Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mnie pamięć nie zawodzi to chyba nie tak dawno był jakiś komunikat że ITI zawiesza jakieś inwestycje, chyba budowę czegoś tam. TVN Warszawa ma mieć opóźnienie (pewnie chodzi o kasę). TVN chce skupić swoje akcje w listopadzie (tak gdzieś czytałem). Chyba nie będzie kasy na inwestycje :D Ostatni kryzys może spowodować że w ogóle nikt nie będzie zainteresowany dokładaniem do PULS-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z ostatnimi ambitniejszymi produkcjami? "Nie-dzielny kierowca" to już lepsza wersja "Najgorszego polskiego kierowcy" (lepsze auta, atrakcyjniejsze nagrody, ciekawsze zasady i profesjonalna realizacja - ale pewnie cena również wyższa). "Czy jesteś mądrzejszy..." w II edycji również lepszy, chociaż nagrody niższe (pewnie się trochę zdziwili, gdy ktoś wygrał). "Simpsonów" zaliczyłbym do klapy roku (dubbing tanim kosztem, już chyba wersja lektorska lub z napisami wyszłaby taniej i lepiej). Po wycofaniu się Murdocha wątpię, żeby Franciszkanie dalej chcieli utrzymywać te programy, które jednak przyciągały widzów do tej stacji. Nie potrzeba nam na rynku trzeciej religijnej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech kanał przejmie RTL Group. Ale niech przejmą w całości i "zrestartują" że tak powiem, zmienią nazwę i wszystko. Może wtedy coś z tego wyjdzie co będzie mogło konkurować z TVNem czy Polsatem.

Bo jak na razie Puls wypada blado bo owszem dali Simpsonów, ale z dziwnym jakimś dubbinigem. Mają kilka ciekawych programów ALE kanał ten nadal kojarzy się z dawnym Niepokalanowem bo z niego powstał, kojarzy się więc z klerem, z rydzykiem itp czyli ogólnie mówiąc kojarzy się źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mogą wrócić do formuły Telewizji Niepokalanów.

Po raz kolejny wykazujesz się niewiedzą. Telewizja Niepokalanów była telewizja religijną, miała też sprofilowaną koncesją. Puls nie może do niej wrócić, bo skąd pozyskałby reklamodawców ze spadającą oglądalnością? Programy religijne nie są antenowymi hitami i osiągi stacji znacznie by się pomniejszyły. Nawet gdyby KRRiT ogłosiła konkurs na nowe częstotliwości, to TV Puls nie mogłaby w nich startować z uwagi na sprofilowaną koncesję, a o nowe nadajniki zazwyczaj ubiegają się nadawcy z koncesjami uniwersalnymi. Za utrzymanie częstotliwości też nie miałby kto zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś chyba jakimś dzieckiem. Nie wiem czego szukasz jeszcze na tym forum. Zmiana profilu nie byłaby wcale taka sensowna, bo tak jak pisałem zablokowałaby możliwość startowania w kolejnych konkursach o nowe częstotliwości. Przypomnę, że do tej pory TVN ma halo do KRRiT, że ta przyznała Pulsowi cztery nowe częstotliwości oraz że "niezgodnie z prawem" zmieniła zapisy koncesyjne stacji oo. franciszkanów zmieniając jej profil ze społeczno-religijnego na uniwersalny. Więc raczej logiczne, że realna zmiana profilu zastrzeliłaby tą stację. Wtedy także nikt już nie byłby nawet zainteresowany kupnem udziałów w niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Puls przestał istnieć.

Najpierw wywalili z ramówki Nieśmiertelnego. Zamiast tego dali o 23:30 dwa odcinki Jednostki. Oczywiście premierowe odcinki, nie powtórki. Więc jak ktoś nie wiedział (bo nawet na stronie Pulsu nie było słowa o zmianach w ramówce) to w sobote oglądając Jednostke zauważy że przegapił dwa odcinki.

W przyszłym tygodniu podobne jaja robią z serialem Burn Notice (Tożsamość szpiega). Dają premierowe odcinki od pon. do piątku o 23:30 a także w środe o 21:30 (czyli o stałej porze) oraz w weekend kiedy normalnie dawali powtórke. Potraktowali seriale jak zwykłe zapchajdziury (jak np. tvn). Dlatego tak jak TVN tak i Puls już dla mnie nie istnieje. Szkoda bo zapowiadało sie całkiem ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem mocno zawiedziony Puls'em, choć trudno winić tę stację za to, że ponownie stacza się ku dnie :? Kiepska polityka Murdocha - myślał, że przy niewielkim wkładzie finansowym i krótkim czasie oczekiwania na pozytywne rezultaty uda mu się zdobyć jakiś procent polskiego rynku, a tu klops i nie ma niczego :> W ogóle pierwszym błędem News Corporation było zaprzestanie finansowania programu informacyjnego. Tak to jest, jak od razu oczekuje się zysków :!:

 

Ty jesteś chyba jakimś dzieckiem.
Oj żebyś wiedział, że kolegę doskonale znasz, nawet lepiej niż ja :lol: Oczywiście @DjPeja będzie tutaj solidnie monitorowany ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol-nie wymądrzaj się tak bo nawet nie wiem o co ci chodzi

Wizja na poziomie dzieci. W ogóle może "Dragon Balla" Puls zacząłby puszczać. Masakra. Nie widzisz co Ty robisz? Powinieneś się zatrudnić po 18-tce jako kreator wizerunku kanałów telewizyjnych - wszyscy by zaoszczędzili bo byś ustawił im ofertę programową, logo i oprawę graficzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tak naprawdę nie interesuje się TV Puls, tylko miejscem w pierwszym multipleksie! :twisted: Wystarczyłoby kupić stację, a później zmienić jej profil, nazwę i już mamy nowy kanał wielkiego koncernu medialnego, dostępny dla większości Polaków w telewizji naziemnej analogowej (i w przyszłości cyfrowej). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...