Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Tak dioda ODU LTE świeci się na niebiesko ODU Status na fioletowo.


Byłem dzisiaj w punkcie CP powiedziałem jak wygląda sytuacja powiedziano mi że może być to iż system jest zapchany i to wina sprzętu, nie dostałem uprawnień bo dopiero jeden dzień mija oraz to że źle zrobiona końcówka. Ale czy aż taki miałoby to wpływ że zamiast rzekomych 30 mb/s jest 4-5 mb/s ? Czekam zobaczę jak dalej testowanie ale jak na razie nie widzę różnicy między moją radiówką a LTE. Dziwi mnie też to że bardzo dobry sygnał i nie gubi zasięgu cały czas aktywne lte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak już pisałem kończy mi się umowa na neta. Czy warto pisać wypowiedzenie, coś się więcej ugra niż standardowa oferta 60GB/24 m ze starym sprzętem za 30 zł (druga umowa SD).

Oferta z BOK.

Pozdrawiam. SK.

hej

 warto wysłać wypowiedzenie

ja dostałem za 30 zł 60gb na czas nie określony nielimitowane lte i 200gb na nocy za darmo

hej

 warto wysłać wypowiedzenie

ja dostałem za 30 zł 60gb na czas nie określony nielimitowane lte i 200gb na nocy za darmo

oczywiście ten sam sprzęt co wcześniej na umowie,aha a hyba za 35 lub 40 zł na czas nie określony było 80gb nielimitowane lte darmowe noce ale wolałem płacić 30 bo i tak 60gb to dla mnie wystarczająco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

0425 podeślij proszę wypowiedzenie. Wysłałeś je pocztą czy zaniosłeś do punktu sprzedaży? A masz może SD? Może w SD daja tylko umowy terminowe.

Ja muszę utrzymać co najmniej ten abonament który mam aby nie stracić trzeciej zniżki na telefon.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z ruterem D-link DWR-116 Problem polega na tym że od pewnego czasu ruter strasznie obcina mi prędkość na wi-fi. Prędkość pobierania wynosi 20 Mbps a wysyłanie do 10 Mbps Wcześniej zanim pojawił się ten problem, prędkość pobierania była do 75 Mbps a wysyłania do 40 Mbps. Do rutera mam podłączony modem Huawei 3372 Na modemie podpiętym do laptopa prędkośc pobierania wynosi 110 Mbps a wysyłanie 50 Mbps Czy ktoś ma podobnie, może ruter nadaje się do wymiany?Próbowałem różnych ustawień rutera, ale to nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

witold59 - pamiętaj, że jeśli to usługa w SD to nie możesz obniżyć abonamentu bo stracisz zniżki. Trudno powiedzieć czy oferta dobra. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Czy i ile pakietu wykorzystywałeś w czasie trwania obecnej umowy?

To powinno Tobie trochę pomóc.

Pozdrawiam. SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście przedłużyłem umowę na 110 Gb w cenie 31 zł + 5 zł czynszu za Huawei b 315 mój rabat na SD wynosi 48,99 zł. nie wiem z której edycji SD korzystasz, to trudno się odnieść do atrakcyjności oferty. Jezeli jesteś zdecydowany przedłużyć umowę to rób to już teraz. Tym sposobem możesz uzyskać skrócenie starej umowy. Koniec mojej "starej umowy przypadał na 2 sierpnia".

Edytowane przez dartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dartman - a składałeś wypowiedzenie czy może dzwoniłeś lub może byłeś w APS. Dla mnie to byłaby fajna oferta.

witold59 - co po kablu to po kablu. Prędkość "do 20" jest ok, jeśli tylko netia na twojej linii może dać taki przesył. A nie trzeba płacić za np. utrzymanie łącza jak ma to miejsce przy Neo? No i bez limitu. Ale Polsat też daje lte bez limitu po wyczerpaniu GB z pakietu. Ja dawniej miałem Neo ale koszty utrzymania łącza (bez użycia telefonu stacjonarnego) są wysokie. A jeszcze pojawił się SD. Mam TV, neta jako 2 umowę i jeszcze telefon z abo za 1 zł jako 3 umowę. Mnie to pasuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dartman - a składałeś wypowiedzenie czy może dzwoniłeś lub może byłeś w APS. Dla mnie to byłaby fajna oferta.

witold59 - co po kablu to po kablu. Prędkość "do 20" jest ok, jeśli tylko netia na twojej linii może dać taki przesył. A nie trzeba płacić za np. utrzymanie łącza jak ma to miejsce przy Neo? No i bez limitu. Ale Polsat też daje lte bez limitu po wyczerpaniu GB z pakietu. Ja dawniej miałem Neo ale koszty utrzymania łącza (bez użycia telefonu stacjonarnego) są wysokie. A jeszcze pojawił się SD. Mam TV, neta jako 2 umowę i jeszcze telefon z abo za 1 zł jako 3 umowę. Mnie to pasuje.

Pozdrawiam.

Dawno nie zagladalem do tego wątku. Otóż wszystko zalatwialem przez infolinie. W APS raczej nie dostaniesz takiej oferty. Edytowane przez dartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące promocji "Testuj LTE za 9zl". Slyszalem ze aby dostac to na testy trzeba pierwsze podpisac jakąś umowę, czy to prawda?Wiem tez ze 7 dni mogę testować.A np co jesli nie oddam sprzętu przez te 7 dni?

Jeśli nic się nie zmieniło, to na testy jest 15 dni. Jeśli nie oddasz, Plus się ucieszy z kolejnego klienta z dwuletnią umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące internetu LTE. Od razu mówię że jestem zielony w tych sprawach :D. Dostałem ulotkę taką jak tutaj na obrazku: https://satkurier.pl/uploads/25975.jpg i przykładowo jestem zainteresowany ofertą 70gb pakietu danych. I nie wiem na czym polega to bo u góry jest napisane że 70gb pakietu danych a na dole że bez limitu danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że bez limitu działa tylko w zasięgu LTE, a reszta czyli 2G/3G działają po po wykorzystaniu pakietu z ograniczoną prędkością. Tylko pamiętaj, że te bez limitu nie jest do końca bez limitu. A mianowicie operator może jak mu się zachce uciąć również prędkość w LTE. Zazwyczaj tak się dzieje gdy wykorzystamy naprawdę sporo danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wrócę jeszcze do tematu przedłużenia umowy. "Stety" czy niestety oferty telefoniczna i w APS są identyczne. 24 msc./60 GB, potem bez ograniczeń, 1-8 nocna 200 GB, sprzęt stary a to wszystko za 29,90 jako 2 umowa w SD. W przypadku nowego sprzętu dzierżawa w cenie zależnej od wysokości abo. To wszystko bez wypowiedzenia umowy. Pozdrawiam. SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wziąłem usługę Extra Sim. Po dwóch godzinach chciałem włączyć przez ICOK usługę pakiet Nocny 200gb. Podczas włączania pakietu Nocnego pojawił się błąd na ICOKU i jakiś kod błędu. Wylogowałem się z niego i po ponownym zalogowaniu okazało się, że podczas tego błędu zdezaktywowała się karta sim z tym Extra sim i oczywiście pakiet Nocny się nie włączył.

 

Extra sim cieszyłem się tylko około 2 godziny. Po samoistnym zdezaktywowaniu dodatkowej karty sim pozostała tylko po niej opłata aktywacyjna 19 złotych.

 

Złożyłem  na to na infolinii reklamację i uzasadniłem tym błędem na ICOKu. Numeru błędu który się wyświetlił nie zapisałem. Jako zadość uczynienie w reklamacji poprosiłem o ponowne aktywowanie karty, a jak ponowna aktywacja nie będzie możliwa to anulowanie opłaty aktywacyjnej za Extra SIM.

 

Jak myślicie. Mam w ogóle jakieś szanse na pozytywne rozpatrzenie tej reklamacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...