Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teleturniej ''Następny Proszę!'' zostanie przeniesiony od przyszłego tygodnia z godz. 19:00 na godz. 11:00 w niedzielę.

 

Także pojawiły się zmiany personalne w TV Puls. Ze stacji odeszli Magdalena Błaszczyk (dyrektor programowa) oraz Jacek Ściobłowski (zastępca dyrektora programowego).

 

https://www.press.pl/tresc/54870,dyrektor-programowa-i-jeden-z-jej-zastepcow-odchodza-z-telewizji-puls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Patjyk napisał:

Czyli pewnie nie długo pożegnamy się z teleturniejem Następny Proszę. W sumie to dobrze, żadna strata, ten teleturniej jest słaby i jeszcze te wcinki muzyczne, że nawet Wójcik nie ratuje. 

A tu to się nie zgodzę. Powiem szczerze że to jest pierwsza stała pozycja, którą oglądam na Pulsie, od bodajże czasów "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?". Może to nie jest aż tak wypasione jak oryginał włoski, ale da się to oglądać z przyjemnością. To już prędzej bym powiedział, że "Lombard" to słabizna.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie wytrzymali z tym teleturniejem o 19:00. Ile pokazali? Jeden czy dwa odcinki? :D Jak mają zbudować dobrą oglądalność, zatrzymać widza jak oni są tacy nerwowi i nie potrafią wytrzymać i już ściągają  jakiś serial czy program nawet po jednym odcinku?

Edytowane przez fan tv
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja TV Puls od bardzo dawna nie oglądam - jedynie co tam widziałem, to ''Taxi 2'' w zeszłoroczne Święta Bożego Narodzenia oraz tegoroczny kabareton z Lidzbarka Warmińskiego. Dla mnie jest to telewizja nijaka, pełna filmów i seriali które znam z innych anten telewizyjnych.

 

TV Puls potrzebny jest nowy właściciel/menadżer, ale jest to raczej niemożliwe. Dąbski nie zna się na telewizji i tyle - taka prawda.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rotalplus napisał:

Pan prezes musi zrozumieć, że swoje amerykańskie doświadczenie to może sobie w 4 litery wsadzić - tu jest Polska, taki mamy klimat i taką Widownię. Aż dziw bierze, że Widownia łyka te powtórki nty raz amerykańskich filmów i starych kotletów.

Tylko gdzie on nabierał tego amerykańskiego doświadczenia? Od swojej żony? Bo nie kojarzę, aby on gdzieś za wielką wodą pracował. Chyba że jakiś staż czy praktyki za młodego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za młodu to Dąbski pracował w USA - np. jako model, właściciel klubu fitness czy jako karateka (nawet się chwalił, że wystąpił w reklamie podczas meczu Super Bowl w latach 80-tych), jednak w żadnej tamtejszej telewizji nie pracował.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od kilku lat nie zaglądam do TV Puls, bo patrząc na ramówkę tej stacji, to nic tam dla siebie nie znajduje. Ta ich rozrywka, którą tak chwalą, jest według mnie niskich lotów. W TV Puls nawet uwielbiany przez Polaków "Zbuntowany Anioł" nie ma oglądalności i emitowany jest o godz. 8 rano ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...