Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak dla mnie była to impreza kabaretowo-muzyczna, natomiast jeżeli chodzi o kabarety to były głównie tzw. odgrzewane kotlety, jak np. parodia Zenka Martyniuka w wykonaniu Łukasza Rybarskiego z Kabaretu Pod Wyrwigroszem. Na widowni był też sam Prezes Dąbski z obsadą ''Lombardu''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Forbsa dla tego artykułu ale żadnej nowej informacji tam nie wyczytałem no może poza taką że Puls planuje produkcję na swoje zlecenie filmów animowanych. Trudno ten tekst nazwać obiektywnym bo we większości są tam wypowiedzi "ekspertów" mówiące o tym że Dąbski powinien sprzedać idziały albo Polsatowi albo TVN i że Vivendi też może być chętnie. Jednym słowem stracone 18 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

24 sierpnia o 20:00 TV Puls pokaże "Kabaretową Noc pod Gwiazdami", stanowiącą część 39. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kabaretowa-noc-pod-gwiazdami-emisja-w-tv-puls

 

Program ten będzie zarejestrowany 18 sierpnia. Poprzedniej edycji nie transmitowała żadna stacja, edycja z 2016 była w Polsacie, natomiast wiele poprzednich emitowała TVP1. O ile dobrze pamiętam to chyba tylko ta z Polsatu szła na żywo, zazwyczaj kabareton z Lidzbarka Warmińskiego był nagrywany i emitowany w późniejszym terminie, często nawet dopiero jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na TV Puls można było obejrzeć fajne filmy katastroficzne, swego czasu nawet TVN emitował te filmy teraz już tego nie ma. No i te częste zmiany ramówki.

 

Brakuje mi jak kiedyś Gęsiej Skórki, Rodziny Adamsów czy kultowej bajki Świat Według Ludwiczka.

 

Mi natomiast brakuje polskich filmów.

Kiedyś Puls pokazywał np. "Raj na ziemi" - znakomity film wojenny.

Jest tyle nieemitowanych filmów, a oni wciąż to samo maglują.

Edytowane przez Barti
Cytowanie treści innego postu zamieszczamy nad własną treścią postu, a nie pod nią. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast brakuje polskich filmów.

Przecież TV Puls emituje polskie filmy, jak np. ''Dzień świra'', ''Kariera Nikosia Dyzmy'' czy ''Job, czyli ostatnia szara komórka''. Poza tym prawa do polskich filmów są bardzo drogie, a większość z nich przejęła konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz Dąbski zaczął obwiniać Cyfrowy Polsat za to, że spadły zyski TV Puls. Nie wiem jak wy, ale dla mnie jest to zdecydowanie śmieszny człowiek.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/telewizja-puls-ze-spadkiem-wplywow-i-zysku-dariusz-dabski-wini-za-to-cyfrowy-polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...