Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tam panuje taki kryzys to ostatecznie zawsze można sprzedać stacje. Chętni na pewno się znajdą. Tylko ,że na to się chyba nie zanosi.Jeżeli te opinie są prawdziwe ,to mogę powiedzieć ,że gdzieś to ostatnio już widziałem ale tamta stacja nie upadła.Zmiany są wszędzie tylko nikt oprócz jednego przypadku o tym głośno nie informuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Poland napisał:

Niby trzy sytuacje ale dobrze obrazują sytuacje - w moim odczuciu to też odbija się na programie przez co są migracje programów po ramówkach obu Pulsów.

Migracje programów nie mają z sytuacją w firmie niż wspólnego... To jest biznes.

Te trzy wpisy nie obrazują sytuacji. Sorry, ale nie można wierzyć we wszystko, co się przeczyta w internecie, tym bardziej, że autorzy wpisów są anonimowi.

Edytowane przez lucky
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Poland napisał:

Niby trzy sytuacje ale dobrze obrazują sytuacje - w moim odczuciu to też odbija się na programie przez co są migracje programów po ramówkach obu Pulsów.

Ale ty wiesz że np. w takim USA największe stacje typu ABC, NBC, CBS czy FOX, potrafią usunąć serial z ramówki po np. 3 albo 5 odcinkach bo ma słabą oglądalność. I co lepsze, nie przesuwają go na inną godzinę tylko całkowicie usuwają nie emitując nawet wszystkich nakręconych dotychczas odcinków. No tam to musi być amatorka większa niż w Pulsie według ciebie, co nie?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg EPG teraz powinna być powtórka teleturnieju "Gra Muzyka", ale mamy jakiś serial (do tego w 4:3). Co do w.w. teleturnieju, wczoraj pod koniec Janowski powiedział, że informacje o tym jak dostać się do programu pojawią się na koniec odcinka, jednak po tym zdaniu pojawiła się piosenka w trakcie której już pojawiły się napisy końcowe, potem plansze produkcyjne i od razu film (20:00).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się w końcu przeprowadzić duuże zmiany w PlayPuls bo:

Oznaczenia i logo na filmie są wielkie (ja mam telefon formatu 19:9 więc jest to na czarnych paskach, ale w 16:9 musi to przeszkadzać) i nietransparentne.

Strona jest brzydka.

Logo mi się nie podoba xD też można zmienić nazwę po prostu na TV Puls VOD

Nie ma aplikacji na fona.

Nie ma możliwości ręcznej zmiany rozdzielczosci.

Przecież ten serwis ma potencjał na miarę czołowych polskich VOD, ale ludziom z Pulsu nie chce się nic z tym zrobić.

Przynajmniej nie ma reklam, ale serio wolę reklamy niż żeby tak to wyglądało. Jak na tak dużą stację - amatorka.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...