Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu była mowa tu na temat logotypu. A odnośnie filmów to ostatnio emitują premiery których nie oglądałem, co do zakodowania Pulsu to jestem za tym, będzie więcej nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Dla każdego coś miłego. W końcu TV Puls jest kanałem familijnym, a TV Puls 2 jest taki sam, tylko ma inaczej ułożoną ramówkę.

Oba Pulsy familijne? Szczególnie nocą jak pierwszy wali filmami erotycznymi, powtórkami "Dziewczyn na ekran"

Weteranie, już nie przesadzaj z tym "[beep]em" filmami erotycznymi, bo zabrzmiało jak by to był jakiś wysyp tego rodzaju filmów, a tak na prawdę, to lecą raz na jakiś czas. W tym tygodniu nie poleci ani jeden film soft. Chcesz oglądać produkcje familijne? Zasiądź przed tv w sob. i nd przed południem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty jesteś dziwny. Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że chcę oglądać filmy familijne, po drugie nie chodzi o to czy raz w tygodniu czy raz w miesiącu lecą erotyki, ale Puls oferuje swojego programu jako telewizja prorodzinna. Prędzej stawia na konkretne pasma programowe dla dzieci czy też dla dorosłych. Wyśmiałem stwierdzenie "familijne", bowiem dla przykładu "Goło i wesoło" nie jest programem, do oglądania którego zaprasza się rodziców z dziećmi.

 

Dlatego panie @MocnyFull nalegam żebyś dojrzał na forum taką rameczkę która oddziela mojego posta od wypowiedzi osoby, do której się odnoszę. Myślę, że w przyszłości jako redaktorowi Satkurier.pl może Ci to bardzo pomóc, nie tylko na forum czy w portalu, ale także w życiu osobistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakodować jak najszybciej i kupić ciekawsze programy, seriale, filmy, sport... ta stacja z zalożenia jest ogólną czyli konkurentem tvp,polsatu i tvn :P ja wierzę że będą mocni ale szkoda że Murdoch odszedł... akurat lepszy wtedy był Puls moim zdaniem niż dziś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oferta TV Puls jest wystarczająco dobra. Jeżeli jednak TV Puls zostanie zakodowany, to w ofercie może pojawić się więcej własnych produkcji, oraz lepsze zagraniczne seriale. Jednak moim zdaniem i tak ten kanał nie będzie stanowił poważnej konkurencji dla Polsatu, TVN, czy TVP, ponieważ te kanały są bardziej wypromowane i lepiej finansowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zauważyliście, dodano dodatkową godzinę z bajkami o 15:30. W ofercie: ,,Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3" oraz ,,Pingwiny z Madagaskaru".

 

1-go listopada premiera filmu pt. ,,Janosik", godz. 09:30, powt. 02.11, godz. 16:25. Kolejna premiera - ,,Czterej pancerni i pies", od soboty 3-go listopada, godz. 16:50-18:59 (2 odc.), powt. w nd, od 10:00-11:59.

telemagazyn.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo TV Puls, w DVB-T bezpłatnej, a Nick Polska w DVB-T płatnej, więc Viacom próbuje upchać swoje programy do TV Puls, żeby ludzie, co mają DVB-T mogli za darmo oglądać... Znając życie, potem będzie Spongebob Kanciastoporty, itp...

Czekam na powrót Zwariowanych Melodii, bo na Boomerang nie ma co liczyć z odcinkami po 1948 r.

A wogóle po kiego oni emitują Pingwiny z Madagaskaru :brawo:. Ja się pytam, skoro już trzy stacje emitują, to po kiego czwarta do kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coś się cicho zrobiło w tym temacie, a trochę ciekawych informacji o Pulsie jest, więc obudzę was z tego marazmu. Po pierwsze - Puls nadal zyskuje w oglądalności (http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... ila-polsat), a w samym DVB-T wyprzedza swoich dotychczasowych głównych rywali (TV4 i TVN7) dość znacznie (http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dv ... d-tvp-info). Poza tym od 3 grudnia z TV Puls do Puls 2 przechodzi telenowela "Ja, ona i Eva" - zamiast niej "Przygody Sindbada żeglarza”. Dodatkowo o 13:30 (też od grudnia) serial typu reality "Sekrety i kłamstwa" (Family Stories). Na forum Media2.pl twierdzą, że to coś a'la "Trudne Sprawy". Źródło tych informacji: http://pulstv.eu/ja-ona-i-eva-znika-z-tv-puls/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mnie zastanawia TV Puls nadaje FTA na satelicie i emituje filmy i programy z licencją ,to znaczy że ich stać żeby kupować licencje na europę bo ten kanał można też odebrac poza terytorium polski a taki TVN czy Polsat jest kodowane nie jak np: PRO7 czy RTL jedne z głównych stacji w niemczech ,troche mnie to zastanawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces TV Pulsu to dobre filmy i ogólnie ramówka jest wybierana pod konkretnego widza, każdy z rodziny znajdzie coś dla siebie. Widzowie w ntc którzy wcale nie miały możliwości zobaczenia tego kanału, to właśnie oni ten kanał oglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mnie zastanawia TV Puls nadaje FTA na satelicie i emituje filmy i programy z licencją ,to znaczy że ich stać żeby kupować licencje na europę bo ten kanał można też odebrac poza terytorium polski a taki TVN czy Polsat jest kodowane nie jak np: PRO7 czy RTL jedne z głównych stacji w niemczech ,troche mnie to zastanawia.

 

No tak, ale gdyby byli zakodowani to byłoby ich stać na lepsze filmy. Jest to z resztą nieuniknione i nastąpi zapewne w 2013-2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...