Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Puls chyba źle numeruje sezony i odcinki serialu "Kobra - Oddział specjalny" bo z tego co sprawdzałem wynika że obecnie leci szósty odcinek 40 sezonu a potem powinny być jeszcze cztery odcinki tego sezonu (Puls wyemituje dwa) i powinien rozpocząć się sezon 41. W programie TV Puls jest wpisany sezon 21 (2016), prawidłowo z 2007. 13 listopada rozpoczną emisję od 13 sezonu (2003), w ramówce sezon 7 (2003), prawidłowo z 1999. To już kolejny raz przerywają serial w połowie sezonu i emitują od nowa tamte sezony. Na moje pytanie na ich FB (PW) ile wykupili sezonów tego serialu nic nie odpisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe gdzie są te nowe filmy z wytwórni Monolith Films co Puls w zeszłym roku kupił i nabył prawa i się nimi chwalili? A po za tym ciągle lecą te same filmy a w paśmie weekendowe kino od lat jest ciągle to samo z pewnymi, rzadkimi przerwami na nowości/premiery. Obecnie jest 3 sezon serialu "Z Nation" o 2:30 w nocy a 3 sezon serialu "Wikingowie" jest o 00:15 i co z 3 sezonem "Arrow"? Zapowiadali go już dawno a do tej pory ani widu ani słychu o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od środy TV Puls pokazuje serial "Władca pierścienia" w nocy o 02:50 po cztery odcinki a za tydzień 30 listopada "Z Nation" zostanie wyemitowany o 03:55. Przypuszczam że "Lekarze na Start" muszą mieć dobrą oglądalność o 16:30 skoro już ponad dwa miesiące są w tym paśmie i w dodatku są powtarzani od początku a do Pulsu to niepodobne żeby coś tyle czasu było w swoim stałym paśmie.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W święta na Pulsie praktycznie same powtórki

24.12

"Flintstonowie"

Życzenie wigilijne Richiego Richa

Milion na gwiazdkę

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm : Pani Zamieć

Dziewczynka z zapałkami

W świecie baśni: 12 miesięcy (Film rosyjski po raz pierwszy w Pulsie )

Opowieść Wigilijna (animacja Roberta Zemeckisa była 3 lata temu)

Wesołych Świąt (Danny de Vito)

Holiday

Osaczeni

25.12

Doktor Proktor i wanna czasu (film z Norwegii jestem w szoku)

Przyjadę do domu na święta

Milion na gwiazdkę

Gwiazdka Eloise

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm O soli cenniejszej niż złoto

Dziadek do orzechów

Aniołki Charliego

Wybuchowa para

Kariera Nikosia Dyzmy

Aniołki Charliego :Zawrotna prędkość

26.12

Ksiąze i kowal

Kot w butach

Świąteczny konsultant

Taki 2

Polowanie na drużbów

Dzień świra

Powtórki Opowieści Wigilijnej, Richiego Richa Flintstonów, Dziewczynki z zapałkami oraz Wybuchowej pary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jestem ciekaw co dalej będzie z "Lekarzami na Start" bo według mnie jest to dobra produkcja z potencjałem opowiadająca o młodych lekarzach, stażystach niczym nie odbiegająca od podobnych pozycji głównych stacji i powinna dostać 2 sezon tylko o lepszej godzinie np. 17:30/18:30. Wtedy dużo ludzi jest w domach już po pracy/szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...