Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: Nawet nie wiedziałem.

Mimo to, że na TVN 7 są prawie same powtórki seriali i filmów z TVN to mimo wszystko jest lepszą stacją od TV Puls. To samo TV 4 mają kilka fajnych produkcji własnych jak fajne amerykańskie seriale i jak dla mnie mają zdecydowanie lepszą ofertę niż Puls. Chyba tylko dzięki temu, że ten kanał jest FTA zdążył zbliżyć się do oglądalności bliskiej obu tym stacjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mieszkam na dolnym śląsku pod Wrocławiem i odbieram tv puls z anteny naziemnej , i gdy dzisiaj włączyłem telewizor zamiast TV Puls odbieram TVP Bydgoszcz ,przecież to nie realne .

Dodatkowo obiór TVN i TV4 mam pawie nie możliwy .

Czy ktoś wie co się dzieje?

Bo remoncie nadajnika na Ślęży nic nie mówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miały być dwa nowe kanały :D

News Corporation wycofał się z Telewizji Puls

 

Koncern News Corporation wycofał się z Telewizji Puls. Wszystkie udziały przeszły w ręce pozostałych wspólników - Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (OO. Franciszkanie) i Dariusza Dąbskiego - poinformował koncern w komunikacie prasowym.

 

"Kilka tygodni temu, w związku z sytuacją w stacji, News Corporation rozpoczęła konstruktywne rozmowy ze swoimi partnerami na temat wypracowania optymalnej strategii rozwoju dla TV Puls. Wspólnicy TV Puls przeanalizowali i ocenili możliwe scenariusze" - głosi komunikat.

 

"Wypracowane rozwiązanie zostało uznane w obecnych warunkach za najkorzystniejsze dla wszystkich zaangażowanych stron" - oświadczył koncern.

Źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka szkoda bo napewno zrobiliby konkurencję z topowymi kanałami ...

teraz kanał będzie staczał w dół... :(

a może Murdoch wycofał z Pulsu, by stworzyć nowy kanał np FOX Polska ? bo przypominam że mieli kłopoty z programami dla Pulsu z Franciszkanami... cenzury czy zabraniają programów niektórych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się, gdyby do akcji weszła spółka z Czerskiej. Agora od dawna ma ambicje telewizyjne. Z Pulsu pewnie chcieliby zrobić telewizję rodzinną z elementami TOK FM. Byłby to całkiem ciekawy twór. Jak na tak majętny koncern, zakup udziałów w TV Puls nie byłby znacznym wydatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i szkoda bo Po wejciu NEws Corp na Puls zaczeła mi sie ta stacja podobac flinstonowie i reszta:( ahh mam nadzieje ze kolejny inwestor bedzie mial pomysł i chęc aby kontynuowac to co zaczeł News Corp;)Licze że kanal ten bedzie godny naprawde uwagii i ktoś to spowoduje ze odbije sie od niszowego rynku tv fta w kraju:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą kwestią jest teraz dla Telewizji Puls pozyskanie nowego inwestora. Na tym polu wymienia się kilku graczy. Nieoficjalnie mają to być:

* Agora SA

* Axel Springer Polska

* RTL Group należąca

Wszyscy Ci "Gracze" 100 razy lepsi od News Corp. moim zdaniem :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam , że najkorzystniejszym nowym udziałowcem byłby RTL Group , bo jeżeli by zrobili z Pulsu coś na wzór dawnego RTL 7 (którego niestety nie oglądałem , ale z tego co słyszałem to jest czego żałować) to nadal będzie to kanał godny uwagi . Ale na razie najważniejsze jest , aby jakikolwiek udziałowca się znalazł , bo jeżeli będą długo zwlekać , to TV Puls zbankrutuje i the end .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...