Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwisy VOD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 tomekjot

tomekjot

    Aktywny

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 989 postów
  • Od: 18 mar 2012
  • LokalizacjaChełm- woj. Lubelskie

Napisano 06 grudzień 2015 - 09:17

W tym wątku będzie mowa o serwisach VOD dostępnych zarówno na własnych serwisach ich twórców jak i tych dostępnych na serwisie youtube.

 


Kanał studia Frmowego Kadr na YouTube.

 

https://www.youtube....ort=p&flow=grid

 

Na kanale dostępne kultowe komedie z okresu PRL oraz filmy społeczno-obyczajowe i dramaty wojenne.

 

 

Studio filmowe KADR zostało założone w 1955 roku i do dziś jest synonimem tego, co najlepsze w polskim kinie. To właśnie tutaj powstawały najważniejsze tytuły Wajdy, Munka, Kutza czy Konwickiego. Po kilkunastu latach marazmu KADR rozpoczął nowy rozdział działalności. W Studiu Filmowym KADR świadomie nawiązujemy do tradycji Zespołu Filmowego, który w latach 50. i 60. ubiegłego wieku wyprodukował kilkadziesiąt wybitnych tytułów -- mówił Jerzy Kapuściński, szef KADRU ( 2008 - 2011 ). „Rewers" w reżyserii Borysa Lankosza był pierwszą fabułą zrealizowaną w Studiu po czternastoletniej przerwie. Główną ideą KADRU jest nieinwazyjne łączenie debiutów z produkcjami cenionych autorów filmowych.

Najnowsze produkcje to " Sala samobójców" debiut Janka Komasy, „Baby są jakieś inne" w reżyserii Marka Koterskiego, głośny już film " Jesteś Bogiem" Leszka Dawida oraz "Hiszpanka" w reżyserii Łukasza Barczyka.


Użytkownik tomekjot edytował ten post 06 grudzień 2015 - 09:16

LG 42LB670V (wcześniej: Ferguson Ariva 250 Combo), internet MM 60 Mb+Moduł MMP CI+MiniBox+PAKIET HD+Wi-Fi MUX 1,2,3,8 +FTA HB/ASTRA 19.2+ IPLA MIX (0,00 zł)- płatne 50,02 zł/m-c od 6 m-ca