmowy

z trzema medialnymi inwestorami

zainteresowanymi przejęciem udziałów w stacji.

 

Na razie jednak wciąż trwa zamieszanie dotyczące naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce. Do 21 grudnia 2009 roku nadawcy mają przedstawić UKE i KRRiT pomysły na rozwiązanie cyfrowego bałaganu. Prawdopodobnie pierwszy multipleks zostanie przeznaczony TVP, a drugi dla nadawców komercyjnych.

Źródło: Media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH 1 - po raz kolejny news bez ani nawet "ociupinki" własnego zdania na ten temat.

Gdybyś to robił np. na forum media2.pl od razu miałbyś bana.

 

Stworzenie kanału dla dzieci jest jak najbardziej realne - gdyby tylko Puls emitował FTA dobre Polskie bajki nie widzę problemu, bo niskim kosztem to można zorganizować.

Ale wątpię, że uda się to akurat w DVB-T - wielka trójka nigdy na to nie pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Myślę, że kanał dla dzieci odniósł by sukces w DVB-T. Nie ma tam, jak na razie żadnych kanałów dziecięcych, więc Puls nie miał by konkurencji, a oglądalność by rosła. Jedyny minus, to uboga oferta, ale na pewno zakupili by więcej kreskówek i bajek dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to jest ewidentny sygnał dla Disney'a = ABC, że można ciekawie zainwestować w tą stację.

Dla CME związanego z Disneyem także.

 

O kontent zupełnie bym się nie bał. Dziwne, że nikt nie krytykuje w taki sposób Rebel TV. Jakoś nie zauważyłem, żeby stacja matka wybijała się ponad niszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...