Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przypadkiem ostatnio coś się nie zmieniło w reklamach? Zawsze, przynajmniej tak mi się wydaje, Polsat czy TVN pierwsze reklamy puszczały po 40 minutach(20:40). Teraz po 30(20:30). Kiedyś Juliusz Braun wspominał o zmianach w emisji reklam. Może odpowiednie lobby, w związku z kryzysem na rynku reklam, wymogło zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Puls trzykrotnie przerywa emisję "Szok Wideo": 2 razy na reklamę i raz po ty by wyemitować materiał autopromocyjny. Czy jest to zgodne z ustawą? Wydaje mi się, że nie bo program bez reklam trwa ok. 45 minut i według ustawy można przerwać go 2 razy.

"Szok wideo" to raczej program rozrywkowy albo reality-show... Nie wiem, nie oglądałem. Podpieram się jedynie informacjami dla prasy. Generalnie w tego typu programach nie obowiązuje limit ilości bloków reklamowych bowiem dotyczy on filmów oraz seriali. Tutaj program można przerywać reklamami minimum co 20 minut. Autopromocja nie jest w żaden sposób ograniczona przez ustawę o rtv, bo nie jest to reklama jako taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś? Człowieku, Puls aktualnie osiąga największe zyski z reklam w historii - nigdy nie było lepiej.

Jeśli chodzi o oglądalność także. Jednym hamulcem Pulsu jest średni zasięg i marne spamowanie stacji w większości programów TV oraz średnia znajomości stacji wśród widzów...

Choć to powoli zmienia się na lepsze, więc np. nie dziwne, że walczą o DVB-T: http://pulstv.eu/puls-walczy-o-dvb-t/ - bo to jest ich przyszłość.

 

Po za tym, produkcje własne produkowane przez stację nie były chętnie oglądane przez widzów, więc wcale się nie dziwię, ze podziękowali za nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz - nie ma funduszy, wciska się "byle co", a oglądalność i tak rośnie. Idealna strategia (przynajmniej na jakiś czas) jak na taką telewizję, jak TV Puls. Mimo, że niektóre programy nie są, rzekłbym, ambitne, ale widzom się podobają, co znajduje odzwierciedlenie w wynikach osiąganych przez stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mnie dziwi. Oglądalność rośnie, bo wieczorem pokażą kawałek nagiej piersi ? Widocznie przeciętnemu Polakowi to wystarczy...

 

Marzeniem moim jest, by taka telewizja jak Puls, kupiła kilka, w miarę nowych seriali. W USA są tego dziesiątki. Do wyboru do koloru. Wtedy oglądalność dopiero by wzrosła. Ale na to trzeba mieć kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, że program TV Puls jest mało ambitny. Zawsze można się przyczepić, że jest "Goło i wesoło" lub inny nie najmądrzejszy program ale TV Puls to przecież nie TVP Kultura. Czy Polsat i TVN nadają w czasie najwyższej oglądalności seriale dokumentalne? Nie. Od jakiegoś czasu robi to TV 4 ale z dużo mniejszą częstotliwością niż TV Puls. Widzowie, którzy po 20:00 nie lubią oglądać filmów i show w końcu mają alternatywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program „Goło i wesoło” jest zakupiony z Ukrainy. Tam tą produkcję puszcza QTV - czasem natrafiam nawet na te same odcinki. :D Spolszczona jest tylko grafika ekranowa. Swoją drogą QTV ma jeszcze dużo ciekawych produkcji (możliwe, że własnych), które TV Puls mogłaby zakupić - pewnie mniejszym kosztem niż ze Stanów czy UK. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Goło i Wesoło może nie należy do ambitnych ,ale zawsze jak to oglądam mam niezły ubaw :lol2:

 

Wiem, że to brzmi jak OT, ale poziom żartu i dobrego smaku tego programu jest naprawdę na baardzo niskim poziomie, totalna żenada. Jak ktoś jest tak spragniony erotyki, to niech sobie przełączy w tym czasie na Tele 5 albo na TV4, tam już chociaż jakieś 1% fabuły tych "bardzo poruszających filmów" będzie bardziej interesujący niż program "Goło i Wesoło"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...