Skocz do zawartości

Kupno dekodera


Wodzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Listę edytujesz programami:

1.Dreambox Edit

2. Dreamset

do wyboru do koloru

domyslnie login root hasła zaś brak

 

Listy do pobrania również są:

 

Menu--->>Pluginy-->Czerwony-->> Pobierz dodatki /wtyczki itd:)

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaspian0007

 

 

Miraclebox Twin Plus mit CIPLUS

 

 

Features der Micraclebox Twin Plus:
- 3 steck- und mischbare, Plug&Play Tuner
- DVB-S2/C/T2
- Touchscreen Power Front-Taste
- Internet Browser
- HbbTV
- HDMI 1.4 Anschluss
- HD PIP
- Gigabit Lan
- Plug&Play Halterung für 2,5″ SATA – Festplatten
- Großes VFD Display (16-stellig)
- Netzschalter

- Bootzeit ~35 Sekunden
- 3000MIPS Prozessor (3K DMIPS)
- Broadcom 7241 Chip mit 2 x 1300 Mhz
- Linux E2 HD Bertriebssystem
- 10/100/1000 Netzwerkschnittstelle
- Unterstützt herunterladbare Plugins (z. B. Plugin für EPG, Browser uvm.)
- 512MB Nand Flash / 1GB (1000MB) DDR RAM
- Vollautomatischer / manueller Sendersuchlauf
- DiSEqC 1.2 & USALS, Unicable & FastScan
- HbbTV & Mediatheken uvm.
- Verbrauch Deep-Stand-By 0,5Watt, Betrieb 12Watt (ohne HDD)

Anschlüsse der Micraclebox Twin Plus:
1 x USB Front
2 x USB Hinten
2 x Conax Card reader
1 x CI Schacht CIPLUS Ready
1 x Netzwerk 1Gbit mit Wake on LAN Funktion
1 x HDMI 1.4
1 x RCA Cinch Audio & Video
1 x SPDIF Digital Audio Out
Maße (L x B x T): 260 × 135 x 45 mm
Gewicht: 2.5kg

Niby ma być procesor jak w Ultra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem kupowanie tunera za 1200 zł bez HEVC H.265 to kompletny bezsens. Przecież już są takie przekazy, a do końca roku podejrzewam, że będzie jeszcze więcej. Z czasem też pewnie coś po polsku. Trzeba kupować przyszłościowy sprzęt. To ja myślę nad DVB-S2X, a Wy kupujecie MPEG-4 H264? Bez przesady. Nie cofajmy się w rozwoju.

 

@asiafan, dlaczego sobie z nimi nie radzi? I czemu nie są objęte w tym wykazie? http://pl.kingofsat.net/ultrahd.php

Bo nie są kanałami   UHD      tam jest tylko kompresja HEVC   a w zasadzie była  bo już   ich nie ma a wiem że był problem . Niemiecky boardy pokazały fotki że brak kompatybilności . Kanały nie UHD ale kompresja  HEVC. Jedynie  SR jest bardzo wysokie 44900   przydałoby się by ktoś potwierdził czy można odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Wszystkich

Mam ogromną prośbę przy wyborze dekodera satelitarnego.

Na wstępie napisze o oczekiwaniach.

Chciałbym, by zakupiony dekoder poprawnie współpracował z modułem CI+ od Cyfrowego Polsatu, a takę z kartą abonamentową NC+, którą zamierzam kupić, a która jest dostępna pod poniższym linkiem.

http://satsklep.pl/pl/p/nC-Pakiet-Canal-Sport-12-24-m-cy/14015

Ponadto chciałbym podłączyć do niego DVB-T, by móc odbierać kanały telewizji naziemnej z Czech.

Dodatkowo chciałbym móc nagrywać jeden a oglądać inny program.

 

W związku z powyższym mam pytanie, czy ten poniższy model MiracleBox Premium Mini PLUS+ 2xDVB-S2, którego większość tak zachwala pozwala na to wszystko o czym pisałem powyżej?

Jako, że nie jestem biegły w tych sprawach, proszę również o odpowiedź:

  1. Jak to jest z tym modelem w końcu. Bo jest opisane 2xDVB-S2 a na stronie oferującej ten model jest napisane: „Miraclebox Premium MINI PLUS + TWIN 1xDVB-S2 + 1xDVB-S2 Jest to odbiornik TV-SAT HD wyposażony w 1 głowice DVB-s2 oraz 1 wolne miejsce na dodatkową głowicę: DVB-S2 / DVB-T2 / DVB-C”. To znaczy, że będę musiał dokupić tę głowicę by mieć Twin DVB-S2?, bo to że aby móc oglądać DVB-T z Czech muszę zakupić głowicę taką jak ta pod port USB to wiem: http://www.tvsat-sklep.com/pl/p/Glowica-DVB-T2C-Miraclebox-Mini-Mini-PlusAtemioSezam/164

  2. Czy w tym modelu jest możliwość ułożenia własnej, JEDNEJ listy programów z uwzględnieniem kanałów z Modułu CI+ CP, przedmiotowej karty NC+ oraz DVB-T z Czech. Najprościej mówiąc czy jeżeli będę chciał umieścić pod nr 1 program Canal+SPORT, pod nr 2 POLSAT SPORT a pod nr 3 CT4SPORT z DVBT CZ będę mógł tak zrobić?

  3. Czy do przedmiotowej karty abonentowej NC+ muszę dokupić moduł, czy też wystarczy ją włożyć do kieszeni z uniwerslanym czytnikiem kart?

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Edytowane przez james28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz odpowiem odbiornik ten ma dwie wymienne głowice i możesz tak jak.opisales kupić 2x dat i na USB podłączyć dvbt.Liste układasz jak ci pasuje lub pobierasz gotowca.Mozna mieszać kanały sat dvbt i nawet streamy iptv.Tak karta po cyfrze plus może spokojnie być w czytniku.Pytania? Gg 190696 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...