Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A na stronach fanów Pulsu pisze , ze oglądalność już od jakiegoś czasu jest około 1 % (czasem nawet trochę ponad) :lol: . Może oni pobierają te dane z jakiejś bardziej przychylnej Pulsowi firmy :D ?

Na 99 proc. dane pochodzą z AGB NMR, chyba najbardziej wiarygodnej instytucji w Polsce zajmującej się badaniami telemetrycznymi. TNS OBOP zazwyczaj ujmuje Polsatowi i TVN na rzecz TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo możliwe. Doszło do zmiany w strukturach stacji. 75% udziałów należy do D. Dąbskiego kolejne 25% do O. Franciszkanów. : http://pulstv.eu/nowe-struktury/

I niespodzianka :-) Od jutra odświeżone logo tv puls na ekranie: http://pulstv.eu/odswiezone-logo/ - mam nadzieję, że będzie obniżane podczas transmisji letterbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom się pomylił, kto by się spodziewał że Puls tak wystrzeli. :) Wie ktoś o ile zwiększono moc nadajnika z Chorągwicy? Bo wg. moich niemiarodajnych pomiarów jego moc jest zbliżona do tego Polsatu i dużo, dużo, dużo większa niż TV4 i TVN-u. Chociaż możliwe że jest to zależne od ukierunkowania wiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Według mnie to w przyszłości powinni zainwestować troszkę w sport. Co, jak co, ale troszkę sportu w takiej stacji by się przydało. Oczywiście według mnie. :) Chodzi mi o futsal, czy może Unibet I Ligę... Według mnie byłoby fajnie. :) Ale jak na razie marzenia... :D A wy co o tym sądzicie? Oglądalibyście sport na TV Puls? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie :) . Ale nie musieliby zaczynać od jakiś wysokich szczebli , mogła by i być polska 2-3 liga (uważam, że także niższe ligi powinny być transmitowane w tv, robiło to już w internecie KuszoTV). Być może nie wszyscy się ze mną zgodzą, ale każdy ma swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni już pokazywali III i IV ligę (według starego nazewnictwa) i się na tym przejechali. Dawali retransmisje w anormalnych godzinach.

Jeśli już rodzimy sport, to coś realizowanego przez zewnętrzne firmy, tak jak robi Tele5. Ewentualnie coś z zagranicy, ale wtedy może dojść problem licencji na całą Europę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o programy sportowe kupowane przez Tele 5, to stacja właśnie na nich się przejechała. Przede wszystkim ich producent, który całość przygotowywał prawdopodobnie już nie istnieje - ale nie dziwię się. Tworzyli audycje głównie dla sieci kablowych, w mizernej jakości obrazu i dźwięku - nawet szkoda było dokopywać "Piątce", bowiem akurat w przypadku tych programów, słaba jakość nie była ich winą. W każdym razie była to mało zachęcająca oferta dla stacji telewizyjnych, mimo, że firma swego czasu współpracowała z TVP i Polsatem, prawdopodobnie również z TVN. W ich ofercie znajdowały się różnego rodzaju programy, od motoryzacyjnych, po karate czy piłkę nożną, a także żużel. Czego nie sprzedali, emitowali w swoim kanale internetowym, który także nie istnieje. Rzucili się po prostu z motyką na słońce, myśleli, że jak zaoferują mediom całą gamę dyscyplin, to wszystko się sprzeda, a tak naprawdę wpędzali się tylko w niepotrzebne koszty.

 

Wracając do TV Puls, p. Dąbski zawsze może wypróbować na widzach krótkie programy o piłce nożnej, np. o Ekstraklasie. To zawsze może lepiej się sprzedać, niż audycje o ligach osiedlowych. Można wyemitować kilka odcinków pilotażowych i sprawdzić czy widzowie pomysł kupią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co sport na Pulsie? Jest Orange Sport, OSI Info, Eurosport, Eurosport 2, Polsat Sport, Sport Club, NSport...

Coś zapomniałem?

Tak, Canal+ Sport (nie mówiąc już o Canal+ Sport 2, Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Sport Klub+, ESPN Classic, Extreme Sport Channel oraz kanałach HD).:wink:

 

Według mnie również TV Puls nie powinien angażować się w sport, bo liczba kanałów sportowych i stacji emitujących rozgrywki sportowe jest już w zupełności wystarczająca. Chyba, że TV Puls ma zamiar postawić na mało popularne w Polsce sporty, których brakuje na innych stacjach. Różnorodności zawszę mówię tak! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport już był w TV Puls za czasów Solorza i nic rewelacyjnego z tego nie wyszło. TV Puls nie powinien upodabniać się do już istniejących stacji, tylko zrobić coś zupełnie innego. Uważam, że duża ilość programów dokumentalnych w nowej ramówce jest właśnie właściwym krokiem. Nie każdy ma ochotę o 20:00 oglądać filmy, seriale albo biesiady, a właśnie to serwują o tej porze pozostałe stacje naziemne (poza TVP Info rzecz jasna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się dziwnie ułożyło, bo gdy mieli sponsora, to ich wyniki nie były dobre i aż tak szybko nie rosły, a gdy pieniędzy brak to oglądalność systematycznie idzie w górę. Ja myślę, że przy takim tempie wzrostu, to inwestor będzie TV Puls potrzebny tylko po to by zastąpić pana Dąbskiego, który chce się zająć własnym biznesem, a nie przez kwestie finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...