Skocz do zawartości

42°East - Türksat 2A/3A


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. Niestety nawet NTV Spor nie udało mi się złapać. Być może to wina dość leciwego już konwertera Skymax. Już od dłuższego czasu myślę o wymianie konwertera i zakupie większej czaszy więc może teraz nadszedł czas. Kanał Idman Azerbaycan nie koduje sygnału podczas transmisji ligi angielskiej, tak?

Wczoraj złapałem transponder 11054 na antenie 80 cm na dekoderze od TNK SD i konwerterze od cyfrowego polsatu :jupi:

jakość 40% na granicy odbioru , troszkę szatkuje. Mieszkam 20 km na wschód od Grudziądza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Star TV, Kanal D, Cartoon Network — na tym transponderze mam około 50% sygnału, a do płynnego odbioru potrzeba co najmniej 40% (antena 1,2 m). Przy normalnej pogodzie wszystko działa. Jednak wystarczą gęściejsze chmury, jakiś drobny deszcz i zaraz są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz.Po malej korekcie obrotnicy Idman TV(teraz jest mecz Baki - Turan na zywo) i reszta kanalow chodzi normalnie ztego transpondera chociarz pogoda jest fatalna(S=88 Q=ok. 80 na czaszy 105) na tunerze Globo S1 HD. na tr 12015 zero , to samo na tr.11862 H moze przy lepszejpogodzieda sie cos zalapac.Pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na satelicie Türksat 3A, 42E, w ramach tureckiej platformy D-Smart, włączono cztery niekodowane kanały testowe. Są nimi: Planet Turk, Planet Sinema, Planet Cocuk oraz Planet Pembe.

Pierwszy wymieniony kanał prezentować będzie filmy tureckie, drugi filmy z całego świata, trzeci będzie kanałem dla dzieci, a ostatni będzie emitował prawdopodobnie pikantne programy bądź programy dla kobiet.

Planet Turk oraz Planet Sinema nadają z częstotliwości 10970 V, SR= 30000 5/6, natomiast Planet Cocuk i Planet Pembe z 11012 V, SR= 30000 5/6.

Pierwsze dwa kanały nadają już filmy w ramach testów, a na kanałach Planet Cocuk i Planet Pembe są obecnie plansze z logotypem.

Wkrótce kanały zostaną zaszyfrowane w NDS Videoguard w ramach pakietu D-Smart.

 

64dcb4846d862741med.png

c68c08b065b09989med.png

bddcbbf6c8e3e655med.png

1ee3bdf38dc2881amed.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...