Skocz do zawartości
  • 0

Jakie dekodery również PVR są najlepsze?? Porady,Propozycje


Sajmon
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Zastanawiam się nad kupnem dekodera.

Jakie wg. Was dekodery są najciekawsze, najlepsze?? Nie za bardzo drogie? Jakie polecacie? Chcę na tym dekoderze odbierać Cyfrę+ za pomocą splittera. Jeden dekoder mam już Ferguson, drugi od C+ Mediasat, a trzeci? Interesują mnie również dekodery PVR z twardym dyskiem. Jaki polecacie? Piszcie tutaj modele dekoderów oraz swoje propozycje. Zależało by mi na spisie modelów i krótkim opisie. Wszystkie, które będą współpracować ze Splitterem. Np. dekoder Relook 200s współpracuje ze Splitterem? Jeśli nie co trzeba zrobić? Można wgrać softa? jak tak to za pomocą jakiego kabla - typ? Zapraszam do dyskusji i porad.

Pozdrawiam :wink::wink::D

 

Edycja Burli: Przeniosłem temat we właściwe miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Aha jeszcze jedna rzecz tak dla potwierdzenia czy się dobrze zrozumieliśmy. Czyli jeśli mój Splitter C+ współpracuje z modułem CI Cyfry+ (czego się dowiedziałem od sprzedawcy to to, że mój Splitter współpracuje z modułem CI Cyfry+) to również współpracuje z Golden Interstarem 9000CI PVR tak? Ale oczywiście nie chodzi mi o to, aby kartę klienta od Splittera C+ podłączać do modułu CI tak? Dobrze się zrozumieliśmy? Chodzi mi po prostu aby włożyć kartę klienta do gniazda kart i po prostu za pomocą Splittera C+ oglądać kanały z oferty C+ tak. Nie chodzi mi o żadne moduły. Po prostu. Włożyć kartę klienta od Splittera C+ do gniazda na karty do tunera GI PVR. Czyli dobrze się zrozumieliśmy? Te ostatnie porady wasze nadal aktualne tak? Czyli jeśli mój Splitter C+ współpracuje z modułem CI Cyfry+ to tym samym będzie współpracować z GI CI PVR tak?

Proszę o odpowiedź i dzięki za dotychczasowe! :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aha czyli to na takiej zasadzie. No dobrze, ale mam jeszcze jeden tuner do wyboru również tej samej firmy ale to nie jest z twardym dyskiem. Tuner Interstar DVB-T/S 8700CRCI CONAX Premium. Co powiecie o nim?? Czy tutaj też wymagane będzie wsadzenie modułu C+ i w ten moduł kartę od Splittera C+?? Pisane jest, że jest współpraca z kartami Cyfra+(przechodzą uprawnienia). A więc tutaj nie wymagany moduł C+ jest prawda? Wystarczy, że do kieszeni kart włożę kartę klienta od Splittera C+ i będę mógł oglądać sobie kanały z pakietu oferty C+?? Bo skoro pisze, że przechodzą uprawnienia i jest współpraca z kartami C+ a podobnie również przy Fergusonach pisze a właściwie wszystkie Fergusony idealnie współpracują ze Splitterami C+. A więc jak?? Będzie współpracować według tego opisu ten tuner z kartą klienta od Splittera C+??

Aha i możecie mi jeszcze jedną rzecz wytłumaczyć? Po co piszą przy symbolu tunera CONAX ? Przecież jest to system kodowania Nki i to tak wygląda, jakby dany tuner wyłącznie współpracował z kartami tego systemu. Jak to, po co to??

Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam! :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jest jakiś inny Interstar podobny do tego co pisałem w poprzedniej odpowiedzi czyli bez twardego dysku, dzięki któremu będę mógł bezpośrednio w kieszeń włożyć kartę klienta od Splittera C+ (bez tych modułów)??? Jeśli tak to jaki?? Co i jak??

Proszę o odpowiedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. A czy ten tuner

http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=15&id=584

poprawnie działa? Nie ma do niego żadnych zarzutów?? Bo do Interstarów PVR z twardym dyskiem nie ma żadnych zarzutów i problemów. Czy poprawnie tutaj działa EPG i czy się nie wiesza ogółem tuner??? Bo takie przeboje to mam z Ferdkiem. A więc jak?? A czy można sortować kanały jak się chce itd??

No i proszę aby ktoś potwierdził to czy tuner do którego Krzychu podał link (oraz ja teraz, wyżej) czy będzie działał ze Splitterem C+ bez żadnych modułów. Po prostu - wkładam kartę klienta od Splittera C+ do kieszeni kart tego dekodera i czy będzie działać normalnie, czy będzie współpracować??

Bo mnie się wydaje, że to jest już odpowiedni tuner Interstar, który nie wymaga żadnych modułów CI C+.

I co powiecie o tym tunerze (GI 8700CRC) i o tej aukcji: http://www.allegro.pl/item169831730_super_nowosc_tuner_interstar_dvb_t_s_8700crc.html

Będzie współpracować bez problemów??

Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8700 ma czytnik kart, w którym z softem oferowanym przez tego człowieka z Allegro karta C+ pracuje bez problemów. Czyli nie będzie potrzebował modułu...

 

Z tego co tutaj napisałeś to rozumiem, a czyli karta od Splittera CYFRY+ też?? Będzie ten mój Splitter CYFRY+ (max na 3 tunery) współpracować z tym tunerem Interstar 8700? Normalnie? Włożę w kieszeń kart kartę klienta od Splittera C+ i będzie współpracować??

Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam i dzięki :wink:

 

 

Będzie

 

A ta Twoja wypowiedź to ma oznaczać co do pytania mojego związanego z tym tunerem: http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=15&id=584

czy z tym tunerem: http://www.allegro.pl/item169831730_super_nowosc_tuner_interstar_dvb_t_s_8700crc.html

??? :wink:

 

Edycja RafiX: Połączyłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

spokojnie mozesz kupić Tuner Interstar DVB-T/S 8700CRCI CONAX Premium. przy kupnie tylko powiedz aby przeprogramowali czytnik kart UCAS pod C+.najlepiej kup u głównego przedstawiciela GI. wszystko oni ci powiedzą.możesz porozmawiać z nimi przez GG. masz linkahttp://www.goldeninterstar.pl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki :wink: Ale czy na tym Tunerze Interstar DVB-T/S 8700CRCI CONAX Premium są kieszenie dla kart? Nie tylko dla modułów CI tak?? Włożę kartę klienta od Splittera CYFRY+ w kieszeń kart i będę mógł odbierać kanały z pakietu oferty C+ tak??

A czy EPG w GI działa dla wszystkich kanałów również jak dla tych niekodowanych jak i kodowanych - z oferty Cyfry ??A czy ze strony internetowej GI co mi podałeś mogę zakupić tam tuner od razu na tej stronie?? A gdzie jest podany ich nr gg??

A co sądzisz o tym tunerze GI DSR 7700 Premium Class?? Jak będzie pracować w stosunku do Splittera C+? Bez problemów??

Zobacz, wpadnij tutaj: http://www.goldeninterstar.pl/index.php?edycja=482&body=oferta

Pisze tak: wbudowany czytnik kart (system Conax lub UCAS)

przejście uprawnień na karty Cyfry+ - wersja UCAS

A więc ta wersja UCAS jest już przerobiona, specjalnie przystosowana do Cyfry+ tak?? A więc w takim przypadku mogę bez problemów używać Splittera C+ na tym tunerze?? A czy mogę zakupić załóżmy ten tuner z tej strony internetowej http://www.goldeninterstar.pl ??

Proszę o odpowiedź co i jak. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja u nich kupywałem. jest ok. nawet utargowałem 50 zł. ale ja jeszcze brałem konwerter quad. jak masz brac to bierz o tym co pisalem wyżej 8700, tak abyś jeszcze miał wejścia CI. w ten sposób nie spalisz za soba mostów.chodzi mi o to, że w przyszłości będziesz mógł dodać do GI np. moduł CP.w dodatku ma on w sobie tuner do DVB-T., która już niebawem ma ruszyć w polsce na dobre.nr.GG poszukaj na ich stronce w kontaktach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A więc ten GI 8700 współpracuje ze Splitterem C+??? Czy muszę przy zakupie u nich wspomnieć im, aby przeprogramowali czytnik kart UCAS pod karty C+??? Ale będzie bez problemu współpracować ze Splitterem CYFRY+?? A czy na tym tunerze można również odbierać tv naziemną (ze zwykłej, analogowej anteny mogę też oglądać na tym tunerze tv?) Czyli oczywiście nie mówimy o tym jak poprzednio, że trzeba włożyć moduł CI C+ i w to kartę klienta od Splittera C+?? Nie?? Mówimy po prostu o włożeniu karty klienta od Splittera CYFRY+ bezpośrednio do kieszeni kart tak??

Proszę o odpowiedź co i jak. Jeśli możesz ircios to odpowiedz po kolej na moje pytania bo tyle ich zadaję hehe :wink::wink: Będę bardzo wdzięczny.

P.S. czy na moim Fergusonie AF 6318CR mogę oglądać również telewizję naziemną?? Bo mam z tyłu wyjście na wtyczkę anteny zwykłej, analogowej.

Warto się dowiedzieć jak najwięcej przed zakupem żeby później po zakupie i włączeniu tunera nie zrobić dużych oczu prawda :D

Pozdrawiam i dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co ja rozumie:

 

GI 8700 - wspolpracuje z spliterem jesli przy zakupie poprosisz o przeprogramowanie tego dekodera do wspolpracy z C+ (ale nie daje gwarancji ze bedzie dziala za spliterem mowie tylko ze jest to bardzo prawdopobne)

 

Co do naziemnej na razie na pewno nie jak bedzie w Polsce DVB-T to moze bedziesz mogl (ale z tego co ja wiem to ma byc MPEG 4 i potem prawdopbnie DVB-T2 a z tym sobie raczej ten dekoder nie poradzi)

 

Jak przeprogramuja dekoder to wspolpracy z C+ nie bedziesz potrzebowal modulu CI tylko wlozysz karte od splitera w gniazdo CONAX (ktore jest wbudowane juz w dekoder)

 

W Ferdku ktory masz pewnie masz tak samo DVB-T wiec przeczytaj to co napisalem wyzej

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest problem - na stronie http://www.goldeninterstar.pl nie mają obecnie na sprzedaż tunera Interstar DVB-T/S 8700CRCI CONAX Premium. Jest tylko 7700 Conax Premium oraz GI-S770CR Xpeed Class i inne. Chyba, że ja nie widze. To jak ktoś znajdzie na tej stronie internetowej ten tuner GI 8700 to niech poda linka ok. A z tych innych tunerów jakie jeszcze polecacie kupić?? Aby współpracowały ze Splitterem C+ oczywiście?? No, jeszcze pozostaje mi ten tuner GI 8700 zakupić na Allegro gdzie wcześniej chyba podawałem linka do tej aukcji. Czy opłaca mi się kupić ten tuner z Allegro?? Będzie ok?

A co sądzicie o tym GI http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=15&id=584 Będzie współpracować ze Splitterem C+?? A jeśli nie to co trzeba zrobić??

Proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok. A co powiecie na temat tego tunera: http://www.goldeninterstar.pl/index.php?edycja=482&body=oferta lub tego: http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=15&id=584 ??? Chyba to są ostatnie dwa, z których będę musiał wybrać. Albo ten pierwszy tuner do którego podałem jako pierwszy link GI-S770CR Xpeed Class lub Interstar DSR-7700 Premium Class. Czy oby dwa będę współpracować ze Splitterem CYFRY+?? Czy po prostu jak będę zamawiać te tunery to się zapytać czy mogą przeprogramować mi porty UCAS pod Cyfrę+?? Załóżmy, że któryś z tego tunera będę zamawiać na stronie http://www.goldeninterstar.pl telefonicznie. Czy będą w stanie zrobić to - przeprogramować port UCAS pod Cyfrę+ lub na Hollexie gdybym na Hollexie to zamawiał???

I teraz przy tunerze Interstar GI-S770CR Xpeed Class pisze takie coś:

Dodatkowa pamięć dla użytkownika 256Mb. Transmisja przez USB. Co to oznacza? Że przez USB będę mógł wgrywać sobie coś tam do tunerka?? Bo skoro piszą, że dla użytkownika 256mb pamięci to coś tam wrzucę??

Ważne dla mnie, oby te tunery dwa współpracowały ze Splitterem C+ lub była możliwość na życzenie, aby przed wysyłką do mnie tunera przeprogramowali port UCAS pod Cyfrę+. Jak to będzie??

Jeśli można proszę, aby ktoś po kolei odpowiedział na moje pytanka ok. Będę bardzo wdzięczny.. :wink:

Pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...