Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeśli nawet zakodowali to przecież i tak posiadam C+ więc dlaczego tego obrazu nie mam???

Choć czy zakodowali to wątpię ponieważ dekoder nie pokazuje aby ten kanał był kodowany a wszyscy, nie koniecznie Ci którzy mają C+ to odbierają TV PULS z transpondera C+ a ja obrazu nie mam. Jedynie mam obraz z tp. CP. A tutaj tylko dźwięk. Co jest grane??? Próbowałem to co mi radził jeden z użytkowników wyżej i nic.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal to samo. Na dekoderze Ferguson zrobiłem wszystko to co mi radził Pan Moderator oraz Użytkownik wyżej. Na Mediasacie na dole w pokoju mam Puls ale to chyba odbiera jeszcze z transpondera CP jak myślicie?? A jak wyłączą przekaz z tp CP to będę musiał przeprogramować Mediasata czy coś? Chyba nie bo by informowali w INFO+ prawda?

Pare godzin temu miałem obraz a teraz jak mówię z transpondera C+ na kanale TV PULS nie mam obrazu. Tylko dźwięk. Co jest granee??? Na tp CP wszystko ok działa. A na tp C+ na kanale TV PULS ciemno, brak obrazu, tylko dźwięk.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam obrazu na dekoderze Ferguson na kanale TV PULS z transpondera C+. Obrazu nie mam, ciemno, tylko jest dźwięk. Wpisywałem ręcznie parametry, wyszukiwało, ale jak włączyłem to nadal było tak jak jest obecnie. Mam w dekoderze kartę klienta - kartę od Splittera C+. Ale ten kanał jest niekodowany także?

Coś nie tak, wcześniej było ok.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już ok! Zrobiłem tak jak prosił @Burli :wink::wink:

Wyłączyłem zupełnie z sieci tuner wyciągając wtyczkę, następnie wyjąłem kartę klienta a następnie poczekałem z 10 sekund a następnie włożyłem kartę, włączyłem tuner do prądu oraz pilotem, poczekałem aż się załadowały uprawnienia co sygnalizowała karta klienta a następnie przełączyłem na TV PULS z transpondera C+.

Jest już ok! Dziękuję Panu :wink:

Ale nadal mnie zastanawia co tak dokładniej mogło spowodować takie coś? Był dźwięk ale brak obrazu. Co to mogło spowodować? Czy może się powtórzyć? Nie mam zamiaru za każdym razem ponawiać tę czynność. No ale miejmy nadzieję, że będzie ok :wink:

A czy wie ktoś co to mogło spowodować? Kanał jest niekodowany, karta klienta na tym kanale więc nie pracuje także to nie zależy od Splittera C+.

Na Mediasacie na dole w pokoju mam Puls ale to chyba odbiera jeszcze z transpondera CP jak myślicie?? A jak wyłączą przekaz z tp CP to będę musiał przeprogramować Mediasata aby złapało sygnał z transpondera C+ czy coś?? Chyba nie bo by informowali w INFO+ prawda? Jak to?

Proszę o odpowiedź i jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam :wink:

 

Edycja Burli: Połączyłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak wyłączą to jasne, że będziesz musiał przeprogramować, bo chyba narazie nie ma jeszcze na 10 tego kanału a ich TP. Uwaga nie jestem moderatore, ale mogłeś skożystać z funkcji "Zmień" a nie pisać następnego posta. Napewno musisz przeprogramować dekoder. Jakość tego kanału jest okropna

 

Posty zostały połączone, mojego posta napisałem później i dopiero zobaczyłem, że zostały połączone po fakcie. I widzisz nie piszę następnego posta tylko zmieniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na info+ nigdy nie zaglądam, zawsze wiem wszystko wcześniej z netu. Łaski mi nie robią. A jak coś zniknie to wiadomo trzeba przeprogramowac bądz jak ktos ma swoją liste to zaktualizowac.

Dla mnie to przyjemność bo tv-sat to moje hobby.

 

Jeśli kanały sie dublują to raczej jest logiczne że za jakiś czas jeden z nich przestanie nadawać. Czyli w tym wypadku ten ze starego TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na cyfrowym polsacie, tez będzie trzeba dekoder przeprogramować, bo narazie mam Puls, ale chyba jeszcze z transpondera CP, ciekawe kiedy go wyłącza????

 

Zapewne tak, a kiedy go wyłączą tego nie wie nikt - mieli już wczoraj, ale jakoś nie chciało im się - może po weekendzie, albo może poczekają już i dopiero jak ściągną tu TV Biznes (co jest bardzo prawdopodobne - jakby zamiana - kanał z kanał z Cyfrą+ ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak Polsat 2 i ZiU sa FTA, ale jesli CP chce zrobic z TV Biznes porzadny kanal informacyjny to predzej czy pozniej i tak go zakoduja. Nie wydaje mi sie, aby postawili na emisje FTA :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...