Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęto w związku z odejściem inwestora. "Simpsonowie" pochodzą od Murdocha, konkretniej z kanału Fox i prawdopodobnie Puls po prostu nie posiada praw do emisji dalszych odcinków tego serialu.

 

Natomiast 19,9 proc. w grupie komercyjnej 16-49, Czwórka osiągnęła 16 września 2004 roku (tak jak pisałeś, dzięki emisji "Samych Swoich"). Średnia oglądalność kanału w tym samym tygodniu wyniosła 3,0 proc. Rok później w Wigilię Bożego Narodzenia ten sam film oglądało 2 mln widzów, co było kolejnym rekordem stacji. Wtedy tygodniowy udział TV4 osiągnął i tak poziom 2,3 proc. Więc nie wiem gdzie są te twoje 4 proc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęto w związku z odejściem inwestora. "Simpsonowie" pochodzą od Murdocha, konkretniej z kanału Fox i prawdopodobnie Puls po prostu nie posiada praw do emisji dalszych odcinków tego serialu.

I chwała za to, dosyć bezczeszczenia kultowego serialu polskim dubbingiem robionym po kosztach w studiach w Rzymie! (Jeśli wyjazdy tam bardziej się opłacały niż robienie tego w Polsce, to musi kosztować grosze.) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki , powinno być "może" 4%.......

odniosłem się do Twojego komentarza 3-4%.

A chodziło mi o to, że żadna telewizja odrazu nie ma 20 % i wskoczenie do PULSU przez Murdocha by tak szybko wyjść? Dopiero co się zwiększył zasięg naziemny, plus dodatkowa TV PULS będzie w pierwszym multipleksie DVB-T...... i ucieczka?

Bardzo dobry jest przykład TVN, który z tak marym zasięgiem, ma tak dużą oglądalność..ale doszli do tego powoli i cierpliwie . A co do Simpsonów to chodzi mi o sam fakt, nieoceniam wersji duubingu itp. a to że prawa posiadał Murdoch/FOX nieoznacza, że puls nie mógł ich kupić i do końca emitować...

Ma ktoś może w was jakieś dane oglądalnośći poszczególnych programów PULSA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chwała za to, dosyć bezczeszczenia kultowego serialu polskim dubbingiem robionym po kosztach w studiach w Rzymie! (Jeśli wyjazdy tam bardziej się opłacały niż robienie tego w Polsce, to musi kosztować grosze.) :twisted:

 

A co Ci przeszkadza, że jest dostępny dubbing? Jak nie chcesz oglądać to masz na C+ twojego kochanego lektora! A teraz nie będzie można wybrać rodzaju tłumaczenia, bo będzie tylko lektor (i chyba napisy też, ale napisy można ostatecznie pobrać, a dubbing musi być robiony na zlecenie telewizji lub dystrybutora więc nie będzie go w ogóle)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale wątpię, że kiedykolwiek Puls powróci do koncepcji programów informacyjnych. Prędzej ograniczą się do tańszych form informacyjnych takich jak właśnie "Wydarzenia dnia" lub ewentualnie innych fleszy. W przypadku tej telewizji serwisy informacyjnego generują zbyt duże koszty, a jak wiadomo tylko dzięki nim telewizja nie zdobędzie od razu publiczności. Chociaż jak znam RTL, to rzuciłby Puls na głęboką wodę za 2-3 lata płakał, że nic mu z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Pulsu potrzeba po prostu cierpliwości (ze względu na franciszkanów), nie miał jej Murdoch i uciekł chociaż się mu nie dziwię :lol: właściwie dla mnie nie potrzeba Pulsu jako kanału informacyjno-rozrywkowego, wystarczy sam rozrywkowy ze stałymi serialami, kreskówkami i z chociaż jednym filmem co wieczór oraz z kilkoma pozycjami filmowymi na weekend :smile: coś w stylu TVN Siedem. Myślę że RTL chciałby powrócić przez puls na polski rynek, ale to tylko takie moje przypuszczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Puls dla mnie jest prawie idealnym kanałem. Ale duży nacisk na to prawie ma:

 

- brak Puls Raportu (wydawał się lepszy od Faktów)

- Simpsonów

- Jednostki

 

Ale pomimo tego oglądam Puls codziennie mimo tego że mam Tv naziemną.

 

Widać że małymi kroczkami idą w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie macie wrażenia, że ramówka jest lepiej ułożona niż za czasów Murdocha? I że dzisiejszy Puls to wcale nie jest taka zła stacja, jak kiedyś? Przyznam, że jakoś nigdy na Puls nie zerkałem, a w ostatnim czasie robię to częściej, szczególnie, że TVN jest teraz w sezonie powtórkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na TV pulsie już lecą teledyski :> .Przed chwilą leciała Doda - Nie daj się,teraz Duffy - Mercy,a w EPG wpisany jest program "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty".

Czyżby puls upadał,a może zrobią program z muzyką i teledyskami :?:

Od kiedy to emisja teledysków w ciągu dnia to przejaw pod.upadania? Dawniej praktycznie wszystkie telewizje potrafiły między filmami pokazywać klipy, najmniej chyba w TVN. Teledyski można było zobaczyć w TVP1 i TVP2, a także w Polsacie i RTL7. Ta ostatnia potrafiła także emitować teledyski do piosenek pochodzących z emitowanego wcześniej filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak informuje serwis Mediarun.pl:

W lutym br. TV Puls wzbogaci swoją ramówkę o nowe propozycje programów publicystyczno-społecznych. 3 lutego br. na antenie telewizji zadebiutuje "Prawdę mówiąc" - program publicystyczny z udziałem widzów, nadawany na żywo ze studia. Poprowadzi go Agnieszka Porzezińska, znana z autorskiego magazynu religijnego "Wolność słowa", który ukazywał się na antenie TV Puls w latach 2004-2008. Nowy program emitowany będzie we wtorki o godz. 22.30.

 

Od 2 lutego br. "Puls kultury" zmieni nazwę na "Wszystkie słowa dozwolone". Poza tytułem, przeobrażeniom ulegnie także dotychczasowa formuła - wśród gości pojawią się m.in. sportowcy, politycy, podróżnicy i psychologowie. "Wszystkie słowa dozwolone" będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 23.00.

 

Niech lepiej dadzą jakiś serwis informacyjny. Mogłoby powrócić także poprzednie logo. Obecne jest bardzo słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...